Работа оператором в офисе в Ивано-Франковске

Работа оператором в офисе в Ивано-Франковске – 40 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Додаткова робота вдома. Наші вимоги: комунікабельність, бажання навчатись, з'єднання з інтернетом, чітке виконання завдань. Надаємо: можливість роботи у зручний час, навчання у зручному форматі, постійна підтримка колективу, хороша оплата, можна суміщати з декретною відпусткою.

8 800 грн.

Операторы

21.12.2019

Оператор пк. Вакансія дистанційна. Наші вимоги: комунікабельність, бажання працювати, доступ до мережі інтернет, терплячість. Надаємо: графік обираєте самі, навчання дистанційне, чудовий колектив, достойна оплата, при необхідності можна поєднати з основною роботою. В чому полягає робота: інформаційно-рекламна робота, опрацювання електронних документів, створення бази даних, моніторинг інформації.

8 600 грн.

Операторы

27.12.2019

Є хороша пропозиція для жінок, які шукають додаткового підробітку. Робота вдома, у зручний час. Важливо мати навички роботи на пк та бажання працювати.

9 000 грн.

Операторы

12.06.2020

Пропонуємо віддалену роботу з частковою зайнятістю для жінок в онлайн режимі. Вимоги: наявність інтернету для роботи, кілька годин, активність в мережі, вміння і бажання спілкуватись. Завдання: розміщення реклами для залучення покупців та клієнтів, розширення свого інтернет-магазину. Умови: зручний графік, безкоштовне навчання

10 000 грн.

Операторы

12.06.2020

Віддалена робота онлайн

Вимоги до претенденток:добре володіння ПК для роботи з електронними листами, соц.мережами, активність, бажання вчитись. В обов'язки входить: залучення клієнтів, рекламна діяльність, розміщення оголошень. Умови роботи: зручний графік 2-4 години на день, можливість працювати вдома, навчання безкоштовне дистанційне у зручний час. Можливість кар'єрного росту, хороші премії (у валюті), заохочення, робота в команді, подорожі.

10 000 грн.
По результатам собеседования

Операторы

12.06.2020

Працюємо вдома на пк, робота не складна, гарний підробіток, підходить матусям та для суміщення з основною роботою. Деталі відправлю на пошту

10 000 грн.

Операторы

12.06.2020

Работа на дому от 3 часов в сутки.Официальное трудоустройство европейская компания,условия вышлю на почту.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

На дому в удобное время, официальная. Для целеустремленных ответственных позитивных женщин от 22 лет. Детали вышлю на почту.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Вакансия подойдет как совмещение или основной вид занятости. Работа в свободное время, от 3 часов в день.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Подработка

Вакансия для женщин подойдет как удаленная подработка или осн.работа на ПК, подробности при собеседовании.

7 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Вакансия имеет информационный характер. Вы можете работать в любое удобное для Вас время, так же можете совмещать с основной работой или семьей (от 2-4часов). От Вас требуется только доступ в интернет, ответственность и знания ПК от уровня средний пользователь. Обучение дистанционно. Приглашаются женщины от 18лет. Подробности вышлю на ваш адрес эл.почты

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Требуются сотрудники для работы на ПК. Свободный график от 2 часов в день. Требования: знания ПК, отвественность, постоянный интернет, жен.от 19лет. Вакансия без вложений, обучение онлайн. Условия: выплаты на карту, официальное оформление. Для подробностей указывайте свои контакты (viber/телеграмм)

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Ищу целеустремлённых, желающих зарабатывать мамочек. График сводный, всему обучаем. Возраст от 22 лет.

6 200 грн.
По результатам собеседования

Операторы

01.02.2019

Додатковий заробіток на дому. Робота на ПК інформаційного характеру з вільним графіком (зайнятість 3 год. в день), можна поєднувати з основним видом діяльності. Навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

7 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Надомна робота на ПК із частковою зайнятістю від 4-х год. в день. Ідеальний варіант підробітку для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання онлайн в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 20 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Робота для мам у декреті, а також для домогосподарок, студентів та всіх охочих заробити. Графік роботи вільний (2-4 години на день), оплата офіційна, навчання в процесі роботи безкоштовне. Є великі перспективи фінансового росту. Всі заявки пишемо на пошту.

7 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Для роботи в інтернет-магазині потрібні цілеспрямовані працівники, готові працювати на результат. Можна поєднувати з основною роботою або декретною відпусткою. Основні вимоги: наявність ПК та доступ в інтернет; бажання працювати та заробляти, активність, добросовісність. Графік роботи гнучкий (3-4 год. в день). Пишіть, деталі відправимо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Робота на ПК за допомогою дистанційного доступу. Основні вимоги: 2-3 години на роботу в день, ПК або ноутбук, стабільний інтернет, готовність навчатися (навчання онлайн, повністю безкоштовно). Умови, графік роботи - вільний графік, швидкий кар'єрний ріст, зарплата офіційна, перераховується на карточку кожних 3 тижні, 17 раз в рік, премії на кожному етапі росту. Усі деталі на пошту.

8 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Для створення товарообороту відомого бренду запрошуються на роботу в інтернеті жінки віком від 20 років. Робота з клієнтами, обробка електронних листів, розміщення реклами в інтернеті. Наявність ПК з виходом в інтернет, 2-3 год. в день вільного часу. Від компанії премії, бонуси, високий дохід. Є можливість кар'єрного росту. Всі заявки приймаються на пошту.

7 000 грн.

Операторы

30.09.2020

На роботу в інтернет-магазин запрошуються активні та амбіційні працівники, котрі вміють працювати на результат. Робота інформаційного змісту із гнучким графіком, не потребує особливих навиків. Для роботи потрібен ПК або ноутбук з вільним доступом до мережі Інтернет та вільних 3-4 год. на добу. Є можливість професійного росту із подальшим збільшенням доходів. Заявки приймаються на пошту.

5 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Ивано-Франковске.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Ивано-Франковске большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Ивано-Франковске, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Ивано-Франковск.