Прочие услуги
 
Стоимость Не важно

Прочие услуги в Черновицкой области

Прочие услуги в Черновицкой области – 7 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Наша дизайн студія займається виготовленням ексклюзивних скульптур різними техніками і технологіями. Одна з таких технологій -це виготовлення скульптур техніками лайфкастинг (відбиток з тіла). Ця унікальна технологія дозволяє створювати витончені скульптури з реальних тіл дівчат або хлопців які виступають в ролі моделі, із їх тіла формується зліпок з якого надалі виготовляється і сама скульптура. Другий з напрямків у створенні унікальних і реалістичних скульптур, це виготовлення скульптури на замовлення з допомогою металлокаркасу в поєднанні нових технологій виготовлення форм, опрацювання деталізації скульптур і нанесення на них сучасних декоративних покриттів. Сучасна скульптура, як і художня скульптура в дизайні інтер'єру або ландшафтному дизайні, як правило є основним елементом декору і центром композиції. Мистецтво скульптури у виконанні наших майстрів досягло нових висот за рахунок з'єднання класичних і сучасних технологій у створенні скульптури. Ми успішно застосовуємо для декорування скульптур хімічну металізацію сріблом. Такі скульптури мають прекрасну передачу кольору, незвичайну глибину відображення і переливи текстур, які доповнюються інтер'єрним або ландшафтним освітленням. У нас Ви можете замовити скульптуру або скульптурну композицію, які стануть основною родзинкою і невід'ємною частиною декору кабінету, спальні або вітальної кімнати у Вашому будинку, вони зроблять неповторним декор салонів краси, барів і ресторанів, а також стильних бутиків і холів готелів.

Договорная

Прочие услуги

13.09.2021

Перезагострюємо свердла різних типів і призначень. Для віддалених клієнтів пропонуємо пересилання через т/к Нова Пошта.

5 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

Перезагострюємо фрези меблеві до ручних фрезерів. Перезагострюємо на спеціальних верстатах власної розробкі і власного виготовлення. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

40 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

Перезагострюємо пили дискові різних типів - по деревині, пластику, алюмінію. сталі. Перезагострюємо якісно, акуратно, Перед загостреннням чистимо пили. Для віддалених клієнтів пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

70 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

Перезагострюємо ножовкі з крупним зубцем, поновлюємо розвод зубців. Якісно і акуратно. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

90 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

Загострюємо ножиці кравецькі якісно, з перевіркою на матеріалі клієнта. Віддаленим клієнтам пропоноуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

25 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

Перезагострюємо ножі різні, якісно, акуратно, без подряпин і припалів. Кут загострення 22 градуси. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

10 грн.

Прочие услуги

23.05.2021

В современном обществе можно получить совершенно разные услуги в любых сферах деятельности человека. Это дает возможность освободить себя от различной работы и доверить ее профессионалам.

Предоставление различных услуг в Черновицкой области.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно найти компании, которые на профессиональном уровне предоставят необходимые для вас услуги. На сайте в виде объявлений выкладывают свои предложения люди, которые могут предоставить различные услуги, такие как:

  •     торт на заказ;
  •     обрезку деревьев;
  •     установку памятников;
  •     ремонт гаражей и других помещений;
  •     изготовить под заказ различные металлические конструкции;
  •     выполнить токарные или фрезерные работы.

Ukrmarket.net – удачное место по поиску услуг в различных сферах жизнедеятельности.

Если вы хотите воспользоваться услугами квалифицированных людей, тогда вам стоит зайти на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Это место, где собраны предложения по различным услугам от профессионалов в Черновицкой области.

Услуги, Прочие услуги - объявления Черновицкая область.