Для пищевой промышленности
 
Цена Не важно

Для пищевой промышленности - оборудование в Черкасской области

Для пищевой промышленности в Черкасской области – 25 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Станция приготовления рассола

Станция приготовления рассола

Договорная
Торг возможен

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Таромоечная машина

-Технические характеристики : -Размеры входного отверстия, мм 440х500 -Макс. размеры ящика (тары), мм 600х400х420 -Габариты установки, мм 2640х1100х1700 -Мощность суммарная ТЭН-ов, кВт 18 -Мощность насосов суммарная, кВт 4,2 -Мощность двигателя мотор-редуктора, кВт 0,37 -Рабочее давление, атм 3,5-3,8 -Производительность насоса, л/ч 400 -Maкс. температура воды, °С 90 -Температура ополаскивания, °С 50 -Объем бака для моющего средства, л 166 -Тип масла трансформаторное

Договорная
Торг возможен

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Шпарчан Karpovich

- Скребмашина - шпарчан, предназначена для механического удаления щетины со свиных туш (после оглушения и обескровливания). - Шпарчан предназначен для обработки свиных туш до 300 кг, возможно исполнение машины с сепаратором щетины. Машина изготовлена полностью из нержавеющей стали, конструктивно скребмашина оснащена двумя рабочими валами. Привод валов, управление машиной и электрический шкаф встроены в корпус машины. Крышка шпарчана состоит из двух частей, поэтому загрузка/выгрузка туш возможна спереди и сзади. - Сепаратор щетины расположен сбоку.

Договорная

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Ухорезка

- Ухорезка – машина для нарезки на полоски (соломку) различных пищевых продуктов, как сырых, так и прошедших термическую или иную обработку – вяленой рыбы, копченого, вареного кальмара, варено-копченных свиных ушей, сырого филе мяса или птицы, филе рыбы. - Машина полностью изготовлена из нержавеющей стали. Ножи – закаленные, нержавеющая сталь. - Техническая характеристика: Производительность (по свиным ушам) – 150 кг/ч Ширина режущей части – 155 мм Ширина реза – 6 мм Толщина продукта – не более 30 мм Двигатель – 0,37 кВт, і=1:15 Вес – 60 кг

Договорная

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Пила хребтовая РЗ-ФРП-2

Договорная

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Котел Варочный

Котел Варочный 250 л

Договорная

Для пищевой промышленности

30.11.2022

Описание продукта: Машина для нарезки моркови Vega Carrots предназначена для нарезки соломкой овощной, фруктовой продукции. Нарезка производится в диапазоне от 1 до 5 мм. Идеально подходит для нарезки моркови по-корейски. Машина может работать в непрерывном режиме, легко обслуживается и моется, имеет компактные габариты, изготовлена из нержавеющей стали. Все ножи сменные. Принцип работы: Продукт (непрерывно) забрасывается в барабан для нарезки, попадая в специальный желоб, уже в самом барабане, стопорится в нужном для нарезки положении. Продукт нарезается равномерно по всей длине. Брак не допускается. Основные технические характеристики: Габариты: 700х490х850 Электропитание: 220В или 380 В Производительность: от 500 кг./час Вес: 62 кг.

Договорная

Для пищевой промышленности

05.08.2022

Верстат вальцьовий СВ-3-450 «Лідер»

Верстат вальцьовий СВ-3-450 «Лідер» використовується для безупинного автоматизованого процесу подрібнення ядра насіння сільськогосподарських рослин. Продукт, вироблений на даному обладнанні, є мятка, яку використовують у виробництві рослинних масел методом пресування. Основною складовою механізму вальцевого верстата, є три валка, які і подрібнюють ядра насіння. Виходячи від виду сировини, яка необхідна Вам на виході, валки мають можливість крутиться назустріч один одному з різною швидкістю. Механізм дозволяє вибирати не тільки потрібну швидкість, але і відстань між валками. При бажанні клієнта, вальцьовий верстат можна додатково обладнати металоуловлювачем.

