Занятия по биологии с репетитором в Украине

Биология в Украине – 2 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Підготовка до ЗНО з Біології

Сертифікат з біології потрібен всім абітурієнтам, хто збирається стати медиком або косметологом, психологом, тренером з фітнесу, спеціалістом генної інженерії або нанотехнологій? Причому біологія для них - профільний іспит, значить готуватися до цього екзамену треба серйозно. Зазначимо, що біологія у форматі ЗНО дуже складний предмет. Починаючи підготовку до ЗНО з біології, ви зіткнетеся з великим обсягом матеріалу. Тільки основних розділів - чотири: ботаніка, зоологія, людина (анатомія і фізіологія) і загальна біологія. Підготовка з біології відрізняється від вивчення всіх інших дисциплін. Якщо фізику і математику вчать за принципом «від простого до складного», історію проходять за хронологією, то у початківців біологів є свобода вибору. Коли можна буде говорити про високі результати у вивченні біології? Лише тоді, коли учень зможе вільно говорити, використовуючи біологічну термінологію, а всі засвоєні поняття будуть систематизовані. Заняття з репетитором - це можливість за оптимальний час дізнатися багато нового, пройти абсолютно різні теми, заповнити прогалини у знаннях. Додаткові заняття полегшують підготовку до здачі ЗНО: репетитор біології допоможе швидше зорієнтуватися у величезному обсязі матеріалу, істотно заощадивши ваш час і сили. На базі Центрі розвитку «ДІАЛОГ» працюють досвічені та висококваліфіковані викладачі – вчителі середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

90 грн.

Биология

23.04.2021

Надам послуги з навчання по біології для учнів 10-11 класів з підготовкою до ЗНО. Робочу програму надсилаю на електронну пошту здобувачеві освіти або батькам для ознайомлення. Вартість заняття 120 грн. Тривалість - 1 год. 20 хв.

120 грн.

Биология

18.04.2021

Проходя уроки биологии в школе или высших учебных заведениях можно изучать тему, которая будет сложной для вашего понимания. Чтобы не допустить пробел в познании данного предмета, лучше всего индивидуально разобрать его с опытным репетитором.

Услуги репетиторов по биологии в Украине.

Если вы не знаете где можно найти хорошего репетитора по биологии, вы можете воспользоваться услугами доски бесплатных объявлений UkrMarket. Здесь представлен самый большой список предложений, из которого вы обязательно сможете выбрать преподавателя, который:

  • раскроет все основные моменты;
  • поможет разобрать непонятый материал;
  • подготовит к предстоящим экзаменам;
  • поможет закрепить материал и дать ценные рекомендации по изучению всей дисциплины.

UkrMarket – удобный ресурс для поиска репетитора по биологии в Украине.

Удобная структура сайта и наличие поисковой системы на доске бесплатных объявлений UkrMarket, позволяет пользователю быстро найти услуги репетитора в Украине и уже завтра начать с ним свое первое занятие.

Биология, как совокупность наук, изучающих живые организмы и их взаимодействие с окружающим миром, одна из самых интересных и познавательных в системе обучения.

Профессиональный учитель по биологии на индивидуальном занятии с учеником может: подтянуть знания по программе, подготовить к олимпиадам и экзаменам.

UkrMarket.net предлагает широкий выбор анкет репетиторов по биологии. Удобный фильтр поиска по стоимости занятия и месторасположению облегчат просмотр объявлений.

UkrMarket.net, бесплатная доска объявлений, всегда рядом!

Репетиторы и образование, Биология – объявления Украина.