Купить гироборд, моноколесо, сигвей в Украине

Электроборды в Украине – 1 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Моноколесо Inmotion V5F нове (тільки распакованое) з цитрус.юа з гарантійним талоном, відміткою дати продажу (28/12/17), з номером товару, і штампом магазину У комплект Inmotion V5F входить телескопічна ручка, за допомогою якої моноколесо можна котити за собою як звичайну сумку на коліщатках У комплект поставки входить: моноколесо, зарядний пристрій, ручка телескопічна з кріпленням, бризговики, гарантійний талон, керівництво користувача, упаковка Inmotion V5F - це поліпшена версія моноколеса InMotion V5 + У Inmotion V5F збільшені потужність мотора до 550W і ємність батареї до 320Wh (дивись фото) Завдяки цим показникам, максимальна швидкість моноколеса Inmotion V5F збільшилася до 25 км / год, а дальність поїздки на одному заряді до 40 км. Для моноколеса Inmotion V5F є телескопічна ручка для зручного транспортування, за допомогою якої моноколесо можна котити за собою як звичайну сумку на коліщатках Підніжки з наждаковим покриттям, щоб не ковзала нога; закруглені і підняті від землі на 13см, що дозволяє робити більш круті повороти, не зачіпаючи землі. Кнопка сплячого режиму під ручкою, яка відключає моноколесо при його піднятті і включається, якщо кнопку відпустити. Це зручно, коли моноколесо потрібно пронести коротку відстань або просто підняти. Фара, яскраво висвітлює дорогу в темний час доби. Габаритні вогні спереду і ззаду, що дозволяють іншим учасникам руху бачити райдера на моноколесе. М'які бічні накладки, що роблять їзду комфортною. Шину колеса можна підкачувати до тиску 2,8BAR Добовий пробіг, максимальна швидкість, маршрут руху - всю інформацію можна отримати через додаток для смартфона на iOS / Android по блютуз Потужність двигуна: 550 Вт Акумулятор: 320Wh Максимальна швидкість: до 25 км / год Пробіг на одному заряді: до 40 км Вага апарату: 12 кг Розміри апарату: 478х409х147мм Розмір колеса: 14 '(360мм) Можливий підйом: до 18 градусів (залежить від ваги їздця) Температура експлуатації: від -10С до + 40С Витримує вагу: до 120 кг Відстань від підніжки до землі: 130 мм Класу захисту IP55 - Захист від дощу. Повний захист від випадкового проникнення. Часткова захист від проникнення пилу Час зарядки акумулятора До 100% - за 4 години. До 80% - за 3 години 30 хвилин. Ємність аккумулятору 320 Вт • год. напруга 220 В, 50 - 60 Гц. додаткові властивості Bluetooth Моноколесо оснащено рекуперативної системою гальмування

15 000 грн.

Гироборды, Моноколеса, Гироскутеры, Cигвей

10.02.2018

Неоспорим тот факт, что популярность такого электротранспорта как сигвеи, гироскутеры, моноколеса, гироборды растет с каждым днем. Все чаще на улицах встречаются люди, использующие подобные средства передвижения, заменив ними обычные велосипеды или скутеры. Такой электротранспорт считается идеальным для прогулок по городу в пешем темпе.

Продажа гиробордов, моноколес, гироскутеров, сигвеев в Украине.

Желающих купить необычное средство передвижения предостаточно. Каждому человеку хочется хоть пару раз прокатиться, например, на сигвее. Можно, конечно, взять подобный гаджет напрокат, но свое намного лучше. В любое время взял и поехал. Если решились на такую покупку, зайдите на доску бесплатных объявлений UkrMarket, где размещены предложения о продаже следующей электротехники:

  • Гироборды Hoverbot.
  • Гироборды Like.
  • Гироборды Smartway.
  • Гироборды u3.
  • Моноколеса.
  • Гироскутеры.
  • Сигвеи.

UkrMarket — большой выбор гиробордов, моноколес, гироскутеров, сигвеев в Украине.

Гаджеты, которые выступают в роли персонального транспорта идеально подойдут тем, кому надоели пешие прогулки. Чтобы сделать правильный выбор при покупке подобного средства передвижения взвесьте все преимущества и недостатки подобранных вариантов.

Гироборды, Моноколеса, Гироскутеры, Cигвей, Электротранспорт, Транспорт – газета бесплатных объявлений Украина.