Договорная

Для пищевой промышленности

13.09.2022

Сепаратор марки СП-450 застосовують для відлущування ядра насіння соняшника від лушпиння. Дане обладнання встановлюють у рушально-вієчних цехах маслопереробних підприємств. Після модернізації (зміни сит, зміни обертів двигуна та частоти обертання барабана), можна використовувати сепаратор для просіювання та очищення зернових. ТОВ«Теплолідер» рекомендує купити сепаратор СП-450 Лідер« через ряд переваг: 1. надійність - для складання барабана використовують потужніші підшипники, таким чином, подовжуючи їх зносостійкість, а також у шнеку жорсткість валу збільшена. 2. комплектація - на вхідному патрубку було додано ланцюгову заслінку, а також пульт управління сепаратором йде в комплекті. 3. модернізація - покращені ергономічні та естетичні показники машини. Принцип роботи сепаратора СП-450 Агрегат сепаратора включає: раму, привод сито, сито, збірник, трубопровід, кожух, дифузор, жолобок, вентилятор. Головний орган сепаратора»Лідер» є вібратор, розташування якого в корпусі агрегату. Вібратор складається з ротора, який обертається на підшипниках за рахунок основного приводу через клинопасову передачу. Процес обертання забезпечується стандартними лаповими двигунами потужністю 4,0 кВт. За допомогою натяжних гвинтів відбувається натяг клинових ременів. Сировину завантажують через вхідний патрубок у робочу зону, де за допомогою вентилятора відокремлюється лушпиння соняшника від ядер насіння.

Договорная

Для пищевой промышленности

13.09.2022

Парова жаровня

Жаровня парова «Лідер» призначена для підігріву мятки насіння соняшнику перед подачею її в маслопрес. Парова жаровня складається із чанів, кількість яких залежить від моделі, пароподводящей системи, парової сорочки, пароотводящей системи, приводу, редуктора, лопатей для перемішування мятки насіння, приладів контролю і щита управління. Принцип роботи жаровні паровий Мятка насіння соняшнику подається у верхній чан через завантажувальну горловину. Перевантаження мятки з чана верхнього рівня чан нижнього здійснюється через перепускні клапани, які забезпечують заданий рівень у кожному чані. Регулювання положення важеля клапана впливає на рівень продукту в чанах. Прожарювання насіння відбувається під впливом високої температури пари, яка знаходиться в паровій сорочці жаровні. Рівномірність прожарювання забезпечується перемішуванням продукту лопатями, жорстко закріплених на валу, який з'єднаний з редуктором приводу жаровні. Вивантаження прожареної мятки насіння соняшнику здійснюється через випускний клапан. Кількість вивантаження продукту регулюється положенням заслінки.

Договорная

Для пищевой промышленности

13.09.2022

Норию ковшовую (елеватор ковшовий) застосовують у різних галузях, де використовуються сипучі субстанції. Але головна сфера її використання – це сховища для зерна, млини, борошномельна, комбікормова, а також хімічна промисловість. Норія ковшовая - це найкращий і оптимальний пристрій для подачі сировини вертикально в сучасних елеваторах, враховуючи великі розміри їх ємностей. Елеватор норія працює за наступним принципом: за рахунок постійного руху стрічкового конвеєра, на якому закріплені спеціальні ковші, здійснюється підйом сировини. Необхідний сипучий матеріал набирається ковшами в нижній частині конвеєрної стрічки, вертикально піднімається і висипається в верхній частині через патрубок. Потім перекинуті ковші спрямовуються вниз. Згідно з технологічним нормам висота підйому не перевищує 60 метрів. Важливою особливістю елеватора норії ковшової є надійність, так як дане обладнання витримує великі навантаження: ковші зафіксовані під заданим кутом, безперервна стрічка вулканізована, всі механізми стрічкового конвеєра захищені від негоди і тому обладнання ефективно працює в будь-яких кліматичних умовах.

Договорная

Для пищевой промышленности

05.05.2022

Семенорушка «Лідер»

Машина семенорушальная СМ-450 «Лідер» (семенорушка) призначена для руйнування лушпиння насіння соняшнику. Насіння соняшнику подаються в семенорушку через дозатор, який розташований у верхній частині установки. Далі насіння потрапляють в ротор в якому вони розганяються відцентровими силами до необхідної швидкості і вдаряються об дека (отражальное кільце) загостреними кінцями. У результаті ударів відбувається руйнування оболонки насіння. Далі вся маса через нижній отвір потрапляє в сепаратор для відділення ядра насіння від лушпиння соняшнику. В залежності від сорту, вологості і розміру насіння можлива регулювання дозатора для подачі потрібного обсягу насіння в семенорушку. Якщо початкова вологість насіння висока, перед обрушиванием їх рекомендується підсушити.

