Телевизоры
 
Цена Не важно
Тип телевизора Не важно
Марка телевизора Не важно

Телевизоры в Ивано-Франковске

Телевизоры в Ивано-Франковске

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Переносний телевізор Jinlipu 2401(чорно-білий з радіоприймачемFM/AM) Телевізор-Б/в.(Діагональ 24см) Працює від мережі-110/220V(AC)-Змінна напруга Працює від адаптера-12V(DC)-Постійна напруга(фото8-провіряли з цим адаптером) Присутня ручка переноски. Є телескопічна антенна(7колін-довж до 60см). Також на відміну від моделі 2401C,присутній радіотюнер УКХ/СХ. Прийом телеканалів в діапазоні-VLF/VHF/UHF. Кінескоп чорно-білий-24SX5Y4. Система зображення-SEKAM D/K На передній панелі вмонтовано:Фото2. 1)ручка вкл/гучність звуку(off/volume). 2)яскравість(bright). 3)контрастність(contrast). 4)шкала пошуку теле та радіоканалів. 5)ручка перемикача діапазонів теле та радіоканалів. 6)ручка перемикача теле чи радіо(TV/Radio). 7)річка настройки теле та радіоканалів(Tuning). Позаду присутні наступні роз`єми;(Зліва направо)Фото6. 1)EAR-заземлення. 2)EAX.ANT-зовнішня антена. 3)DC IN-Постійна напруга12V(DC). 4)CHARGE-Змінна напруга110/220V(AC)/ 5)TV/AV-Перемикач для відеоперегляду. 6)VIDEO INPUT-відеовхід 7)AUDIO INPUT-аудіовхід 8)V-HOLD-регулятор настройки зображення з допомогою тонкої викрутки. Розміри;(Ш)25Х(В)23Х(Гл)28см. Вага-3,2кг Робить радіоприймач(ловить хвилі,звук нормальний). Телеприймач працює-присутнє зображення і звук(фото7 і 8).Підключивши звані кабель(так звані "тюльпани") можна дивитись DVD чи CD. Адаптер в комплект не додаю.Може запускатись з адаптером 12V/0,8A і сильнішим. Якщо когось зацікавить дана пропозиція-телефонуйте. Додаю фото.

260 грн.

Телевизоры

08.08.2019

Telefunken D43U700M4CWH

43-дюймовий LED-телевізор D43U700M4CWH є пристроєм Telefunken. Переваги цього пристрою включають його низьке відображення і високу яскравість дисплея. Досвід телебачення завершується природним і теплим викладом кольорів. З роздільною здатністю Ultra HD D43U700M4CWH наповнена багатством деталей. Стандарт роздільної здатності пропонує в чотири рази більше пікселів, ніж Full HD, і дозволяє побачити навіть найменші деталі, навіть при ближчому огляді. Над LAN (Ethernet), а також WLAN (WiFi) цей світлодіодний телевізор з'єднується з домашньою мережею або іншими пристроями в безпосередній близькості. Відкритий браузер і Media Share 2.0 є функціями цього Smart TV. Багато програм, таких як Netflix, Maxdome, Amazon Prime та Media Share 2.0, можна завантажити на телевізор. Завдяки потрійному тюнеру D43U700M4CWH пропонує цифровий кабельний прийом (DVB-C), прийом цифрової антени (DVB-T2) і цифрові супутникові програми HD (DVB-S2). Для цього не буде потрібно додаткового приймача. LED-телевізор D43U700M4CWH також оснащений такими функціями : слот модуля CI +, медіаплеєр (через USB) і електронний путівник програм. Спонтанно показувати фотографії свята, насолоджуватися музикою через порт USB або дивитися завантаження фільмів з жорсткого диска USB у форматі домашнього кінотеатру? Все це можливо за допомогою з'єднання USB Media Player. Телевізор був виконаний у класичному чорному кольорі. LED-телевізор D43U700M4CWH також оснащений такими функціями: слот модуля CI +, медіаплеєр (через USB) і електронний путівник програм.

7 900 грн.
Торг возможен

Телевизоры

06.08.2019

Телевизор – это вещь, которая обязательно должна присутствовать в каждом доме. Современные модели отличаются большим размером по диагонали и плоскостью самого монитора. Их можно устанавливать не только на тумбу, но также подвешивать на удобном месте на стене.

Продажа телевизоров в Ивано-Франковске.

Приобрести современный плоский телевизор с различным количеством функций, можно зайдя на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте оставляют свои предложения магазины и частные лица в Ивано-Франковске, которые готовы продать вам технику:

  • старого образца;
  • с изогнутым экраном;
  • любым размером по диагонали;
  • с возможностью подключения к интернету;
  • с плазменным или LCD экраном.

UkrMarket – место, где можно купить телевизор любой модели.

С помощью сайта UkrMarket можно приобрести качественный телевизор. В каждом объявлении указывается краткое описание продукции, что позволяет покупателю предварительно перед покупкой узнать все технические особенности выбранной модели телевизора.

В этом разделе представлен большой выбор телевизоров всевозможных моделей и годов выпуска. Здесь вы можете найти вариант, как для ежедневного использования, например, LED, так и для музея или частной коллекции, например, ламповые, выпущенные еще в СССР.

Предложения телевизоров, которые выставлены на продажу, исходят от владельцев, а также представителей бизнеса в Ивано-Франковске. Подробные описания, характеристики и фотографии позволяют сделать вывод относительного того, интересно данное предложение или нет.

Электроника, ТВ / видеотехника, Телевизоры – частные объявления Ивано-Франковск.