Работа в офисе в Украине

Работа в офисе в Украине – 94 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Приймемо на роботу активних жінок із бажанням працювати та отримувати за це хорошу зарплатню.Умови:вік з 19 років,наявність ПК та доступ до інтернету,кіілька годин вільного часу.Робота інформаційного та рекламного характеру.

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.10.2018

Візьмемо у свою команду працівників для робити на ПК з електронною поштою.Робота проста,надаємо безкоштовне навчання.Умови 3-4 години вільного часу ,вік з 19 років

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.10.2018

Пропонуємо роботу інформаційного характеру.Суть полягає в пошуку нових партнерів,робота з електроною поштою,створення бази клієнтів.Фірма надає безкоштовне навчання та супровід досвідченного наставника.

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.10.2018

Потрібний комунікальний PR-менеджер зі свіжими і цікавими думками по рекламі, який прагне до постійного професіонального розвитку і кар'єрного росту. Обов'язки: реклама компанії, онлайн реклама, офлайн реклама, статті і т.д. Вимоги: знання ПК на рівні користувача. Освіта значення не має. Умови: перспектива кар'єрного росту, гнучкий графік, безкоштовне навчання.

5 600 грн.

Другая офисная работа

12.05.2018

Міжнародна компанія прямого продажу проводить набір працівників на посаду консультанта. В обов'язки входитиме розміщення реклами на сайтах, консультація зацікавлених клієнтів. Вимоги: власний комп'ютер та безлімітний інтернет, наполегливість та бажання працювати. Робота ведеться вдома у зручний для вас час, 2-4 год в день. Заявки приймаю на електронну пошту.

5 800 грн.

Другая офисная работа

07.05.2018

Проводимо набір співробітників на роботу в інтернет-магазині. Робота підходить для студентів, жінрк в декретній відпустці, домогосподарок. Вимоги до кандидатів: комунікабельні, чесні, відповідальні, вік з 18 років, знання ПК на рівні користувача. Робота по 2-4 год в день, час вибираєте самі. Вашим завданням буде розміщення оголошень на просторах інтернету, листування з клієнтами по електронній пошті. Всіх деталей роботи ми вас навчимо. Приймаєм заявки на електронну пошту.

5 800 грн.

Другая офисная работа

07.05.2018

Потрібні співробітники для створення товарообігу відомого бренду. Працювати можна з дому в зручний час. Вимоги: 2-3 год на роботу протягом доби, наявність комп’ютера чи ноутбука зі швидкісним інтернетом, бажання працювати і навчатися, навики грамотного спілкування з людьми. Обов’язки: розповсюдження інформації на сайтах в інтернеті, вміння аналізувати і обробляти інформацію. Умови: по бажанні офіційне працевлаштування, можливість кар’єрого росту і більшого доходу. Заявки приймаю на ел.пошту

6 000 грн.

Другая офисная работа

03.07.2018

Для роботи на дому потрібний співробітник з великим бажанням працювати, вдосконалюватися і розвиватися. Робота інформаційного характеру, особливих навиків не вимагається, лише потрібно щоб був власний комп’ютер чи ноутбук та безлімітний інтернет. Зайнятість 3-4 год в день, коли вам зручно. Передбачено попереднє навчання роботи, яке проходить в відео-уроках. Оплата на перших етапах відрядна. За детальнішою інформацією звертайтесь на ел.пошту.

5 700 грн.

Другая офисная работа

07.05.2018

Пропоную роботу на дому для активних та цілеспрямованих молодих людей. Зайнятість 2-4 год в день. Працюєте вдома за власним комп'ютером чи ноутбуком, не відриваючись від сім'ї, у зручний для Вас час. Ваше завдання: створювати товарообіг інтернет-магазину. Як саме - ми навчимо (безкоштовно). Чекаю ваших заявок на ел. пошту.

6 200 грн.

Другая офисная работа

03.07.2018

Пропоную роботу в інтернеті в домашніх умовах. Можна поєднувати з основною роботою. Робота по готових шаблонах (розміщення оголошень, консультація клієнтів, звітність) Вільний графік, безкоштовне навчання. Для співбесіди пишіть на пошту з поміткою "Робота"

6 300 грн.

Другая офисная работа

03.07.2018

Запрошуємо людей віком 20-40 років на віддалену зайнятість. Гнучкий індивідуальний графік, бажано приділяти роботі від 2 годин в день. Попередній досвід роботи не обов'язковий. Ми проводимо безкоштовне, індивідуальне навчання. Для роботи необхідно мати ПК або ноутбук. Передбачене кар'єрне зростання. Всі питання та заявки пишіть на електронну пошту.