Договорная

Для пищевой промышленности

13.09.2022

Вивантажувальний конвеєр використовується для транспортування дрібнофракційних, сипучих і пилоподібних частинок. Конвеєр відмінно підходить для транспортування і вантаження сільськогосподарських культур. Часто використовується у виробництві рослинного масла для подачі насіння соняшнику. Конвеєр складається з металевої труби, в якій розташований шнек. Двигун з ремінною передачею потужності розташований вгорі конвеєра. Двигун обертає шнек, який продавлює частинки вгору. Ремені закриті металевим захистом для збільшення безпеки та запобігання потрапляння сторонніх предметів.

Договорная

Для пищевой промышленности

13.09.2022

Прес-фільтр використовується для фільтрації різних рослинних олій: соняшникової, соєвої, кукурудзяної, гірчичного, лляної та багатьох інших. Це обов'язкове обладнання для очищення олії на олійноекстракційному заводі при приготуванні рослинного масла. Принцип дії прес-фільтра «Лідер» дуже простий. Масло подається під тиском на фільтруючий елемент натягнутий на металеві рамки певних розмірів. Рослинна олія проходить через фільтруючу тканину очищається від різноманітних домішок і осаду і подається в спеціальний колектор. Основним фільтруючим елементом рамкових фільтрів є бельтинг. Бельтинговая фільтрувальна тканина приймає на себе і затримує всі механічні нерозчинні суміші (фузу, осип і т. д.). В якості матеріалу використовуються бавовняні тканини. Процес фильтрациипроисходит при низькому тиску. Швидкість очищення залежить від багатьох факторів: температури самого сировини, кількості нежировых домішок, сорту і якості масла. Перевагою використання механічних прес-фільтрів, є простота конструкції, невелика енергоємність і досить прийнятну якість готової продукції.

Договорная

Для пищевой промышленности

21.11.2022

Холодильные камеры (температурный режим 0..+5 °С) нужны для кратковременного хранения мяса, птицы и др. мясной продукции. Для просчета необходимого размера камеры и мощности оборудования, необходимо учитывать массу продукта, которую планируют хранить в камере. Камеру можно сделать любого размера, индивидуально под ваш запрос. Данный тип камер может быть реализован как в готовом помещении, так и возведен отдельно стоящим зданием. Мы предлагаем нашим клиентам профессиональное холодильное оборудование для любого бизнеса, проводим его просчет и подбор. Занимаемся сборкой камер и запуском оборудования «под ключ» по всей Украине. В наличии постоянно: компрессора, агрегаты, воздухоохладители, комплектующие к холодильному и климатическому оборудованию. Наличные, безнал НДС Круглосуточный сервис 24/7 Гарантия от 12 мес

28 000 грн.

Для пищевой промышленности

13.05.2021

Продам два нержавещих реактора по 25 литров, один с якорной мешалкой, второй с турбинной мешалкой, паровая рубашка, мотор редуктор,уплотнение сальниковое.

1 500 грн.
Торг возможен

Для пищевой промышленности

02.08.2022

Насадка для мясорубки МИМ 300, МИМ 600

200 грн.

Для пищевой промышленности

19.10.2021

Толкатель для мясорубки мим 300, мим 600

100 грн.

Для пищевой промышленности

19.10.2021

Шнек для мясорубки МИМ-600. МИМ 300

1 000 грн.

Для пищевой промышленности

19.10.2021

Вал для мясорубки МИМ-300. МИМ 600

1 000 грн.

Для пищевой промышленности

19.10.2021

Чтобы автоматизировать технологические процессы по производству продуктов питания, необходимо использовать профессиональное оборудование. Оно позволяет не только автоматизировать процесс, но также контролировать качество продукции.

Продажа оборудования для пищевой промышленности в Черкасской области.

Если вы хотите обеспечить технологический процесс по производству продуктов питания, то вам обязательно нужно обзавестись дозирующим оборудованием. Приобрести его можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы также сможете приобрести оборудование для производства:

  •     хлебобулочных изделий;
  •     переработки мяса и морепродуктов;
  •     масложировой продукции;
  •     полуфабрикатов;
  •     напитков.

Ukrmarket.net – оптимальный ресурс по выбору оборудования для пищевой промышленности в Черкасской области.

Если вы хотите найти самый большой выбор поставщиков оборудования для пищевой промышленности в одном месте, то поможет вам в этом доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net.

Для пищевой промышленности, Оборудование, Для бизнеса – сайт бесплатных объявлений Черкасская область.