Обучение иностранным языкам в Украине

Иностранные языки в Украине – 14 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Немецкий язык

Обучение и репетиторство . Индивидуальный подход. Опыт обучения более 18 лет. За 34 часов обучения уровень сдачи шпрах тестов в посольствах.

Договорная

Немецкий язык

24.05.2018

Якщо Ви хочете поїхати в іншу країну на постійне місце проживання, вчитися за кордоном або працювати у великій міжнародній компанії, Вам належить підтвердити своє знання іноземної мови і здати іспит, і отримати сертифікат. Виділяють кілька видів сертифікатів в залежності від виду іспиту (TOEFL, IELTS, UCLES), але всі вони дають зелене світло Вашому професійному та особистісному розвитку. Індивідуальні заняття з нашими кваліфікованими викладачами за спеціально розробленою методикою, дозволяють отримати бажані результати при здачі міжнародного іспиту з англійської мови. Наші педагоги досконально знайомі з програмами іспитів і за допомогою спеціально розробленої методики підготують вас з усіх аспектів іноземної мови: • лексика (словниковий запас) • граматика • навик читання • навик аудіювання • навик говоріння • манера письма Програма «Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови» розробляється викладачем індивідуально для кожного учня. При підборі репетитора наші координатори надають особливого значення деталям: • рівень володіння мовою на момент початку занять • цілі, які студент планує досягти за певний період часу • мотивація студента • кращий для студента спосіб подачі матеріалу • сполучуваність психотипу викладача і учня • кращі терміни і інтенсивність занять Наші викладачі підготують Вас до іспитів на будь-який вид сертифікату.)

200 грн.

Английский язык

11.05.2018

Professional Tutoring, Центр іноземних мов! Проводить підготовку учнів до здачі ВНО (ЗНО) по англійській мові. Нашими викладачами розроблена методика, яка дозволить успішно здати зовнішнє тестування 2018 року! Структура підготовки до ВНО: 1. Роз'яснення структури тесту, його розділів та типів завдань. 2. Розширення словарного запасу на задані теми. 3. Підвищення рівня граматики, корекція вимови. 4. Тренування проходження кожної окремої частини тесту під контролем викладача. 5. Рекомендації та підбір вправ для корекції проблемних зон. Все перераховане зверху і не тільки, дозволить вам успішно здати ВНО (ЗНО

200 грн.

Английский язык

11.05.2018

Вивчення німецької мови. Я маю досконалі знання німецької мови, з дитинства жив у Німеччині , тому мав можливість освоїти мову, вникнути в культуру і зрозуміти ментальність народу німецького. Стикався з людьми , які своєчасно неправильно завчили вимову слів тоді в подальшому виправитись дуже важко було і це одразу видає вчителя , який закрив очі на таку грубу помилку учня або сам має не досконалі навики в вимові як і 99% українськи викладачів.. Я маю намір, навчити правильної вимови(без акценту) , формулювання речення , вміти заміняти і правильно ставити потрібні слова в розмові(в письмі ), передати ментальність німців , а також тим самим привити знання мови людям, які ставлять собі за мету освоїти мову . В Німеччинні одна година занять в Berlitz школах в яких надають навчальні послуги , аналогічні моїм знанням , коштує 40 € , урок проходить на німецькій мові , групу для занять набирають з 10-12 чоловік. Я , за індивідуальне заняття з учнем, за свої навчальні послуги , маю намір отримувати 20€ за навчальну годину , тобто за 45 хв . В Україні я перебуваю не постійно, тому прошу заздалегіть сконтактуватися і домовитися про час і термін навчання . Всі питання на електронну пошту або Viber, Whats App.

612 грн.

Немецкий язык

28.04.2018

Репетитор английского языка

Репетитор английского языка предлагает индивидуальные уроки по эффективной авторской программе . Результаты видны уже буквально с первых уроков. Готовлю к поступлению в ВУЗы . ПОДГОТОВКА К ЗНО . Работаю со школьниками, и дошкольниками по гувернерской системе. Обучаю разговорному английскому и корректирую произношение.

80 грн.

Английский язык

23.07.2017

Немецкий онлайн (по Skype)

Учите немецкий индивидуально и по скайпу, в любое удобное для Вас время и в удобном месте!

