Операторы
 
Зарплата Не важно
Район города Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа оператором в офисе в Днепре

Работа оператором в офисе в Днепре – 110 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Дистанційна робота на ПК із вільним графіком від 4-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 30 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Пропонуємо додатковий заробіток на дому. Робота на ПК інформаційного характеру з вільним графіком, можна поєднувати з основною роботою. Зайнятість часткова - 3-4 год. в день. Навчання онлайн, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Компанія проводить набір працівників для дистанційної роботи на дому. Робота інформаційного характеру, в обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та консультування клієнтів з допомогою електронного листування. Фіксованого робочого графіку немає, працюєте у зручний для вас час, від 3-х годин в день. Досвід роботи у даній галузі не обов'язковий, проводимо корпоративне навчання онлайн. Високий дохід, професійний ріст, оплата на банківську карточку кожні три тижні. За детальною інформацією пишіть на пошту.

7 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Для розширення ринку збуту в компанію проводиться набір працівників для віддаленої роботи на дому. Жінки віком від 25 років, активні, готові працювати, зі знаннями ПК на рівні користувача. Зайнятість неповна, 3-4 години в день. Фінансова незалежність та стабільність, кар'єрний ріст, офіційне працевлаштування. За детальною інформацією пишіть на пошту.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Неплохой дополнительный доход к вашему основному заработку - работа дома на ПК в свободное время. Главным заданием будет построение сети потребителей, все материалы для работы предоставляем. Для работы требуется ПК (планшет, ноутбук) с доступом в Интернет. Более подробную информацию о работе отправляем на почту.

6 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Ведется набор сотрудников. От вас требуется только несколько часов свободного времени в день, домашний ПК с выходом в интернет. Детальную информацию отправляем на вашу почту

7 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Работа в интернете для женщин по удобному графику для позитивных. Кандидатам детали вышлю на почту.Абсолютно легально.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Работа в интернете в любое удобное время от 2 часов для женщин,Хорошая альтернатива пенсионному фонду,Детали отправлю на почту,

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Трeбования: жeн от 18 лет, затраты на работу 3-4 часа в день в своем темпе. Подробности oтправим на эл. ящик.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Требования: жен, от 20 лет, хорошие навыки и знания ПК, интернет, грамотность, работа в любое время, от 3 часов в день.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

На віддалену роботу запрошуємо жінок. Робота не складна і прекрасно підходить матусям в декреті, бо надає і можливість заробляти у вільний час, і спілкування, і саморозвиток та величезна кількість корисної інформації. Графік вільний, гідна оплата, дружній колектив. Роботі достатньо 2-4 години у будь-який час

10 000 грн.

Операторы

12.06.2020

Потрібні співробітники на віддалену роботу (підробіток). Вік від 19 років, цілеспрямованість, наполегливість, навички роботи на пк та в інтернеті. Ми надаємо для роботи всі умови. Хороша оплата за хорошу роботу.

9 000 грн.

Операторы

12.06.2020

Предлагаем работу администратором интернет магазина известного бренда. Товары ежедневного пользования. Работа с клиентами, заказами, партнёрами. График свободный, обучение бесплатное

10 000 грн.
По результатам собеседования

Операторы

12.06.2020

Ищем сотрудников на вакансию секретаря (удалённо). Требования: желаемый возраст от 20 лет, доступ к интернету, грамотное общение, обучаемость, елементарные навыки работы на пк. Предоставим условия: бесплатное дистанционное обучение, удобный график, возможность совмещения с другим видом деятельности, хороший и дружественный колектив, карьерный рост и хорошая оплата.

8 800 грн.

Операторы

12.06.2020

Потребуємо на віддалену роботу жінок, від 19 років з навичками роботи на пк на рівні користувача. Потрібен також доступ до інтернету та кілька вільних годин, наполегливість, активність, працьовитість та бажання працювати.

8 800 грн.

Операторы

21.11.2019

Робота на дому. Вимагаємо: дисциплінованість, швидке опрацювання нового матеріалу, вільний доступ до мережі, стресостійкійсть. Умови: зручний графік, навчання за наш рахунок, чудовий колектив, оплата відповідна, при необхідності можна поєднати з декретною відпусткою. В чому полягає робота: поширення інформації, робота з електронними листами, опрацювання даних, моніторинг оголошень, робота з соціальними мережами.

8 000 грн.

Операторы

21.12.2019

Вакансія віддалена. Вимоги: комунікабельність, швидке опрацювання нового матеріалу, інтернет, грамотність. Надаємо: гнучкий графік, навчання у зручному форматі, чудовий колектив, своєчасна оплата, легко поєднується з іншими видами підробітку. В чому полягає робота: рекламна робота, опрацювання електронних документів, ведення бази даних, моніторинг оголошень.

8 800 грн.

Операторы

21.12.2019

Вимоги до претендентів: постійне з'єднання з мережею, цілеспрямованість, ввічливість знання пк на рівні користувача, терплячість. Пропонуємо такі умови: вільний графік, безоплатне навчання, ріст кар'єрний та особистий, надаємо також супровід та кваліфіковану підтримку, оскільки робота віддалена, то оплата залежить від обсягу роботи. Суть нашої роботи: інформаційна діяльність, створення інформаційних оголошень, складання щоденних міні-звітів, пошук та підбір персоналу

10 000 грн.

Операторы

02.03.2020

Вимоги: організованість, креативність, інтернет, чітке виконання завдань. Умови роботи: робота у зручний час, навчання у зручному форматі, класний колектив, гідна оплата праці, легко поєднується з іншими видами підробітку. Суть роботи: інформаційно-рекламна робота, робота з електронними листами, ведення бази даних, моніторинг інформації, робота з телеграмом.

8 800 грн.

Операторы

27.12.2019

Додаткова робота з неповною зайнятістю. Вимоги: знання пк, швидке сприйняття нового, легке орієнтування у вайбері та телеграмі. Пропонуємо такі умови: вільний графік, навчання за рахунок роботодавця, оплата відповідно до проробленої роботи, можна поєднувати з основною роботою, декретом чи навчанням, надамо для початку зразки та шаблони, дружня команда. Суть роботи: інформаційна діяльність, робота з електронними листами, створення бази даних, робота з інформаційними листами, робота з телеграмом.

8 800 грн.

Операторы

27.12.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Днепре.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Днепре большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Днепре, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Днепр.