Услуги по организации праздников - фотографы, видеооператоры, аниматоры в Харьковской области

Организация праздников, фото, видео, полиграфия в Харьковской области – 7 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Індивідуальна фотосесія в Харкові. Красиві портрети, які підірвуть ваш інстаграм! Набридли селфі? Хочеться професійних фотографій? Саме час замовити фотосесію! Дозвольте представитись, мене звати Андрій. Я фотограф в Харкові, спеціалізуюсь на портретах. Пропоную створити серію фотографій ідеальної версії вас, таку як ви себе відчуваєте. Фотосесія звичай триває 2–3 години, за цей час модель втомлюється, а у фотоапараті збирається достатньо хороших кадрів. Можна буде зробити перерву щоб трохи підкріпитися, або випити кави. На виході ви отримуєте 50—70 оброблених фото з ретушшю. За бажанням підготую до друку фото які вам сподобаються найбільше. Фотосесія коштує 1000 гривень. Оплатити можна готівкою або на карту, одразу після закінчення фотосесії.

1 000 грн.

Фотографы

14.06.2019

Видео поздравления на заказ

Heзабываемый и оригинальный подарок к любoму сoбытию это праздничныe, яpкие, c иcпoльзoвaнием любой музыки, видeoрoлики из вaшиx фотогpaфий. Смoнтирую видеo из вaшиx фoтографий под кpаcивую музыку. Делаю видео поздравления, которые трогают сердца! Например - кого то поздравить с денем рождения, к любым праздникам!

200 грн.

Развлечение / искусство - прочее

27.05.2019

Fx event - украшение любого мероприятия

-Пиротехнического шоу -Салют -Музыкальный фейерверк -Холодные фонтаны,тяжелый дым для первого танца -Водные элементы декора

Договорная

Развлечение / искусство - прочее

20.05.2019

Студія звукозапису

Свою студію звукозапису може дозволити собі не кожен артист, тому звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у створенні аранжувань, запису вокалу, створення рекламних роликів і навіть у створенні власного іміджу. avia-studio пропонує: - Запис вокалу - Зведення пісень - Написання пісень / музика, тексти, аранжування / - Запис матеріалу на цифрові носії. А також звукове та світлове супроводження вашого свята!

Договорная

Аранжировка / звукозапись

24.02.2019

Авторская видеосъёмка утренников в детских садах профессиональными камерами FullHD и 4К. Профессиональная фотосъёмка.

800 грн.

Видеооператоры

22.11.2018

В наявності є великі серця 1,5 м., які дуже ефектно виглядають і під час запуску ліхтариків, і на фотографіях та подарують казкове закінчення будь-якого свята. Серце Гігант – 65 грн./шт. Колір: червоний Висота 1.5 м. Посилений парафіновий пальник. Небесні ліхтарики - це об'ємні конструкції різних форм і розмірів, виготовлені із спеціального екологічно чистого паперу, що діють за принципом повітряної кулі. Запуск ліхтариків - це чудовий спосіб надати будь-якому дню святкову атмосферу, прекрасна альтернатива (тиха і безпечна) феєрверкам, незвичайний подарунок. В Україні небесні ліхтарики в основному застосовуються молодятами на весіллях; закоханими, що відзначають будь-які дати; на корпоративах; вечірках; під час святкування Дня народження, Нового року... А головне те, що вони виконують заповітні бажання!

65 грн.

Организация праздников, праздник под ключ

12.10.2016