Работа в офисе в Украине

Работа в офисе в Украине – 170 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Требования: энергичность, нацеленность на результат, коммуникабельность, грамотность, уверенность в себе, пользователь интернет, наличие мессенджеров (вайбер, телеграм) Обязанности: организационная работа с новыми сотрудниками, обучение, развитие отношений с клиентами компании, консультирование, привлечение к услугам и продуктам компании. Условия: дистанционная работа, ежедневно, в свободном графике, связь со старшим менеджером в Телеграм, выплаты на р/с, повышение зп и уровней по карьере, варианты как подработки, так и полноценной занятости. Обязательно в отклике оставляйте: ваше имя, возраст, контакт для связи (почта, вайбер, телеграм)

8 000 грн.

Другая офисная работа

16.12.2018

Запрошуємо активних жінок на роботу на пк. Потрібні навички роботи з комп'ютером на рівні користувача, наявність ПК та доступ до Інтернет-мережі. Досвід роботи не потрібен. Проводимо онлайн навчання.

0 грн.
По результатам собеседования

Другая офисная работа

07.12.2018

В приветливый коллектив срочно нужен сотрудник.Своевременная выплата зарплаты от 7000. Корпоративное обучение.Умение грамотно и кратко излагать мысли,грамотность и внимательность приветствуется.Звоните по тел:

7 000 грн.

Другая офисная работа

14.12.2018

На дистанционную работу в онлайн-проект требуються сотрудники! Работа рекламно-информационного характера, без продаж и без вложений. Зайнятость от 4-х часов в день, график гибкий. Возраст - от 23-х лет, образование - не важно, всему научим( бесплатно ). Требования - Знание ПК и офисных програм на уровне пользователя. Внимательность, ответственность, целеустремленность, коммуникабельность, желание работать и зарабатывать... Условия работы - оф. трудоустройство, стаж, своевременные выплаты доходов через банк, премии и доп. поощрения за хорошую работу. Недобросовестных, несерйозных и ленивых прошу - не беспокоить! Подробнее через отклик.

7 900 грн.

Другая офисная работа

12.07.2018

Проводится набор сотрудников для удаленной работы в интернет-компании. Требования: организованность, умение планировать и анализировать проделанную работу. Обязанности: излагать материал о компании через сети интернет, исходя от потребностей и запросов. Условия: работа в команде, обучение в процессе работы,свободный график, доход растущий.

7 000 грн.

Другая офисная работа

14.12.2018

Відкрита вакансія консультанта в мережі Інтернет. Для роботи Вам необхідно мати ПК, чи планшет з доступом до мережі Інтернет. Бажання працювати та заробляти гроші. Обов'язки: -постачати інформацію щодо послуг і продукції компанії клієнтам; -бажаючих спробувати себе в нашій роботі, реєструвати в свою команду; -рекрутувати; Досвід роботи не потрібен, адже ми навчаємо працювати у процесі роботи абсолютно безкоштовно та онлайн. Беремо студентів, вагітних жінок, мам, людей пенсійного віку та обмеженими можливостями.

8 000 грн.

Другая офисная работа

29.08.2018

Хочете заробляти гроші, не виходячи з дому? Бажаєте купувати парфуми, шампуні і безліч інших речей зі знижками 20-80%, не блукаючи по магазинам? А, можливо, мати можливість їздити по світу на цікаві конференції, наприклад, до Туреччини? Чи отримати машину в подарунок? "Не реально" - скажете Ви і помилитесь! Позбудьтесь від стериотипів: "Якщо вакансія на Оріфлейм, то потрібно продавати, а я не продавець", чи "Ой, та прибуток лише від продаж залежить"! Почніть заробляти, просто сидячи вдома в зручному одязі під ковдрою! А можливо, саме Вам вдасться стати директором за півтори року роботи! Не вірите?.. А Ви ризикніть і долучайтесь до нашого дружнього колективу! НІЯКИХ ВКЛАДЕНЬ! Лише чесна та ОФІЦІЙНА робота, яка не заважатиме навчатись, або працювати ще й на основній роботі. "Я не користуюсь косметикою" - подумали Ви і знову помились через стереотип! Усі ми купуємо гігієнічні засоби, починаючи з мила, закінчуючи гелем для душу. А що, якщо купувати те саме, але за вигідною ціною, не переплачуючи за доставку, відсоток податку і таке подібне? То як, згода? Чекаю на Ваші відгуки!!!

