Английский язык в Украине

Английский язык в Украине – 17 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Пропоную живу, розмовну анлійську. Тривалий період викладач проживала та викладала у Великобританіі. Підготовка до тестів IELTS, A1-C2, розмовна, ділова англійська, корпоративні, групові та індивідуальні заняття. Skype-lessons, Face-to-face. Англійська мова для підлітків та дорослих всіх рівнів. Мовне стажування у Великобританії для бізнесменів, медиків та інших специальностей. Багатий досвід викладання студентам університету. Всі студенти успішно здають IELTS (5.0-7.5). 120-hour TESOL Course,Understanding IELTS Online Course,TEFL Certificate,Language Practicein Great Britain.

200 грн.

Иностранные языки   Английский язык

15.07.2019

Обычные объявления

Уроки английского языка: детям, студентам, взрослым. Бизнес английский. Подготовка к ДПА, ЗНО, IELTS, Marlins, TOEFL, CAE.

200 грн.

Английский язык

16.07.2019

Репетитор англійської мови для дітей 5-14 років. Оплата символічна 50грн./год. Заняття індивідуальні. Запис та подробиці за телефоном.

50 грн.

Английский язык

09.07.2019

Здійснюється набір в групи англійської, німецької, французької мов для: - дошкільнят - школярів, - студентів - дорослих А також - англійська/німецька для бізнесу -англійська для ІТ - підготовка до ЗНО - підготовка до IELTS - Iндивідуальні заняття -розмовний курс для тих, хто виїжджає за кордон

200 грн.

Английский язык

04.07.2019

Студентка 3 курса филологического факультета(специальность "укр мова та літ та англійська мова) ищет подработку.Очень коммуникабельна и ответственна.Имею огромное желание учится и работать.Опыт работы с детьми имеется.

80 грн.

Английский язык

03.07.2019

Предлагаю услуги репетитора по английскому и украинскому языках на лето с выездом на дом. Учусь в НУЧК(Национальный университет"Черниговский коллегиум " на 3 курсе филологического факультета.Возьму деток 1-6 классов.Время занятия-1 час,стоимость 80 грн.Опыт работы с детьми имеется.Найду подход к любому ребенку.

80 грн.

Английский язык

02.07.2019

Требуется репетитор по английскому языку для мальчика 9 лет. Условия: - г. Киев, м. Нивки; - график: 3 дня\нед по 1,5-2 часа; - оплата: 300 грн\час.

300 грн.

Английский язык

03.12.2018

Англійська мова по Skype

Пропоную послуги репетитора з англійської мови по Skype. - англійська з нуля, - допомога з навчальною програмою для дітей різного шкільного віку, - написання домашніх завдань, ІНДЗ, творів з англійської мови, - вивчення англійської мови для дорослих, - покращення знань з англійської мови - зручний графік занять - використовую різні методики навчання та враховую індивідуальні особливості кожного. - педагогічна освіта. - досвід спілкування з носіями мови. - стаж викладання англійської мови 10 років.

Договорная

Английский язык

30.06.2019

Подготовлю вас к тестам IELTS, TOEFL, SAT, GMAT, GRE, PET, FCE, CAE, CPE и другим тестам английского. Занятия проводятся онлайн (по Скайпу, Вайберу, Гугл Хэнгаутс и др.) Занятие стоит от 25 долларов (90 минут). Мой канал в YouTube: Dima English Принимаю на занятия мотивированных учеников.

Договорная

Английский язык

22.06.2019

Интенсивное обучение английскому языку по уникальным методикам. Проведение занятий на территории учеников. Удалённое обучение по skype, viber.

Договорная
По результатам собеседования

Английский язык

16.06.2019

Нужен репетитор английского языка для ребенка 10 ти лет. Девочка учит французский, не может в школе перестроиться на английский. Нужны занятия 3 раза в неделю по 90 минут. Дни можно согласовывать, но желательно пн, ср и пт. Место работы - м. Дружбы Народов. Оплата за 90 минут - 700 грн.

8 400 грн.

Английский язык

05.06.2019

Школа английского языка UNILAND – самая разговорная школа английского языка в Деснянском (Троещина) и Дарницком (Позняки) районах Киева.

1 190 грн.

