Работа
 
Зарплата Не важно

Предложения работы в Ивано-Франковске и за рубежом

Предложения работы в Ивано-Франковске и за рубежом – 340 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Для успешно развивающегося интернет-проекта требуются менеджеры. Работа исключительно информационного характера, без продаж, вложений и рисков. Обучение за счет компании, в формате видео-уроков. Требования - женщины 23-45 лет, наличие и знание ПК, хороший интернет, ответственность, добросовестность, нацеленность на результат. Условия - график гибкий - от 3-х часов в день, официальное трудоустройство, стаж, 17 зарплат в год - выплаты доходов через банк, премии за хорошую работу. Более подробно через отклик)

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

07.01.2019

Набираю сотрудниц на удаленную работу со своего ПК. Работа информационного характера, без продаж, вложений и рисков. Свободный график от 4-х часов в день. Обучение за счет компании (в формате видео-уроков). Требования - девушки/женщины 23-45 лет, со знанием ПК и желанием хорошо зарабатывать. Ответственность, креативность, коммуникабельность. Условия - оф. трудоустройство, стаж, выплаты на карту любого удобного банка, премии за хорошую работу. Обращайтесь, отвечу на все интересующие вопросы).

8 500 грн.

Операторы

29.01.2019

Шукаємо комунікабельних жінок для віддаленої роботи на ПК в інтернет-магазині. Неповний робочий день, тривалістю до 4 годин. Графік можливо складати індивідуально. Проводимо навчання, також дистанційно. Воно безкоштовне, індивідуальне. Передбачено кар'єрне зростання! Віковий ценз: 20-70 років.

8 000 грн.

Операторы

23.08.2018

Є вaкaнції y мepeжі інтepнeт-мaгaзинів. Роботa нa ПК, здійснюється дистaнційно. Нeповний pобочий дeнь. Не вимагаємо попередній досвід роботи, готові навчити з нуля. Бaжaно, жінки віком більшe 18 pоків. Перспектива кар'єрного зростання!

8 000 грн.

Операторы

26.07.2018

Запрошуємо на віддалену роботу жінок. Робота на ПК або планшеті. Робочий день 2-5 годин (неповний). Графік можливо формувати індивідуально. Не вимагаємо попереднього досвіду роботи, гарантуємо безкоштовне, індивідуальне, якісне навчання. Вік 20-65 років. Кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

15.08.2018

Відкрито вакансії: віддалена робота для жінок на ПК/планшеті, часткова зайнятість, гнучкий графік. Не потрібен попередній досвід роботи, безкоштовно навчаємо всьому необхідному, в індивідуальному порядку. Віковий ценз - від 19 років. Передбачено кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

03.09.2018

Для работы в интернете ( на планшете или ПК) нужны девушки 20-45 лет. Требования: свободный выход в интернет, целеустремленность, активность и желание работать. Подробности в вайбер.

7 000 грн.

Другая офисная работа

16.09.2019

робота на дому

Робота для мам, жінок які мають кілька годин вільного часу. Робота інформаційного характеру, потрібно лише ПК або планшет з виходом в інтернет.Як працювати навчимо, у вас буде супровід наставника постійно. Досвід роботи не потрібний тільки ваше бажання працювати.Оплата офіційно, можливість кар"єрного росту.

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

16.09.2019

Надомна робота на ПК із частковою зайнятістю від 4-х год. в день. Ідеальний варіант підробітку для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання онлайн в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 20 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

16.09.2019

Додатковий заробіток на дому. Робота на ПК інформаційного характеру з вільним графіком (зайнятість 3 год. в день), можна поєднувати з основним видом діяльності. Навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

7 000 грн.

Операторы

16.09.2019

Запрошуємо працювати в інтернеті жінок від 18 років. Вакансія для додаткового заробітку. Вимоги: 2-4 години для роботи та доступ до інтернету. Решту навчимо

6 500 грн.

Операторы

25.08.2019

Запрошуємо активних, креативних та рішучих жінок для роботи. Робота гарно підходить для додаткового заробітку, віддалена. Графік вільний. Робота інформативно-рекламного характеру в інтернет-магазині. Чудові перспективи росту

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

02.02.2019

Робота для домогосподарок

Прoпoнуємo мoжливість дoдаткoвогo заробітку, працюючи вдoма. Гoлoвні вимoги: вік від 18 років, рoбoта на ПК, вміння спілкуватися, наявність вільного часу та бажання вчитись і працювати. Навчання абoлютнo безoплamне. Завжди є до кoгo звернутись за підказкою. За хорошого рівня досягнень, мoжна перейти на oснoвний вид заробітку

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

09.12.2018

Працюємо віддалено в режимі лиш онлайн. Команду набираємо, до лав наших ставай! Нічого не вкладаємо, крім власного часу, Зате натомість маємо достаток і красу)

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

13.01.2019

Запрошуємо на вакансію для підбору кадрів та реклами компанії в інтернет-магазин. Досвід роботи та відповідну освіту не вимагаємо, бо всьому навчимо, надаємо все для роботи безкоштовно. Вимоги: наявність вільного доступу до мережі інтернет, 2-4 години на добу, навички роботи з електронними листами та соц. мережами. Можете працювати у зручному для Вас місці та у зручний час, кар'єрне зростання та гарна оплата.

8 000 грн.

Операторы

04.01.2019

Пропонуємо можливість підробітку онлайн у вільний час і з вільним графіком. Можна поєднувати з основною роботою та декретною відпусткою. Робота з реальним доходом і без внесків, платних баз. Суть роботи - рекламно-інформаційна діяльність, спілкування з потенційними клієнтами, ОРГАНІЗАЦІЯ продажів. Оплата залежить від організованого товарообігу.

8 000 грн.

Операторы

27.12.2018

Пропонуємо віддалену роботу з частковою зайнятістю для жінок в онлайн режимі. Вимоги: наявність інтернету для роботи, кілька годин, активність в мережі, вміння і бажання спілкуватись. Завдання: розміщення реклами для залучення покупців та клієнтів, розширення свого інтернет-магазину. Умови: зручний графік, безкоштовне навчання

8 000 грн.

Операторы

14.12.2018

Вакансію можна розлядати як додаткове джерело доходу Вимоги: жінки віком від 20 років, знання роботи на ПК на середньому рівні, вміння знаходити спільну мову з людьми, доступ до інтернету. Обов’язки: підбір персоналу, розміщення оголошень, навчання співробітників. Умови роботи: 2-4 години на день

8 000 грн.

Операторы

01.01.2019

На вакансію з неповною зайнятістю запрошуємо жінок. Чудовий варіант для жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Робота: рекламна, багато спілкування онлайн, ведення листування, вільний графік. Ваше завдання - ведення інтернет-магазину товарів відомого бренду

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

05.02.2019

Пропоную віддалену роботу в інтернет-магазині. Робота з вільним графіком. Безкоштовне навчання. Завдання: створення товарообігу, запрошення нових покупців та партнерів, спілкування з потенційними партнерами. Все, що потрібно - кілька годин часу і інтернет. Оплата достойна і залежить від товарообігу.

8 000 грн.

Операторы

25.12.2018

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе в Ивано-Франковске.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю в Ивано-Франковске.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Ивано-Франковск.