190 грн.

Немецкий язык

15.03.2018

Добрый день, мои будущие ученики! Рада приветствовать вас на этой странице. Если вы читаете это объявление, значит вам нужны знания языков. Я обучаю школьников, абитуриентов, студентов-иностранцев и всех, кому надо знать язык. Подготовка к экзаменам, олимпиадам и тестам. Наверстаем основы школьной программы, систематизируем знания. При необходимости дам азы разговорного языка или бизнес-лексику иностранцу для развития грамотности, речевых навыков, понимания языка и его комфортного использования в повседневной жизни и в бизнесе. Мы научимся писать, читать, понимать, углубимся в ту профессиональную нишу, которая необходима именно Вам. Как правило, я адаптирую свою авторскую методику и программу с учебниками, справочникам и E-learning с учетом индивидуальных особенностей ученика. Мой опыт работы репетитором - 5 лет, образование филолога-искусствоведа и экономиста, аспирантка.

Договорная
По результатам собеседования

Русский язык

22.01.2018

Польська мова

Пропоную послуги вивчення польської мови, а також переклад текстів та документів.

100 грн.

Другие языки

24.08.2017

Пропоную вивчення італійської мови індивідуально та по Skype.

100 грн.

Итальянский язык

24.08.2017

Пропоную усі послуги, пов'язані із вивченням німецької мови.

100 грн.

Немецкий язык

23.08.2017

Словацька мова

Завжди рада допомогти усім бажаючим оволодіти цією гарною мовою! Звертайтеся!

100 грн.

Другие языки

23.08.2017

Іспанська мова

Пропоную вашій увазі приватні уроки іспанської мови для дорослих, школярів та студентів. Займаюся рерайтингом текстів та статтей. Також виконую переклади різноманітної тематики. Готую до вступу у ВУЗи, співбесіди у посольстві та здачі міжнародних іспитів. Досвід роботи - 10 років. Можливе навчання по Skype.

100 грн.

Испанский язык

23.08.2017

подработка студентам-репетитор немецкого языка для школьника 9 класса,оплата почасово

25 грн.

Немецкий язык

20.05.2017

Репетитор, перекладач

Пропоную вашій увазі приватні уроки англійської, німецької, іспанської, польської, італійської, португальської та чеської мов для дорослих та дітей. Виконую переклад текстів та документів різноманітної тематики, займаюся рерайтингом текстів та статтей. Готую до ЗНО, а також до виїзду закордон. Також працюю Skype.

120 грн.

Английский язык

03.01.2017

В условиях глобализации изучение иностранных языков является полной необходимостью. Знание языков может пригодиться во время путешествия, для работы или в условиях проживания в другой стране. На сегодняшний день существует много способов, как можно выучить иностранный язык с помощью профессиональных компаний.

Услуги по обучению иностранным языкам в Украине.

Зайдя на доску бесплатных объявлений UkrMarket можно найти большое количество предложений от квалифицированных компаний и репетиторов в Украине, которые помогут вам выучить любой из языков за короткий промежуток времени. С помощью сайта вы сможете записаться на курсы или нанять репетитора для изучения таких языков как:

 • английский;
 • французский;
 • немецкий;
 • испанский;
 • китайский;
 • португальский;
 • японский.

UkrMarket – свободный доступ к изучению любого из языков.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет решить вопрос по изучению любого иностранного языка. На сайте можно как найти репетитора, так и самому разместить объявление, если вы хорошо владеете одним из языков и готовы обучать его другим.

Владение иностранным языком даёт возможность человеку работать и общаться без проблем. Знание языка стирает границы и убирает языковые барьеры.

Иностранный язык - это возможность:

 • путешествовать без проблем,
 • добиться повышения по карьерной лестнице,
 • найти работу за границей,
 • найти друзей, мужа/жену,
 • расширить кругозор и пр.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket.net даёт возможность найти репетитора по языку, а преподавателю частных уроков - подать объявление и найти новых учеников.

UkrMarket.net - удобная круглосуточная система поиска и подачи объявлений в Украине.

Репетиторы и образование, Иностранные языки – объявления Украина.