Работа для секретарей и офис-менеджеров в Хмельницкой области

Работа для секретарей и офис-менеджеров в Хмельницкой области – 40 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Дівчата від 21-50 років якщо цікавить робота в інтернеті, тоді це до нас. Графік вільний Час роботи вибираєте самі, можна поєднувати з основною роботою, працювати вдома і приділяти час родині. В обов'язки входить: робота з електронною поштою інформаційна діяльність в соцмережах, звітність. Можливість кар'єрного росту при активній роботі. Деталі поштою

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.12.2018

Проводится набор женщин от 20 лет для работы удаленно, наличие ПК и интернета обязательно. Работать всего 3-4 часа в день. В обязанности входит: деловая переписка, обработка почты, отчетность, , организационная деятельность. Условия: быть трудолюбивой, активной, предприимчивой. Опыт работы не обязателен. Проводится онлайн обучение старшим менеджером. Оплата на карту банка. Детали работы уже по почте.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.12.2018

Міжнародна компанія відкриває мережу інтернет магазинів і проводить набір дівчат від 19 років з умінням працювати на ПК, з програмами (Ворд, Ексель), для віддаленої роботи не виходячи з дому. Навчання проводиться безкоштовно, ніяких вкладень не потрібно. Є можливість кар'єрного росту. В обов'язки входить: ведення б'юті чатів в соцмережах обробка пошти, звітність. Умови: креативність, коммунікабельность, цілеспрямованість. Графік вільний, пару годин в день. Оплата на карту банку. Деталі поштою.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

19.12.2018

Секретар (жінки)

Необхідні працівники для роботи з первинною документацією. Вимоги:відповідальність,вік з 22 років,наявність пк та вільного доступу до інтернету.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

09.04.2019

робота на комп'ютері для жінок

Необхідні жінки для роботи на комп'ютері віддалено.Вік від 23 років.В обов'язки входить розміщення інформмації про продукцію,спілкування з потенційними партнерами за допомогою електронної пошти,введення первинною документації.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

02.04.2019

Работа на дому.

Для работы на дому, требуются сотрудники. Подробно по эл. почте.

6 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.03.2019

Пропонуємо цікаву роботу в дружелюбному колективі з можливістю кар'єрного росту. Обов'язки реклама в мережі інтернет. Вимоги вік з 23 років,знання ПК ,наявність швидкісного інтернету.

6 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

08.03.2019

підробіток жінкам вдома

Запpoшyємo на poбoтy напoлeглuвuх,цiлecпpямoванuх жiнoк,якi пpагнyть змiнuтu cвoє жuття на кpащe. poбoта пoлягає y poзмiщeннi oгoлoшeнь,кoнcyльтацiя паpтнepiв пo eлeктpoннiй пoштi та iншe.Вuмoгu: вiк з 21 poкy,наявнicть нoyтбyка чu ПК та швuдкicнoгo iнтepнeтy.Гpафiк вiльнuй,чаc poбoтu oбupаєтe cамi.Є пpecпeктuва каp'єpнoгo pocтy.

7 400 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

20.05.2019

робота в декреті

Запpoшyємo на poбoтy напoлeгливих,цiлecпpямoваних жiнoк,якi пpагнyть змiнити cвoє життя на кpащe. poбoта пoлягає y poзмiщeннi oгoлoшeнь,кoнcyльтацiя паpтнepiв пo eлeктpoннiй пoштi та iншe.Вимoги: вiк з 21 poкy,наявнicть нoyтбyка чи ПК та швидкicнoгo iнтepнeтy.Гpафiк вiльний,чаc poбoти oбиpаєтe cамi.Є пpecпeктива каp'єpнoгo pocтy.

7 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

20.05.2019

Менеджер на дому (жінки)

Для роботи в мережу інтернет -магазинів необхідні жінки.Робота легка та проста потребує 4-5 годин вільного часу без відриву від домашніх справ.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2018

консультант на дому

Вимоги: знання Пк на рівні користувача,вільний доступ в інтернет,комунікабельність,вік 22 роки.Робота полягає в розміщенні інформації в мережі інтернет для приваблення клієнтів,консультація в онлайн.Графік 3-4 год/день,навчання безкоштовне

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

15.12.2018

візьмемо у свій колектив жінок для командної роботи на пк.Графік вільний,без вкладень,без відриву від хатніх справ.Вік з 25 років.

