Работа оператором в офисе в Ивано-Франковской области

Работа оператором в офисе в Ивано-Франковской области – 89 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Надомна робота на ПК із частковою зайнятістю від 4-х год. в день. Ідеальний варіант підробітку для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання онлайн в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 20 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Додатковий заробіток на дому. Робота на ПК інформаційного характеру з вільним графіком (зайнятість 3 год. в день), можна поєднувати з основним видом діяльності. Навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

7 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота для мам у декреті, а також для домогосподарок, студентів та всіх охочих заробити. Графік роботи вільний (2-4 години на день), оплата офіційна, навчання в процесі роботи безкоштовне. Є великі перспективи фінансового росту. Всі заявки пишемо на пошту.

7 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Для роботи в інтернет-магазині потрібні цілеспрямовані працівники, готові працювати на результат. Можна поєднувати з основною роботою або декретною відпусткою. Основні вимоги: наявність ПК та доступ в інтернет; бажання працювати та заробляти, активність, добросовісність. Графік роботи гнучкий (3-4 год. в день). Пишіть, деталі відправимо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота на ПК за допомогою дистанційного доступу. Основні вимоги: 2-3 години на роботу в день, ПК або ноутбук, стабільний інтернет, готовність навчатися (навчання онлайн, повністю безкоштовно). Умови, графік роботи - вільний графік, швидкий кар'єрний ріст, зарплата офіційна, перераховується на карточку кожних 3 тижні, 17 раз в рік, премії на кожному етапі росту. Усі деталі на пошту.

8 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Для створення товарообороту відомого бренду запрошуються на роботу в інтернеті жінки віком від 20 років. Робота з клієнтами, обробка електронних листів, розміщення реклами в інтернеті. Наявність ПК з виходом в інтернет, 2-3 год. в день вільного часу. Від компанії премії, бонуси, високий дохід. Є можливість кар'єрного росту. Всі заявки приймаються на пошту.

7 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Потрібні працівники для роботи на дому, в обов'язки яких буде входити рекламно-інформаційна діяльність. Жінки віком від 25років, активні, цілеспрямовані, готові працювати на результат. Вільний графік від 3-х годин в день, навчання безкоштовне в процесі роботи, великі перспективи професійного росту, офіційне працевлаштування, від компанії бонуси та премії. Деталі відправляємо на пошту.

5 800 грн.

Операторы

22.02.2020

На роботу в інтернет-магазин запрошуються активні та амбіційні працівники, котрі вміють працювати на результат. Робота інформаційного змісту із гнучким графіком, не потребує особливих навиків. Для роботи потрібен ПК або ноутбук з вільним доступом до мережі Інтернет та вільних 3-4 год. на добу. Є можливість професійного росту із подальшим збільшенням доходів. Заявки приймаються на пошту.

5 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Пропонуємо підзаробити у вільний час. Робота інформаційного характеру, виконується на ПК у зручний для вас час (3-4 год. на день), всі матеріали для роботи надаються. Працюючи активно та щодня, є можливість зростати професійно до рівня директора із подальшим збільшенням доходу. Детальну інформацію відправляємо на пошту.

6 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота у вільний час

Пропонуємо підзаробити у вільний час. Робота дистанційна, можна поєднувати із основним видом діяльності або декретною відпусткою. В обов'язки входитиме розширення клієнтської бази споживачів. Зайнятість від 3-х годин в день, корпоративне навчання онлайн, офіційне працевлаштування. За деталями пишіть на пошту.

6 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Можливість хорошого заробітку дистанційно в інтернеті без жодних ризиків та інвестицій. Основним завданням буде ведення переписки з клієнтами. Перспективи кар'єрного росту, стабільний та постійно зростаючий дохід, корпоративне навчання в процесі роботи, гнучкий графік роботи. За деталями звертайтеся на пошту.

7 000 грн.

Операторы

22.02.2020

В інтернет – магазин потрібні менеджери для реклами товарів щоденного вжитку. Якщо Ви мама в декреті чи домогосподарка, то ця робота саме для Вас. Нікуди ходити і нічого продавати не потрібно, вся робота проводиться в інтернеті онлайн. Ви приділяєте роботі щоденно 2-4 години у зручний для вас час. Оплата проводиться кожні 3 тижні. Від вас вільний вихід в інтернет та знання комп’ютера на рівні користувача. Безкоштовне онлайн навчання. Зацікавила вакансія, зaлишіть свoї кoнтaкти (пoшту aбo вaйбeр) і ми з Вaми зв'яжeмoся.

9 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Крупная компания ведет активный поиск сотрудниц для удаленной работы. Мы предлагаем своевременную оплату труда, гибкий график работы, бесплатное обучение. Ваша работа заключается в консультировании и обучении нового персонала, работа со средствами массовой информации.Подробности высылаю на эл.почту

7 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Компания набирает сотрудников для работы удаленно в интернете. Работа связана с досками объявлений, а также электронной почтой.Приглашаем на работу девушек и женщин в возрасте от 18 до 55 лет. Обучение предоставляется.Материалы по обучению подготовлены и будут предоставлены каждому желающему. От вас требуется свободное время для работы от 3-4 часов, желание работать.честность и усидчивость. Приглашаем к сотрудничеству!

7 000 грн.

Операторы

21.02.2020

Підробіток в декреті

Робота для всіх охочих підзаробити. Робота нескладна, потрібно розміщувати інформацію в інтернеті, розсилати електронні листи згідно шаблону (не спам) і вести таблиці обліку. Всього навчаємо, навчання безкоштовне. Виплати на банківську картку кожні три тижні.

7 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Оператори ПК

Цінуємо: відповідальність, грамотність, навики роботи з ПК. Проонуємо: вільний графік, безкоштовне навчання, ЗП кожні три тижні.

7 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота консультаційного характеру, спілкування з людьми в мережі інтернет, розміщення інформації на сайтах, опрацювання запитів. Навчання безкоштовне, форма оплати-відрядно-преміальна.

8 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота для тих, хто шукає додатковий заробіток. Треба розміщувати інформацію на сайтах, працювати з електронною поштою і вести таблиці обліку. Вільний графік, навчання безкоштовне. Відрядна форма оплати.

7 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Срочно нужны девушки для работы в интернете. Подойдет как совмещение с основной работай или подработка. Сложного ничего нет. Трeбoвания: ответственность, нecкoлькo чаcoв свободного времени. Oбязаннocти: консультирование, ведение отчeтнocтости, эл.почта. Уcлoвия: удаленно, из дома, официальный дoxoд. В ОТКЛИКЕ УКАЗЫВАЙТЕ ЭЛ.ПОЧТУ, отвечу всем

7 000 грн.

Операторы

30.09.2019

Сфера деятельности – информационное консультирование посредством сети. Вакансия подойдет домохозяйкам, от 20 лет. Помощь во время обучения предоставляется. Требования: умение работать в коллективе. График работы в любое время.

7 300 грн.

Операторы

30.09.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Ивано-Франковской области.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Ивано-Франковской области большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Ивано-Франковской области, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Ивано-Франковская область.