Фриланс услуги - поиск фриланесров в Украине

Фриланс услуги в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

За допомогою компонентів природного ландшафту ми проводимо об'ємно-просторову організацію території, а також архітектурних та інженерних споруд. Створюючи ландшафтний дизайн проект, наші фахівці беруть до уваги численні чинники і елементи природи: особливості рельєфу, специфіку води в спокійному стані і в русі, особливості росту рослин, які безперервно змінюють свій вигляд, а також клімат. Розробляючи дизайн території заміського будинку або дизайн присадибної ділянки, ми перш за все з'єднуємо природні матеріали в цілісну композицію, яка повинна нести певний художній образ, в цьому головна особливість ландшафтного мистецтва. Наші фахівці мають глибокі знання в галузі архітектури та будівництва, проектування та ботаніки, стилів в ландшафтному дизайні і рослинництва. Для нас не має значення, який саме проект ми виконуємо - розробляємо дизайн дачної ділянки або проводимо озеленення заднього двору, ми докладаємо максимальних зусиль, щоб реалізувати Ваші самі незвичайні садові ідеї вже на основі наших знань та ідей.

5 грн.
Торг возможен

Другие услуги дизайнеров

30.11.2022

Наша дизайн студія протягом багатьох років професійно займається дизайном. Ми розробляємо дизайн інтер'єру в класичних і сучасних стилях. Дизайн є невід'ємною частиною архітектури. За допомогою якісно підібраних меблів, вишуканих деталей і елементів декору, ми можемо створити стильний дизайн інтер'єру, і тим самим ефектно підкреслити переваги і спосіб життя господаря, зробити правильне зонування приміщення, або, іншими словами, зробити зручний і красивий дизайн кімнати. Якщо Вам потрібен дизайн вітальні або дизайн інтер'єру заміського будинку, то Ви звернулися за адресою. З нашою допомогою Ви зможете втілити свої сміливі ідеї та як результат, отримати сучасний дизайн інтер'єру. Наші кращі фахівці розроблять для Вас унікальні елітні інтер'єри, в яких можуть переплітатися різні інтерпретації стилів дизайну. Приклади наших робіт можуть служити еталоном сучасного дизайну інтер'єру. Наш професіоналізм і Ваш смак - це запорука успіху, разом ми зможемо створити неповторний стильний інтер'єр, який буде виділятися і дозволить Вам повною мірою насолодитися результатами нашої роботи. У створеному нами інтер'єрі кожна деталь буде ретельно продумана як з боку функціоналу, так і з боку декору і поєднання стильових напрямків. Тільки такий підхід дозволив нам зайняти лідируючі позиції на ринку послуг в розробці сучасного дизайну інтер'єрів.

5 грн.
Торг возможен

Дизайн интерьера

30.11.2022

Комп'ютерне проектування інтер'єрів. Підбір декоративно-оздоблювальних матеріалів.

150 грн.
Торг возможен

Дизайн интерьера

12.11.2022

Сайт під ключ, Створення Сайту, Розробка Landing Page, Верстка C портфоліо можете ознайомитися клікнувши на посилання: СайтВсем создание и раскрутка сайта Вітаємо всіх зацікавлених нашим оголошенням. Ми столична команда, з гордою назвою Сайт Всім, яка вміє правильно спілкуватися з клієнтом, зрозуміти що він хоче, і пояснити чому так можна, а як краще не робити зрозумілим всім мовою. Чому ви повинні вибрати саме нас: - Ваш сайт не буде "роз'їжджатися" на різних пристроях - У Вас будуть працювати і вести куди треба все кнопки. - Ваш сайт буде легше розкрутити в мережі завдяки SEO-оптимізації. - Якщо у Вас виникне проблема, вас не залишать з нею 1 на 1, навіть після завершення проекту. - Ви зможете безперешкодно міняти сторінки на Ваш розсуд. - Підтримка, яка "підтримає" Вас навіть у вихідні в 10 вечора - Ніяких платних доробок, завжди потіємо до кінцевого результату який Вас влаштує Що ми можемо: • Зробити Landing Page Що ви отримуєте: Готовий симпатичний, утворять єдиний сайт зроблений на готової платформі / шаблоні, на якому міститься інформація про компанію. Час роботи: від 1 дня. Вартість проекту: От 1500 грн. • Зверстати сайт з вашого PSD або картинки. Що ви отримуєте: якісний одно / багатосторінковий сайт повністю адаптований під всі пристрої з адмін-панеллю. Час роботи: від 3 днів. Вартість проекту: від 2500 грн. • Сайт з нуля. Що ви отримуєте: Готовий до роботи сайт, з простою і зрозумілою адмінкой, розроблений логотип, який ви можете використовувати. Починаючи з розробки дизайну і логотипів закінчуючи повною адаптивної версткою. Час роботи: від 3-х днів. Вартість проекту: від 2500 грн. • Зробити інтернет магазин. Що ви отримуєте: Інтернет-магазин повністю готовий до роботи, розроблений за Вашим документу або з нуля, поставлений на український домен. Час роботи: від 7 днів. Вартість проекту: від 3500 грн.

2 500 грн.

Создание сайтов

03.02.2021