Английский язык

16.02.2019

Закладаємо основи навичок для подальшої самоосвіти і успішного використання англійської мови в будь-якій сфері. Заняття для дітей та дорослих. Попередній запис. Зручний графік. вул. Головатого 67д

150 грн.
По результатам собеседования

Английский язык

16.11.2018

Английский язык

Підтягти англійську за місяць!!! «Згадай все»! Лише за 4 тижні, ти зможеш підготуватися до відпочинку за кордоном, до кращої роботи або просто активувати раніше вивчену інформацію. Заговори або «розговорись» англійською!!! -5% при оплаті за весь курс!!! Курсы английского языка! Групповые и индивидуальные, возможен разный график! Подготовка к ЗНО и Международным экзаменам! Действует постоянный набор групп!

2 600 грн.

Английский язык

18.09.2018

Якщо Ви хочете поїхати в іншу країну на постійне місце проживання, вчитися за кордоном або працювати у великій міжнародній компанії, Вам належить підтвердити своє знання іноземної мови і здати іспит, і отримати сертифікат. Виділяють кілька видів сертифікатів в залежності від виду іспиту (TOEFL, IELTS, UCLES), але всі вони дають зелене світло Вашому професійному та особистісному розвитку. Індивідуальні заняття з нашими кваліфікованими викладачами за спеціально розробленою методикою, дозволяють отримати бажані результати при здачі міжнародного іспиту з англійської мови. Наші педагоги досконально знайомі з програмами іспитів і за допомогою спеціально розробленої методики підготують вас з усіх аспектів іноземної мови: • лексика (словниковий запас) • граматика • навик читання • навик аудіювання • навик говоріння • манера письма Програма «Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови» розробляється викладачем індивідуально для кожного учня. При підборі репетитора наші координатори надають особливого значення деталям: • рівень володіння мовою на момент початку занять • цілі, які студент планує досягти за певний період часу • мотивація студента • кращий для студента спосіб подачі матеріалу • сполучуваність психотипу викладача і учня • кращі терміни і інтенсивність занять Наші викладачі підготують Вас до іспитів на будь-який вид сертифікату.)

200 грн.

Английский язык

11.05.2018

Professional Tutoring, Центр іноземних мов! Проводить підготовку учнів до здачі ВНО (ЗНО) по англійській мові. Нашими викладачами розроблена методика, яка дозволить успішно здати зовнішнє тестування 2018 року! Структура підготовки до ВНО: 1. Роз'яснення структури тесту, його розділів та типів завдань. 2. Розширення словарного запасу на задані теми. 3. Підвищення рівня граматики, корекція вимови. 4. Тренування проходження кожної окремої частини тесту під контролем викладача. 5. Рекомендації та підбір вправ для корекції проблемних зон. Все перераховане зверху і не тільки, дозволить вам успішно здати ВНО (ЗНО

200 грн.

Английский язык

11.05.2018

Репетитор, перекладач

Пропоную вашій увазі приватні уроки англійської, німецької, іспанської, польської, італійської, португальської та чеської мов для дорослих та дітей. Виконую переклад текстів та документів різноманітної тематики, займаюся рерайтингом текстів та статтей. Готую до ЗНО, а також до виїзду закордон. Також працюю Skype.

120 грн.

Английский язык

03.01.2017

Самым востребованным иностранным языком является английский, который сегодня носит статус интернационального и повсеместно используется в отношениях с деловыми партнерами. Это общий язык для многих туристов, которые используют его для общения во время путешествий по всему миру.

Услуги по обучению английскому языку в Украине.

Сегодня можно в каждом городе найти образовательный центр по изучению английского языка. Однако не всегда понятно, какому из них отдать свое предпочтение. С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти полный список курсов английского языка в Украине и сравнить:

  • стоимость обучения;
  • профессионализм сотрудников центра;
  • близость размещения центра к вашему дому;
  • способы и методы обучения.

UkrMarket – поможет найти подходящие курсы по изучению английского языка.

Доска бесплатных объявлений – это оптимальный ресурс, с помощью которого вы сможете выбрать курсы английского языка в Украине, на которые вы будете успевать по времени и где вы сможете усвоить все от А до Я.

Английский - язык международного общения. Выучить английский язык на индивидуальных занятиях с репетитором - самый действенный способ. Репетитор:

  • составляет индивидуальный алгоритм изучения теоретических основ и практического применения языка,
  • использует на своих уроках вербальные и невербальные опоры,
  • устраняет ошибки непосредственно при возникновении,
  • расширяет страноведческие знания и др.

UkrMarket.net - бесплатная доска подачи объявлений и поиска репетитора для индивидуальных занятий. Удобный фильтр объявлений поможет найти учителя в зависимости от Ваших требований и предпочтений, цены за час обучения и места расположения.

Репетиторы и образование, Иностранные языки, Английский язык – объявления Украина.