8 000 грн.

Другая офисная работа

23.08.2018

Проводимо набір на вакансію менеджера по персоналу або консультанта для надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії в Інтернет-мережі. Компанія гарантує офіційне працевлаштування. Серед вимог Ви повинні мати ПК (планшет, або смартфон), швидкісний Інтернет, бажання працювати та заробляти. Досвід роботи не потрібен, адже ми навчаємо працювати у процесі роботи абсолютно безкоштовно. Для початку роботи Вам НЕ потрібно вкладати кошти у компанію! Якщо вакансія Вас зацікавила, напишіть нам!

6 000 грн.

Другая офисная работа

22.08.2018

Компанія пропонує офіційне працевлаштування на посаду консультанта. Це віддалена робота в Інтернеті. Для роботи Вам необхідно мати ПК та швидкісний Інтернет. В обов'язки входить консультація клієнтів компанії та набір працівників.

8 000 грн.

Другая офисная работа

01.09.2018

Рекрутинг

Проводимо набір активних і завзятих людей на роботу в мережі інтернет, віком від 19 років. Графік роботи зручний - лише 2-4 години на добу, коли Вам зручно! В обов'язки входить надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії та рекрутинг. Досвід роботи не потрібен. Проводимо онлайн навчання, яке є повністю безкоштовним! До заробітньої плати можуть додаватись бонуси. Для початку роботи Вам необхідно мати ПК, чи планшет з доступом до мережі Інтернет. Користуватись ПК на рівні користувача. Компанія пропонує офіційне працевлаштування. Беремо студентів, вагітних жінок, мам, людей пенсійного віку та обмеженими можливостями.

8 000 грн.

Другая офисная работа

20.08.2018

Компанія проводить набір персонану на посаду консультанта онлайн. Це віддалена робота в Інтернет-мережі. Може бути додатковий підзаробіток, який потребує лише 2-4 години на добу, які можна розтянути протягом всієї доби. Підзаробіток є повністю офіційний. Проводимо онлайн навчання. Воно є безкоштовним, тому Ви нічого не втрачаєте, навіть, якщо не складеться. В основні обов'язки входить надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії, набір працівників та показ зисків роботи з нашою компанією. Вам НЕ ПОТРІБНО : -вкладати кошти у компанію; -займатись продажем продукції (але можна за бажанням ); -бігати кудись на навчання; Для початку роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

8 000 грн.

Другая офисная работа

06.09.2018

Вільна вакансія консультанта в мережі Інтернет! Компанія має брендовий інтернет-магазин. Працевлаштування офіційне. Для роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи навіть смартфон! Доступ до мережі Інтернет. Працювати можна лише 2-4 години на добу, коли Вам зручно!!! В обов'язки входить надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії в Інтернет-мережі та рекрутинг. Досвід роботи не важливий, адже компанія пропонує онлайн навчання і абсолютно безкоштовно!

8 000 грн.

Другая офисная работа

01.09.2018

Віддалена робота в Інтернеті! На роботу шукаємо консультанта. Ваші бов'язки складаються з: -Надавати інформацію щодо послуг і продукції компанії клієнтам; -Проводити набір працівників; -Показувати зиски роботи з нашою компанією; (Вся інформація надається!) Ми пропонуємо умови: -Дружній колектив; -Гнучкий графік; -Всього до 4 годин приділяти навчанню та роботі; -Навчання є повністю безкоштовним та проводиться в режимі онлайн; Для роботи Вам потрібно: -Мати ПК, планшет чи смартфон; -Доступ до інтернет-мережі; -Бажання працювати; -Мати наполегливість. Працювати у нас можуть вагітні, матусі, студенти, чи літні люди. Робота НЕ нервова, віддалена. Капіталовкладення не потрібні!!! Досвід роботи нас не потрібен. Ми навчаємо працювати з нуля у процесі роботи абсолютно безкоштовно.

8 000 грн.

Другая офисная работа

02.09.2018

Для віддаленої роботи в мережі Інтернет потрібні консультанти! Для роботи Вам НЕ потрібно вкладати кошти у компанію! Робота є повністю офіційна. Ми проводимо навчання онлайн і безкоштовно. Для роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи навіть смартфон, а також доступ до інтернет-мережі. В обов'язки входить надання інформації клієнтам про нашу компанію і набір нових активних людей. Ми пропонуємо такі умови: Дружній колектив, зрозуміле онлайн навчання, при бажанні Ви можете користуватись продукцією компанії зі знижками від 20%. Якщо вакансія Вас зацікавила, напишіть нам, будь ласка!

