Работа оператором в офисе в Хусте

Работа оператором в офисе в Хусте – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Вимоги: наявність комп'ютера зі стабільним інтернетом, бажання навчатися і вдосконалювати свої навички, працювати на результат. Відповідальність і комунікабельність. Вік від 23 років. Графік роботи гнучкий, від 3 годин. Обов'язки: розміщення оголошень, обробка запитів і заявок від клієнтів, консультації кандидатів. Умови: безкоштовне навчання, кар'єрне зростання, премії. Оплата вчасно на карту будь-якого банку. Подробиці за запитом.

6 500 грн.

Операторы

19.08.2019

Данная вакансия подойдёт как частичная занятость или основной заработок. Работа работа информационная на пк. Требования: жен. От 20 лет, знание компьютера на уровне пользователя.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Вимоги: - хороші комунікативні навички - здатність до навчання - активна життєва позиція - професійні навички необов'язкові. Обов'язки: Допомога менеджерам і керівникам в роботі, виконання доручень. На початковому етапі допомогу в роботі. Розширення клієнтської бази та впізнаваності бренду компанії в інтернеті. Умови роботи: ми пропонуємо офіційне працевлаштування, стаж, соц. пакет цікава робота в дружному колективі можливість особистісного та професійного зростання проводимо навчання при відсутності досвіду в даній сфері.

7 500 грн.

Операторы

11.09.2019

Пропонується вакансія для дівчини від 20 років для роботи на пк в мережі інтернет. Потрібно: 3-4 години вдень вільного часу,графік вільний.Наявність пк та інтернету,відповідальність,цілеспрямованість,бажання рости і розвиватись в проекті. Навчання безкоштовне,без ризиків.Всі матеріали надаємо.Детально почтою.

7 000 грн.

Операторы

10.03.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Хусте.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Хусте большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Хусте, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Хуст.