6 500 грн.
По результатам собеседования

Другая офисная работа

24.08.2018

нaбиpaємo пpaцiвникiв з 20 poкiв для poбoти iнфopмaцiйнoгo хapaктеpу.Вcя poбoтa пpoвoдитьcя в oнлaйн pежимi,неoбхiднo мaти ПК,дocтуп в iнтеpнет тa кiлькa гoдин вiльнoгo чacу.Фipмa нaдaє безкoштoвне нaвчaння тa дocвiдченoгo нacтaвникa.poбoтa пpocтa i буде пiд cилу будь-кoму,хтo пpaгне *********.Виплaти пpoвoдятьcя нa кapтку вaшoгo бaнку.

7 000 грн.

Другая офисная работа

03.09.2018

Пропонуємо роботу для активних матусь .Суть роботи - це активне просування продукції компанії за допомогою поширення рекламної інформації. Також підтримка і розвиток клієнтської бази, підготовка комерційних пропозицій, моніторинг. Навчання та супровід по ходу роботи компанія надає безкоштовно.

6 000 грн.

Другая офисная работа

18.09.2018

візьмемо на роботу охочих працювати в інтернет-магазині.Заробітна плата залежить від товарообігу.

6 000 грн.

Другая офисная работа

27.08.2018

запрошуємо на віддалену роботу тих жінок,які бажають працювати і отримувати постійний та стабільний прибуток. Сферою діяльності є інформаційне консультування (робота з текстами оголошень, поштою, соц. мережами). Вимогами є вік з 21 року,вільний час 4-5 годин,наявність ПК та доступ в інтернет. Перевагами є вільний графік роботи та можливість кар’єрного росту.

6 000 грн.

Другая офисная работа

18.09.2018

Шукаємо дівчат, жінок для поширення рекламної інформації в мережі Інтернет. Є безкоштовне навчання під час роботи. Графік роботи гнучкий (час роботи ви визначаєте собі самі).Є підтримка партнерів і наявність професійного зростання. Вимоги:наявність ПК або ноутбука;вихід в Інтернет;навички користувача ПК, вік з 21 року

6 000 грн.

Другая офисная работа

18.09.2018

Набираю команду для інформаційної роботи в мережі інтернет.Необхідно мати кілька годин вільного часу,ноутбук та доступ до інтернету.В процесі роботи проходите навчання(безкоштовне).Робота підходить для свіх хто хоче мати додатковий дохід.Заробітна плата раз на 3 тижні.

6 000 грн.

Другая офисная работа

22.08.2018

Шукаю працівників для роботи в онлайн-магазині на дому.Обов'язки розвиток магазину,залучення нових партнерів,їх навчання в онлайн режимі.Для роботи надаємо безкоштовне навчання та досвідченого наставника.Середня зарплата 6000 грн

6 000 грн.

Другая офисная работа

22.08.2018

Рoбoтa в iнтернетi, для якoї не пoтрiбнi oбливi нaвики тa вмiння.Пiдiйде для тих хтo мaє хoчa б 3 гoдини вiльнoгo чacу тa бaжaння ********* Для рoбoти неoбхiднo мaти ПК чи нoутбук тa вiльний дocтуп в мережу iнтернет.Гoдини рoбoти ви oбирaєте caмi,aле не менше 3-х гoд/день.

7 000 грн.

Другая офисная работа

31.08.2018

Проводиться набір працівників для роботи рекламного та інформаційного стилю без відриву від затишної оселі(в онлайн режимі)Вимогами є вік з 20 років,наявність ПК,знання базових програм,доступ до мережі інтернет.Фірма надає безкоштовне навчання, а також у вас буде наставник, який допоможе розібратися у всіх робочих процесах.Виплата зарплати раз у три тижні на карточку вашого банку.

6 200 грн.

Другая офисная работа

12.08.2018

Работа в офисе может носить разноплановый характер. Здесь нужны специалисты, которые хорошо разбираются в документах, могут отвечать на телефонные звонки, работать с оргтехникой, вести переписку с клиентами, а также выполнять ряд других функций.

Вакансии на должность офисных сотрудников в Украине.

Найти работу в офисной сфере можно без каких-либо проблем с помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket. Обладая достаточной квалификацией и небольшим опытом работы, вы сможете трудоустроиться в любую компанию на должность:
  • сотрудника по обработке с первичной документацией;
  • менеджера в call-центр;
  • администратора;
  • ассистента директора;
  • начальника отдела.

UkrMarket – доступ к любой должности в офисной сфере.

Благодаря доске бесплатных объявлений UkrMarket каждый соискатель в Украине может найти достойное место работы в офисе успешной компании. Для этого достаточно зайти на сайт и просмотреть полный список всех предлагаемых вакансий. В нем вы обязательно найдете предложение, которое сможет вас заинтересовать.

Другая офисная работа, Cекретариат / АХО, Работа – сайт бесплатных объявлений Украина.