Работа оператором в офисе в Ивано-Франковске

Работа оператором в офисе в Ивано-Франковске – 149 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Підробіток в декреті

Робота для всіх охочих підзаробити. Робота нескладна, потрібно розміщувати інформацію в інтернеті, розсилати електронні листи згідно шаблону (не спам) і вести таблиці обліку. Всього навчаємо, навчання безкоштовне. Виплати на банківську картку кожні три тижні.

7 500 грн.

Операторы

26.06.2019

Оператори ПК

Цінуємо: відповідальність, грамотність, навики роботи з ПК. Проонуємо: вільний графік, безкоштовне навчання, ЗП кожні три тижні.

7 500 грн.

Операторы

26.06.2019

Робота консультаційного характеру, спілкування з людьми в мережі інтернет, розміщення інформації на сайтах, опрацювання запитів. Навчання безкоштовне, форма оплати-відрядно-преміальна.

8 000 грн.

Операторы

26.06.2019

Робота для тих, хто шукає додатковий заробіток. Треба розміщувати інформацію на сайтах, працювати з електронною поштою і вести таблиці обліку. Вільний графік, навчання безкоштовне. Відрядна форма оплати.

7 500 грн.

Операторы

26.06.2019

Оператор ПК (жінка)

Вимоги к кандидату: Обов'язкова наявність ПК або планшету, постійний доступ до інтернету. Знання користування ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

26.06.2019

Запрошуємо працювати в інтернеті жінок від 18 років. Вакансія для додаткового заробітку. Вимоги: 2-4 години для роботи та доступ до інтернету. Решту навчимо

6 500 грн.

Операторы

07.03.2019

Запрошуємо активних, креативних та рішучих жінок для роботи. Робота гарно підходить для додаткового заробітку, віддалена. Графік вільний. Робота інформативно-рекламного характеру в інтернет-магазині. Чудові перспективи росту

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

02.02.2019

Працюємо віддалено в режимі лиш онлайн. Команду набираємо, до лав наших ставай! Нічого не вкладаємо, крім власного часу, Зате натомість маємо достаток і красу)

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

13.01.2019

Запрошуємо на вакансію для підбору кадрів та реклами компанії в інтернет-магазин. Досвід роботи та відповідну освіту не вимагаємо, бо всьому навчимо, надаємо все для роботи безкоштовно. Вимоги: наявність вільного доступу до мережі інтернет, 2-4 години на добу, навички роботи з електронними листами та соц. мережами. Можете працювати у зручному для Вас місці та у зручний час, кар'єрне зростання та гарна оплата.

8 000 грн.

Операторы

04.01.2019

Пропонуємо можливість підробітку онлайн у вільний час і з вільним графіком. Можна поєднувати з основною роботою та декретною відпусткою. Робота з реальним доходом і без внесків, платних баз. Суть роботи - рекламно-інформаційна діяльність, спілкування з потенційними клієнтами, ОРГАНІЗАЦІЯ продажів. Оплата залежить від організованого товарообігу.

8 000 грн.

Операторы

27.12.2018

Пропонуємо віддалену роботу з частковою зайнятістю для жінок в онлайн режимі. Вимоги: наявність інтернету для роботи, кілька годин, активність в мережі, вміння і бажання спілкуватись. Завдання: розміщення реклами для залучення покупців та клієнтів, розширення свого інтернет-магазину. Умови: зручний графік, безкоштовне навчання

8 000 грн.

Операторы

14.12.2018

На вакансію з неповною зайнятістю запрошуємо жінок. Чудовий варіант для жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Робота: рекламна, багато спілкування онлайн, ведення листування, вільний графік. Ваше завдання - ведення інтернет-магазину товарів відомого бренду

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

05.02.2019

Пропоную віддалену роботу в інтернет-магазині. Робота з вільним графіком. Безкоштовне навчання. Завдання: створення товарообігу, запрошення нових покупців та партнерів, спілкування з потенційними партнерами. Все, що потрібно - кілька годин часу і інтернет. Оплата достойна і залежить від товарообігу.

8 000 грн.

Операторы

25.12.2018

Для работы в интернет магазине нужны женщины. Товары ежедневного спроса, график свободный, хорошая оплата за хорошую работу

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

26.02.2019

Жінки для роботи вдома

Пропонуємо варіант для додаткового підробіток для жінок без досвіду роботи. Вимагаємо: знання ПК, вміння спілкуватися з клієнтами, активність, ввічливість. Обов’язки: надання і поширення рекламної інформації про компанію та залучення нових клієнтів, навчання новачків, складання звітів. Умови праці: працювати можна у зручний час від 2 годин на день, можлива оплата на картку.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

12.12.2018

Віддалена робота онлайн

Вимоги до претенденток:добре володіння ПК для роботи з електронними листами, соц.мережами, активність, бажання вчитись. В обов'язки входить: залучення клієнтів, рекламна діяльність, розміщення оголошень. Умови роботи: зручний графік 2-4 години на день, можливість працювати вдома, навчання безкоштовне дистанційне у зручний час. Можливість кар'єрного росту, хороші премії (у валюті), заохочення, робота в команді, подорожі.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

09.12.2018

Вимоги до кандидатів: доступ до інтернету,комунікабельність, знання ПК на рівні користувача. Суть роботи:формування бази клієнтів інтернет-магазину, опрацювання електронної пошти, облік товарообігу у групі, запрошення нових людей у команду. Умови роботи: гнучкий графік, дистанційне безоплатне навчання, можливість кар’єрного росту, премії.

8 000 грн.

Операторы

10.12.2018

Пропонуємо роботу для додаткового заробітку від кількох годин на добу. Робота не вимагає графіку, досвіду та освіти. Проводимо безкоштовне онлайн навчання перед початком роботи. Суть роботи розміщення та поширення рекламних оголошень

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

19.01.2019

Работа дома в удобное время от трех часов в сутки. Требование: ответственность, порядочность, желание зарабатывать.

7 000 грн.
По результатам собеседования

Операторы

04.01.2019

Работа на дому от 3 часов в сутки.Официальное трудоустройство европейская компания,условия вышлю на почту.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Ивано-Франковске.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Ивано-Франковске большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Ивано-Франковске, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Ивано-Франковск.