Бизнес-подарки
 
Цена Не важно

Продажа оригинальных бизнес-подарков в Украине

Бизнес-подарки в Украине – 6 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Україномовний календар (ПЛАНЕР) інформує про робочі та вихідні дні року, державні, народні, церковні й міжнародні свята, допомагає раціонально планувати робочі і вихідні дні, нагадувати про потребу вчасно виконати занотований список справ тощо. Горизонтальний календар на 2022 рік має формат А3 (42х29.7 см) і виконаний на щільному офсетному імпортному папері. Основа календаря – картон. Календар-планувальник розміщено на 15 сторінках. Перші 12 сторінок – це календарні сітки 12 місяців року, 13-та сторінка – це планувальник на 12 місяців року, 14-та сторінка – стислий опис державних, церковних і міжнародних свят року, 15-та сторінка – календар 2023 року і план подорожів. В кожному квадраті сітки є чотири горизонтальні лінії для власноручного запису важливих справ, зустрічей і завдань цього дня. Сітка днів кожного місяця року займає приблизно 90 відсотків площі сторінки. В кожному квадраті сітки дня місяця є позначення у вигляді двох цифр через косу лінію. Перша цифра – день від початку року, а друга цифра – день до закінчення року. Державні свята кожного місяця року зазначені у відповідних квадратах-днях маленьким кеглем шрифту. Календар варто використовувати як настінний. Усі сторінки календаря скріплені зверху подвійною пружиною, і за допомогою ригеля календар можна повісити на стіну. У нижній частині сторінки горизонтально розміщено маленькі календарні сітки всіх 12 місяців 2022 року. В нашому асортименті три види україномовних календарів-планувальників: класичний, квітковий і метеликовий. Вага календаря – 350 грамів Календар запаковано в прозорий подарунковий целофановий пакет, який вкладається у картонну коробку для безпечного доставляння поштою. Всередині упакування ви також знайдете крафтовий бурий пакет з ручками, який витримує вагу 6 кг. Все це включено в ціну, окрім доставляння товару покупцеві. Ви шукаєте корпоративні подарунки співробітникам, корпоративні подарунки партнерам по бізнесу, корпоративні подарунки клієнтам, корпоративні подарунки жінкам, корпоративні подарунки для чоловіків, корпоративні подарунки на Новий рік? Тоді ви знайшли те, що шукали! Планер також варто дарувати офіс-менеджерам, секретарям, учителям, викладачам, медикам, юристам, підприємцям, керівникам фірм та установ. Календар допоможе організувати день, спланувати важливі зустрічі, вчасно виконати завдання і не забувати про важливі дати і свята. Це чудовий подарунок на іменини, Новий рік або день народження для вас, ваших рідних, друзів, колег. Переконайтесь у цьому!

215 грн.

Сувениры / подарки   Бизнес-подарки

25.09.2021

Обычные объявления

Україномовний календар (ПЛАНЕР) інформує про робочі та вихідні дні року, державні, народні, церковні й міжнародні свята, допомагає раціонально планувати робочі і вихідні дні, нагадувати про потребу вчасно виконати занотований список справ тощо. Горизонтальний календар має формат А3 (42х29.7 см) і виконаний на щільному офсетному імпортному папері. Основа календаря – картон. Календар-планувальник розміщено на 15 сторінках. Перші 12 сторінок – це календарні сітки 12 місяців року, 13-та сторінка – це планувальник на 12 місяців року, 14-та сторінка – стислий опис державних, церковних і міжнародних свят року, 15-та сторінка – календар 2023 року і план подорожів. В кожному квадраті сітки є чотири горизонтальні лінії для власноручного запису важливих справ, зустрічей і завдань цього дня. Сітка днів кожного місяця року займає приблизно 90 відсотків площі сторінки. В кожному квадраті сітки дня місяця є позначення у вигляді двох цифр через косу лінію. Перша цифра – день від початку року, а друга цифра – день до закінчення року. Державні свята кожного місяця року зазначені у відповідних квадратах-днях маленьким кеглем шрифту. Угорі календаря розташована горизонтальна плашка бірюзового кольору, на якій великими літерами написано відповідний місяць року і рік. Дні тижня позначено чорним кольором, а святкові – бірюзовим. Календар варто використовувати як настінний. Усі сторінки календаря скріплені зверху подвійною пружиною, і за допомогою ригеля календар можна повісити на стіну. У нижній частині сторінки горизонтально розміщено маленькі календарні сітки всіх 12 місяців 2022 року. У правій частині календаря розміщена вертикальна колонка з пробілами – для власноручного записування важливих до виконання справ та інформації. Колонка має назву «НОТАТКИ». В нашому асортименті три види україномовних календарів-планувальників: класичний, квітковий і метеликовий. Вага календаря – 350 грамів Календар запаковано в прозорий подарунковий целофановий пакет, який вкладається у картонну коробку для безпечного доставляння поштою. Всередині упакування ви також знайдете крафтовий бурий пакет з ручками, який витримує вагу 6 кг. Все це включено в ціну, окрім доставляння товару покупцеві. Ви шукаєте корпоративні подарунки співробітникам, корпоративні подарунки партнерам по бізнесу, корпоративні подарунки клієнтам, корпоративні подарунки жінкам, корпоративні подарунки для чоловіків, корпоративні подарунки на Новий рік? Тоді ви знайшли те, що шукали! Планер також варто дарувати офіс-менеджерам, секретарям, учителям, викладачам, медикам, юристам, підприємцям, керівникам фірм та установ. Календар допоможе організувати ваш день, спланувати важливі зустрічі, вчасно виконати завдання і не забувати про важливі дати і свята. Це чудовий подарунок на іменини, Новий рік, або День народження для вас, ваших рідних, друзів, колег по роботі. Переконайтесь у цьому вже сьогодні.