8 000 грн.

Другая офисная работа

02.09.2018

Компанія набирає завзятих людей для віддаленої роботи в мережі Інтернет на посаду консультанта онлайн. Досвід роботи не потрібен. Компанія надає можливість навчатися онлайн і безкоштовно. Також ця робота може стати додатковим підзаробітком. Усе офіційно. Без капіталовкладень. В обов'язки входить надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії в Інтернет-мережі та рекрутинг. Щоб працювати Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.09.2018

Інтернет-магазин набирає активних людей для онлайн роботи на посаду менеджера з персоналу. Досвід роботи не важливий. Компанія надає безкоштовне онлайн навчання. Також ця робота може стати додатковим підзаробітком. Це офіційна робота. Капіталовкладення не потрібні. Основні обов'язки полягають у наданні інформації про зиски роботи з нашою компанією та набір працівників. Для роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.09.2018

Шведська компанія шукає активних людей для віддаленої роботи в мережі Інтернет на посаду менеджера з персоналу. Досвід роботи не важливий. Організація надає безкоштовне онлайн навчання. Також ця робота може стати додатковим підзаробітком. Офіційне працевлаштування. Капіталовкладення не потрібні. Основні обов'язки полягають у наданні інформації про зиски роботи з нашою компанією та набір працівників. Для роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

8 000 грн.

Другая офисная работа

07.09.2018

Інтернет-магазин шукає персонал для віддаленої роботи в мережі Інтернет на посаду консультанта онлайн. Досвід роботи не потрібен. Компанія надає безкоштовне онлайн навчання. Також ця робота може стати додатковим підзаробітком. Усе офіційно. Капіталовкладення не потрібні. Основні обов'язки полягають у наданні інформації про зиски роботи з нашою компанією та набір працівників. Щоб працювати Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

6 000 грн.

Другая офисная работа

07.09.2018

Шведська компанія шукає активних людей для віддаленої роботи в мережі Інтернет на посаду консультанта. Досвід роботи не важливий. Організація надає безкоштовне онлайн навчання. Також ця робота може стати додатковим підзаробітком. Офіційне працевлаштування. Капіталовкладення не потрібні. Основні обов'язки полягають у наданні інформації про зиски роботи з нашою компанією та набір працівників. Для роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з швидкісним Інтернетом та бажання працювати.

7 000 грн.

Другая офисная работа

07.09.2018

Ми набираємо команду консультантів для віддаленої роботи в мережі Інтернет. Для початку роботи Вам необхідно мати ПК, планшет чи смартфон з доступом до інтернет-мережі. В обов'язки буде входити надання інформації клієнтам щодо товарів та послуг нашої компанії та рекрутинг. Досвід роботи не потрібен. Навчвння онлайн і безкоштовно. Це офіційне працевлаштування, тому приймаємо з 18 років, або за письмовим дозволом батьків. Приймаємо студентів та літніх людей.

8 000 грн.

Другая офисная работа

04.09.2018

Работа в офисе может носить разноплановый характер. Здесь нужны специалисты, которые хорошо разбираются в документах, могут отвечать на телефонные звонки, работать с оргтехникой, вести переписку с клиентами, а также выполнять ряд других функций.

Вакансии на должность офисных сотрудников в Украине.

Найти работу в офисной сфере можно без каких-либо проблем с помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket. Обладая достаточной квалификацией и небольшим опытом работы, вы сможете трудоустроиться в любую компанию на должность:
  • сотрудника по обработке с первичной документацией;
  • менеджера в call-центр;
  • администратора;
  • ассистента директора;
  • начальника отдела.

UkrMarket – доступ к любой должности в офисной сфере.

Благодаря доске бесплатных объявлений UkrMarket каждый соискатель в Украине может найти достойное место работы в офисе успешной компании. Для этого достаточно зайти на сайт и просмотреть полный список всех предлагаемых вакансий. В нем вы обязательно найдете предложение, которое сможет вас заинтересовать.

Другая офисная работа, Cекретариат / АХО, Работа – сайт бесплатных объявлений Украина.