Дошкольное развитие ребенка в Украине

Дошкольное образование в Украине – 3 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Підготовка дітей 5-6 років до школи. Висококваліфіковані викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ» проводять заняття з дітьми дошкільного віку. Цілі занять: розвивати пізнавальні інтереси, виховувати стійку увагу, спостережливість, формувати інтерес до навчальної діяльності і бажання вчитися в школі; формування навичок навчальної діяльності: уважно слухати педагога, діяти за запропонованим ним плану, а також самим планувати свої дії, самостійно виконувати поставлену розумову задачу, правильно оцінювати результати своєї діяльності. Заняття проводяться 2 рази на тиждень в групі 6 осіб в будні або вихіднідні. Зарахування на навчання проводиться після первинної консультації і діагностування дитини. Супроводження дитячого психолога та логопеда.

Договорная

Дошкольное

10.04.2018

Доброго дня! Мене звати Лариса і я пропоную комплексний розвиток для вашої дитини та проведення занять з підготовки до школи. Заняття мають навчально-пізнавальний характер. Заняття підготовки до школи включає два основні блоки: 1. Мовленнєвий блок: - робота з текстом, словом, складом, буквою та звуком; - розширення словникового запасу; - розвиток зв’язного та діалогічного мовлення; - вчимося описувати та формувати власну думку. 2. Математичний блок: - робота з цифрою, цифри-сусіди, склад числа; - порядкова лічба у прямому та зворотному порядку; - розрізняти предмети за ознаками та властивостями (форма, розмір, колір); - розвиток розподілу уваги та сприйняття; - розвиток уміння встановлювати подібність об'єктів; - сприяти розвитку навичок орієнтації в просторі; - вивчення геометричних фігур; - робота з прикладами: додавання/віднімання; - сприяти розвитку спостережливості та уваги, формувати зосередженість.

100 грн.

Дошкольное

29.10.2017

Ніколи не економте на розвитку дитини! Журнал "Равлик" допоможе вам з навчанням вашого малюка. Купйте українське, передплачуйте українське- любіть Україну

20 грн.

Дошкольное

17.03.2017

Современное образование вынуждает родителей готовить своего ребенка к школе и научить его базовому счету и чтению. Если у родителей нет на это время, то они могут воспользоваться услугами профессионалов, которые занимаются дошкольным образованием.

Предоставление услуг дошкольного образования в Украине.

Чтобы ваш ребенок мог плавно и комфортно влиться в школьную программу первых классов, вы можете подыскать ему услуги дошкольного образования. Найти специалистов в данной области можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Они помогут ребенку:

  •     познать начало арифметики;
  •     научиться читать;
  •     понять, как решать различные упражнения;
  •     развить творческий потенциал.

Ukrmarket.net – всегда большой выбор учреждений для дошкольного образования в Украине.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно обеспечить для вашего ребенка самое лучшее дошкольное образование. Данный сайт - это кратчайший путь между вами и специалистами, которые помогут вашим детям подготовиться к школе. 

Репетиторы и образование, Дошкольное - объявления Украина.