215 грн.

Бизнес-подарки

25.09.2021

Ручка с гравировкой любых надписей и рисунков по Вашему желанию. Практичный и престижный сувенир. Шариковая с металлическим сменным основанием. Отличное качество Индивидуальный дизайн сделает Ваш подарок незабываемым. Срок исполнения заказа 1-3 дня. Отправка только после полного согласования макета, чтобы Вы были довольны на все 100))) Звоните или пишите мне на Viber прямо сейчас Оплата на карту Приват. Доставка Новой Почтой. Полная предоплата или аванс минимум 50% стоимости. Так как изделия с уникальными надписями

345 грн.
Торг возможен

Бизнес-подарки

23.09.2021

Незамінним подарунком для ділової та успішної людини стане стильний шкіряний блокнот. Виготовлений з натуральної шкіри, яку дуже приємно тримати в руках. 50 змінних аркушів (можна легко придбати в канцтоварах) Ексклюзивні гравірування на Ваш вибір зроблять подарунок іменним і унікальним. Одне гравірування - 745 грн, дві - 795 грн Прекрасне співвідношення ціна / якість Шкіряний блокнот - це корисний і одночасно приємний подарунок для поціновувачів виробів з натуральної шкіри, який буде з його власником довгий час Термін виготовлення замовлення - 1-3 дні. Відправка лише після узгодження макету, щоб Ви були задоволені на всі 100)) Телефонуйте або пишіть мені на Viber прямо зараз. Оплата на карту Приват. Доставка Новою Поштою. Повна передоплата або аванс в розмірі 50% від ціни. Тому що робиться за індивідуальним замовленням

745 грн.
Торг возможен

Бизнес-подарки

23.09.2021

Познавательный автокаталог "Логотипы автомобилей мира"

Ищите оригинальный, а самое главное полезный подарок для своего ребенка? Наш каталог понравится как мужчинам так и женщинам, даже детям. Это уникальное издание которое нельзя приобрести в супермаркете или книжном магазине. Оптовым покупателям скидка.

250 грн.

Бизнес-подарки

04.08.2021

Деловые люди прекрасно знают, что в некоторых случаях никак не обойтись без покупки бизнес-подарков. Это способствует улучшению деловых связей и свидетельствует о хороших взаимоотношениях в рабочем коллективе. Бизнес-подарки принято преподносить по случаю юбилея организации или в частности одного из сотрудников, профессиональных и общемировых праздников, а также по случаю личных праздников в жизни сотрудника (свадьба, крестины ребенка и т.п.). Среди популярных бизнес-подарков числятся держатели ручек в форме животных, людей или каких-либо предметов, визитницы, блокноты, ежедневники и многое другое. Особой популярностью пользуются статуэтки на тему авиации, абстракции, цирка, балета, театра. В большинстве случаев их изготавливают из бронзы, бетона, бамбука. Нельзя не отметить египетскую статуэтку «Египетские кошки». Фигурки кошек символизируют тепло, домашний уют, но с другой стороны они навевают мысли о мистике, ведь это животное, которое гуляет само по себе.

Продажа подарочных статуэток, сувенирных доспехов, картин в Украине.

Особым почетом у тех, кому часто приходится подыскивать бизнес-подарки пользуются картины. При их покупке не стоит ограничиваться обычными, нарисованными на холстах творениями художников. Есть и другие виды картин: вышитые, на стекле, из ткани, из камня, из янтаря и др. Приобрести перечисленные подарки, а также изложенные в списке ниже, можно в Украине:

  • Органайзеры, блокноты, ежедневники.
  • Картины.
  • Подставки для канцелярских принадлежностей.
  • Статуэтки.
  • Сувенирное оружие и доспехи.
  • Картхолдеры и визитницы.
  • Ручки канцелярские.
  • Папки для документов.
  • Сейфы оригинальной формы.

На Ukrmarket.net есть много объявлений о продажах разных видов бизнес-подарков.

Замечательным презентом, например, на юбилей шефу послужит сейф в виде саквояжа, глобуса или книги. Кожаная папка для документов или ежедневник в дорогом переплете также подойдут в данном случае. Все зависит от предпочтений получателя и от финансовых возможностей дарителя. Если есть потребность в приобретении подобных изделий, их легко можно купить в Украине. Посетите доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. На данном ресурсе найдете много интересующих вас предложений о продаже разных видов бизнес-подарков по доступным ценам.

Бизнес-подарки, Сувениры / подарки, Подарки, антиквариат и книги – газета бесплатных объявлений Украина.