Услуги по ремонту и обслуживанию автоэлектрики в Украине

Ремонт автоэлектрики в Украине – 10 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Автоэлектрик на выезд по Киеву Ремонт электрики автомобиля, необходимой для запуска двигателя и дальнейшей работы остальных систем, в том числе зажигания, стартера, генератора Ремонт или замену электрических деталей, Регулировку и разблокировку зажигания Работы по устранению любых неисправностей

100 грн.

Услуги автоэлектрика

12.11.2022

Автоэлектрик с экстренным выездом по киеву и области, без выходных

3 657 грн.

Услуги автоэлектрика

12.11.2022

Аварийный выезд автоэлектрика. Ремонт любой сложности. Тромблеры, комутаторы, холостой ход, диагностика электронного зажигания инжекторных систем. Ремонт, монтаж, перекладка проводки

100 грн.

Услуги автоэлектрика

12.11.2022

Выезд авто электрика круглосуточно к месту возникновения неисправности

800 грн.

Услуги автоэлектрика

12.11.2022

Самый срочный выезд автоэлектрика по Киеву для оказание помощи в дорожных условиях. Ремонт любой сложности.запуск заглохших нерабочих двигателей .Отключение разблокировка демонтаж глючных авто сигнализаций.

100 грн.

Услуги автоэлектрика

12.11.2022

Заглох или не заводится двигатель, заблокировалась сигнализация, не крутит стартер или просто закоротило проводку и идёт дым и т.д.. ? Тогда вам именно к нам! Мы всегда готовы придти на помощь, быстро выехав в любую точку Киева или области и в дорожных условиях устранить возникшие неисправности в вашем автомобиле.

400 грн.

Услуги автоэлектрика

04.11.2022

Виїзний автоелектрик з екстреним виїздом до несправного автомобіля, виїзд у межах м.Києва та Київської області, без вихідних. Діагностика та усунення несправностей електрообладнання легкових автомобілів у дорожніх умовах, будь-яких марок та виробників, без вихідних.

500 грн.

Услуги автоэлектрика

04.11.2022

Багато нових автомобілів поставляються із вбудованою базовою автомобільною сигналізацією, але власники транспортних засобів у районах з високим рівнем злочинності можуть захотіти перейти на комплекснішу систему безпеки, тоді як власники старих чи початкових автомобілів можуть захотіти додати систему сигналізації у Черкасах. Що повинно бути включено: • Базова автомобільна сигналізація у Черкасах має один або кілька датчиків, прикріплених до сирени. Більшість сучасних автомобільних сигналізацій мають різні датчики - вимикачі відкривання/зачинення на капоті/багажнику/дверях, датчики тиску та детектори руху/нахилу - плюс характерна сирена, радіоприймач для дистанційного керування, додаткова батарея для сигналізації працює, навіть якщо машина не працює, і невеликий комп'ютерний блок управління, що є "мозком" системи. • Для встановлення автосигналізації необхідні базові знання в галузі електроніки, правильні інструменти (хороші щипці та зачистки, паяльник, дриль та біти, вольтметр і т. д.), вміння правильно розбирати та збирати приладову панель, терпіння до точного дотримуйтесь докладних інструкцій, перебуваючи в незручних положеннях у важкодоступних місцях та належній схемі електропроводки для автомобіля. Удосконалена система безпеки потребує інтенсивного підключення і має бути належним чином інтегрована з усією електричною системою автомобіля. • Це зазвичай не включає інсталяцію. Процес установки може тривати до кількох сотень доларів більше, тому обов'язково (1) проведіть деякі дослідження того, скільки буде коштувати установка одного на ваш автомобіль, і (2) ******** це у вашому бюджеті. • Бренд та додаткові функції зроблять речі дорожчими. Якщо вам потрібно тільки завести машину та прогріти її з дому, зробіть невелику копку, щоб знайти модель тільки з цими основами – це, ймовірно, допоможе заощадити. Як встановити дистанційний стартер? Коротше кажучи, ви не повинні. Тобто ви, ймовірно, повинні отримати професіонала, щоб зробити це. У певному сенсі віддалені пускачі можуть здатися базовими - деякі моделі навіть поставляються з інструкціями щодо їх самостійної установки - але найкраще встановлювати віддалений пуск комусь, чия робота полягає в тому, щоб це зробити. • Старі моделі та моделі можуть ускладнювати речі. Більшість нових автомобілів сходить з конвеєра і краще обладнано для надбудов, таких як дистанційні стартери, але ВАЗ 2101 72 роки у вашому гаражі не була створена з огляду на це.

3 000 грн.

Установка автосигнализаций

01.11.2022

Ремонт электрики электроники пневматики гидравлики ходовой. Компьютерная диагностика в грузовых авто. Любая сложность. Наличие и подбор Р/К и запасных частей. Техническая помощь в дороге по Днепру и Днепропетровской области.

250 грн.

Услуги автоэлектрика

10.06.2022

Автосервіс Стартер.Дс.Авто.Одеса -Комп'ютерна діагностика -Автоелектрик -Ремонт гегераторів стартерів Автовласники і наші клієнти дуже часто ставлять питання коли приїжджають до нас на ремонт в автомайстерню, що може впливати на погану роботу і в майбутньому на поломку генератора і стартера, однозначно є різні факти, але найчастіші причини, що ми бачимо, це замкнутий акумулятор, здуті банки. низька щільність, акумулятор виконує важливу роботу і безпосередньо від його справності залежить як довго прослужить генератор і стартер. Іцхака Рабіна 28а 10:00, 18:00 Avtoservis Starter.Ds.Avto.Odesa

250 грн.

Услуги автоэлектрика

27.04.2022

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Авто / мото услуги
  • Рубрики в разделе Автоэлектрика
Популярные рубрики: