Работа
 
Зарплата Не важно

Предложения работы в Черкасской области и за рубежом

Предложения работы в Черкасской области и за рубежом – 36 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Несложная работа на ПК, которую можно совмещать с основным видом деятельности. Основным заданием будет работа с клиентами и переписка средством электронной почты. График работы свободный, есть обучение. Доход стабильный, каждые три недели. За подробностями пишите на почту.

9 000 грн.

Операторы

28.07.2021

Потрібні працівники в інтернет-магазин. Робота дистанційна, зайнятість - 4 год. в день. Основні вимоги до кандидатів: жінки 20-30р., бажання вчитися, активність, націленість на результат. Навчання безкоштовне online. Оплата - на банківську карточку, офіційна. Усі деталі пишемо на пошту.

10 500 грн.

Операторы

28.07.2021

КЦ "Мегаполіс" проводить набір на 2021р на сезонну роботу до Великобританії З.П. 8.91 за годину. Середньомісячний заробіток 2000 стерлінгів і вище. Офіційна віза на пів року. Докумении приймаємо вже, так як процес виготовлення документів триває 4 тижні Ми надаємо консультації та проводимо повний супровід до відкриття візи. Кадровый Центр Мегаполис Украина. Черкасская обл. м. Умань,територія автовокзалу(біля обміну валют)

50 000 грн.

Другие сферы занятий

27.07.2021

Бажаєш працювати закордоном,але маєш сумніви? Завітай до КЦ «Мегаполіс»!! Наші менеджери проконсультують тебе, і сумнівів не залишиться. Ми допоможемо тобі знайти САМЕ ТОГО РОБОТОДАВЦЯ! Триває набір працівників на роботу до Великобританії, Німеччини,Чехії,Польщі та Канади! Не прогав свій шанс змінити своє життя на краще, та отримувати гідну заробітню плату!! Наша адреса: Умань,територія автовокзалу. (Біля обміну валют). Телефонуйте або пишіть

50 000 грн.

Другие сферы занятий

27.07.2021

Вимоги співпраці до кандидата: Наявність персонального комп'ютера, стабільний доступ в інтернет. Навички користування комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови: Мінімум 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш р/р в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги к кандидату: Обов'язкова наявність комп'ютера, стабільний доступ до інтернету. Знання користування ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до кандидата: Наявність ПК або планшету, стабільний доступ в інтернет. Знання користування комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 20 років. Умови: Мінімум 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до претендента: Наявність персонального комп'ютера, стабільний доступ в інтернет. Знання володіння ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш р/р в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до претендента: Наявність ПК або планшету, постійний доступ до мережі інтернет. Знання користування комп'ютером на рівні користувача - досить. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 20 років. Умови: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Зарплата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до кандидата: Обов'язкова наявність персонального комп'ютера, стабільний доступ до мережі інтернет. Знання користування персональним комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови та графік роботи: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Зарплата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Додатковий дохід на ПК для жінок

Вимоги: Обов'язкова наявність ПК або планшету, постійний доступ до інтернету. Знання володіння ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 20 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. ЗП стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до претендента: Обов'язкова наявність комп'ютера, постійний доступ до інтернету. Навички користування персональним комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до претендента: Наявність комп'ютера, стабільний доступ в інтернет. Навички користування ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Всього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Зарплата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 500 грн.

Операторы

24.07.2021

Вимоги до кандидата: Наявність ПК або планшету, постійний доступ до інтернету. Навички володіння ПК або планшетом на рівні користувача - досить. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 20 років. Умови: Мінімум 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. ЗП стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Работа надомная. На персональном компьютере. В интернет. Обязанности: рекламно-информационный постинг Бесплатное обучение. Он-лайн сопровождение Требования: женщина от 21 до 50 лет, усердность, коммуникабельность Студентов не принимаем на работу. Условия: стабильная ЗП, свободный график работы, карьерный рост

7 000 грн.

Операторы

24.07.2021

Открыта вакансия менеджера в международную компанию. Вакансия удалённая, для женщин. Опыт работы не требуется, всему обучаем. График работы гибкий от 3-4 часов в день. Возраст от 21 года, грамотная речь, уверенный пользователь ПК, знание офисных программ, комуникабельность, ответственность, быстрообучаемость.

7 800 грн.

Операторы

25.01.2019

У вас есть мечты, но не хватает финансов для их осуществления!Вы мамочка в декрете! Есть свободных 2-3 часа в день и постоянный доступ к интернету! Работа со свободным графиком, без отрыва от детишек! Обучаем всему бесплатно!

7 500 грн.

Другая офисная работа

28.02.2019

Для работы необходим - жен . от 20 доступ в интернет, знание ПК высокий или средний уровень. Подходит вакансия как совмещение или осн. источник заработка

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Ведётся набор сотрудников для работы на дому в интернет. Требования: жен. От 22лет, наличие ПК и скоростного интернета.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Обязанности: работа информационная на пк. Требования: жен, от 21 лет, знание ПК средний уровень, грамотность.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе в Черкасской области.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю в Черкасской области.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Черкасская область.