6 700 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

19.02.2019

робота мамам інтернет-миагазин

Необхідні жінки для роботи в інтернет-магазині.Вимоги порядність,цілеспрямованість,активність в роботі,вік з 25 років,є можливість кар'єрно розвиватися

6 700 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

26.02.2019

Робота на дому для жінок без вкладень,інформаційного характеру.Вимоги вік з 25 років,наявність ПК або ноутбука,інтернет,вільний час біля 3-х год/день

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

26.02.2019

Предлагаем несложную работу в интернет-компании для женщин. Вашей задачей будет - информирование клиентов об интернет-магазине и сопровождение по изучению интернет- магазина, по продукции. График работы - свободный. Работаете в удобное для Вас время. Все инструменты для работы предоставляются. Оплата труда регулярная.

6 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

21.05.2019

Набираємо менеджерів. Компанія дає унікальну можливість почати свій онлайн-бізнес . Умова: Жінки від 20 років, наявність комп'ютера та інтернета, знання Ворд, Ексель. Обов'язок: робота в соцмережах, звітність, оповіщення про акції, розвиток нових проектів. Навчання безкоштовне, жодних вкладень, можливість кар'єрного росту. Детально відповім по пошті.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

04.05.2019

Бренд компанія проводить набір жінок від 20 років для роботи дистанційно на ПК. Умови: бeзкоштовне навчання, постійна підтримка мeнeджeра, достойна оплата та премії Обов'язки: консультування замовників, робота з поштою і докумeнтами. НЕОБХІДНІ -ПК і вільний вихід в інтeрнeт, бажання самореалізуватись, впевненість в собі, коммунікабeльність, знання офісних програм на рівні користувача. Подробиці по ел. Почті.

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.05.2019

Робота жінкам на ПК, оператором. Працюєте 3-4 години. Всьому навчаємо, безкоштовно!

5 700 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.03.2019

Поки дитина спить- мамі на замітку, про роботу без ризику в інтернеті! Набираю співробітників для роботи в мережі Інтернет. Навчання безкоштовне за рахунок компанії. Робота ведеться тільки вдома, на комп'ютері або телефоні, у зручний для вас час. Обов'язки: робота з електронною поштою, рекламна робота, складання звітів, навчання у більш досвідчених співробітників. Вимоги: 1. Жінки від 20 років. 2. Наявність комп'ютера та інтернету. 3. Місце проживання не має значення 4. Досвід роботи на комп'ютері не обов'язковий (усього що необхідно навчаємо). Умови, графік роботи: 1. Вдома в інтернеті 2. Вільний графік. 3. Премії за хорошу роботу

7 600 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

12.03.2019

*Потрібні дівчата від 22 років в інтернет проект. Робота з дому приділяючи всього 3-4 години в день. Наявність ПК або планшета і інтернету. Ніяких вкладень. Навчання безкоштовне зі старшим менеджером. Знання офісних програм обов'язково так як потрібно створювати звіт, обробка пошти, консультації. Можливість кар "єрного росту. Оплата на карту банку офіційно. Деталі роботи вже поштою.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

24.03.2019

Основную часть персонала в офисе составляет секретариат и офис менеджеры. Именно они ответственны за работу с документами, консультирование клиентов, ответы на звонки, а также ряд других операций. Данные служащие представляют основу любого офиса и помогают директору компании реализовывать свои планы.

Вакансии офис-менеджеров в Хмельницкой области.

Если вы хотите развивать свою карьеру на посту офис-менеджера, вы можете начать поиски места для трудоустройства с доски бесплатных объявлений UkrMarket. С помощью сайта вы сможете устроиться на работу в перспективную компанию, где вы будете получать приличное вознаграждение за ваш труд. Здесь вы найдете вакансию на пост:

  • секретаря;
  • сотрудника на хостес;
  • менеджера по работе с клиентами;
  • офис-менеджера;
  • менеджера по закупкам.

UkrMarket – возможность устроиться в престижную компанию с высокой оплатой труда в Хмельницкой области.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет соискателю быстро сориентироваться на рынке вакансий и найти работу в необходимой для него сфере. С помощью сайта можно устроиться на постоянную или временную работу в Хмельницкой области.

Cекретари / офис-менеджеры, Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Хмельницкая область.