Туризм / иммиграция в Черновицкой области

Туризм / иммиграция в Черновицкой области – 5 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Допомога в оформлені документів для отримання робочої візи в Польщу, Чехію, Литву, Естонію та інші країни від А до Я! - Робоча віза в Польщу (180/360) 10-14 днів та термінове виготовлення документів за 2-3 дні! - Робоча від Воєводи ( 365/365) 30-45 днів, та термінове виготовлення документів за 14-20 днів! - Медичне страхування для подачі на візу СК "КНЯЖА" (акредитована компанія яка входить в список страхових які приймає візовий центр) - Медичне страхування для виїзду по біометрії Працюємо зі всюєю Україної! Відправка документів Новою поштою або іншим зручним для Вас способом! Легальне та офіційне працевлаштування в Польщі та Чехії! Тільки перевірені роботодавці! - вакансії для чоловіків, жінок, сімейних пар. - робота для різноробочих на складах, фабриках, заводах, прибирання, будова і т. д. - робота для спеціалістів зварювальники, слюсарі, токарі, електрики, карщики, оператори ЧПУ, та інших спеціалістів. - спеціалісти на будову від моноліту до внутрішніх робіт - можливість працювати по біометричним паспортам та по робочим візам. - повний супровід людини від нашого офісу до місця праці і виходу на роботу! Довірте Ваше майбутнє професіоналам! Лицензія Мінсоцполітики від 21-07-2017 номер 1743 Ми обіцяємо тільки те, що можемо зробити! І зробити це якісно!

1 600 грн.

Туризм / иммиграция   Оформление паспортов / виз

11.11.2019

Обычные объявления

Туристична агенція «Midian» пропонує Вам шоп тур Чернівці Ясси. Вартість 500 грн. Виїзд — щовихідних. ⠀

500 грн.

Бронирование / туры / билеты

02.11.2019

Допомога в отриманні польського громадянства з гарантованим результатом. Для людей, в яких є польське коріння! Швидкі терміни виконання! За всіма деталями звертайтесь за номером! Будемо раді допомогти та проконсультувати!

Отдам даром

Прочие туристические / иммиграционные услуги

22.10.2019

Дорогие друзья. Мы предлагаем вам посетить такую интересную и очаровательную первую столицу Российской империи величественный Санкт-Петербург. Несмотря на крайне сложную ситуацию с соседним государством, этот город является прекрасным воплощением человеческого таланта, запечатленным в камне, а конкретнее архитектуре и дизайне этого города. История Питера не менее интересна, чем Лондона. Парижа, Брюсселя, Вены. В одном путешествии Вы соедините приключение, отдых и познавательные моменты. Сама организация туров четкая и качественная, предусмотрено хорошее поселение в отелях в около центральной части города, двух разовое питание, входные билеты в музеи тоже заказаны заранее. Расписание подобрано так, чтоб Вы могли себе это позволить - туры часто проходят по праздничным датам. Мы не сомневаемся, Вам понравится. Ждем Ваших писем и визита на сайт, чтоб детально ознакомиться с программами. Добро пожаловать, всегда Ваше стар скай тревел.

5 896 грн.

Бронирование / туры / билеты

03.09.2019

Робочі візи до Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини Офіційне працевлаштування та великий вибір вакансій. Допомога в створенні професійного резюме (CV) для успішного пошуку роботи за кордоном. Візи в Англію, США, Канаду, Австралію, Ірландію. Туризм, бізнес, візит до родичів тощо. Ізраїль - дорого, якісно, надійно. Шенген візи до Литви, Польщі, Греції, Угорщини, Голландії, Чехії та Словаччини. Термін виконання від 1 робочого дня. Працюємо з відмовами. Надаємо пакет документів для проїзду по біометричному паспорту. Візи в країни Азії: Таїланд, Індія, ОАЄ, Китай, Марокко, В`єтнам. Ліцензія Мінсоцполітики України АБ №585024 від 05.10.2011

10 грн.

Оформление паспортов / виз

13.12.2017

Уехать за границу для отдыха или для работы можно с помощью профессиональных туристических агентств. Они возьмут на себя все хлопоты по оформлению различных документов и обеспечат вам комфортную поездку в любую страну мира.

Услуги туристических агентств в Черновицкой области.

Выбрать подходящее туристическое агентство в Черновицкой области можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь оставляют предложения о своих услугах турфирмы в Черновицкой области. Они помогут вам:

  •     оформить паспорт или визу для выезда за границу;
  •     забронировать билеты на самолет;
  •     организовать тур на лайнере;
  •      получить иммиграционные услуги.

Ukrmarket.net позволяет сделать туризм максимально комфортным.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net вы сможет найти специалистов, которые помогут решить вашим иммиграционные вопросы и организуют поездку на любой курорт удобным для вас транспортом.

Услуги, Туризм / иммиграция - объявления Черновицкая область.