4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Услуги дизайнера. Опыт работы с графикой более 15 лет Векторная графика. ( Corel, AI) Растровая графика ( Photoshop) 3D моделирование и скульптуринг ( Autodesk 3ds Max ) Видео ( Adobe Premiere, Adobe AE, 3ds Max) Фирменный стиль. Логотипы. Бренды Шапки и баннеры а также и видео , для ютуба, фейсбук, олх, инстаграмм Бирки. Бланки Открытки. Сертификаты Дизайн каталогов Торговые марки. Баннеры. Флаера. Визитки. Дизайн упаковки И многое другое ... - то, что возможно отобразить с помощью компьютерной графики! Послуги дизайнера. Досвід роботи з графікою більше 15 років Векторна графіка. (Corel, AI) Растрова графіка (Photoshop) 3D моделювання і скульптурінг (Autodesk 3ds Max) Відео (Adobe Premiere, Adobe AE, 3ds Max) Фірмовий стиль. Логотипи. бренди Шапки і банери а також і відео, для ютуба, фейсбук, олх, інстаграмм Бірки. Бланки Листівки. сертифікати Дизайн каталогів Торгові марки. Банери. Флаєра. Візитки. Дизайн пакування І багато іншого ... - то, що можливо відобразити за допомогою комп'ютерної графіки!

250 грн.
Торг возможен

Другие услуги дизайнеров

02.03.2021

Создание оригинального дизайна фирменного стиля, разработка названия (нейминг) и брендбука.  Работа выполняется с учетом пожеланий и особенностей каждого Клиента.  Представленные примеры являются собственным творением, а не взятыми для примера в Интернете.

1 000 грн.

Другие услуги дизайнеров

22.10.2020

Эксклюзивный дизайн презентаций щенков, пометов, питомников и другой рекламы собак кошек. Представленные изделия являются собственным творением, а не взятыми для примера в Интернете.

750 грн.

Другие услуги дизайнеров

22.10.2020

За допомогою компонентів природного ландшафту ми проводимо об'ємно-просторову організацію території, а також архітектурних та інженерних споруд. Створюючи ландшафтний дизайн проект, наші фахівці беруть до уваги численні чинники і елементи природи: особливості рельєфу, специфіку води в спокійному стані і в русі, особливості росту рослин, які безперервно змінюють свій вигляд, а також клімат. Розробляючи дизайн території заміського будинку або дизайн присадибної ділянки, ми перш за все з'єднуємо природні матеріали в цілісну композицію, яка повинна нести певний художній образ, в цьому головна особливість ландшафтного мистецтва. Наші фахівці мають глибокі знання в галузі архітектури та будівництва, проектування та ботаніки, стилів в ландшафтному дизайні і рослинництва. Для нас не має значення, який саме проект ми виконуємо - розробляємо дизайн дачної ділянки або проводимо озеленення заднього двору, ми докладаємо максимальних зусиль, щоб реалізувати Ваші самі незвичайні садові ідеї вже на основі наших знань та ідей.

5 грн.
Торг возможен

Другие услуги дизайнеров

11.09.2020

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Фриланс услуги
  • Рубрики в разделе Дизайн
Популярные рубрики: