Бытовая химия для дома по лучшим ценам в Кировоградской области

Бытовая химия для дома в Кировоградской области

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Рідина у біотуалет. Хімія у туалет

Реактив для заливки у туалети для розщеплення фекалій. Підходить для усіх типів кімнатних та вуличних Біотуалетів. Знищує бактерії. Запобігає неприємним запахам. Може застосовуватись у різних туалетних системах з накопичувальними резервуарами. Ефективний засіб у вигрібних ямах та септиках. Тривала ароматизуюча дія поблизу туалету. Рідина зі стійким приємним ароматом, який зберігається довше тижня. Вона не маскує запах, а знищує його. Цей засіб не руйнує гуму і пластмасу та не виділяє шкідливі пари і є безпечним для людей. Розфасовка - в каністрах по 5 літрів. Концентрація — 1л реактиву на 500л відходів. Можлива післяоплата. Доставка по всій Україні !

450 грн.

Другие виды бытовой химии

15.09.2020

Побутова хімія

Освіжувач повітря,продам недорого,нерозведений. Запакований,новий. Пересилаю.

23 грн.

Освежители воздуха

14.10.2021

Засіб для миття підлоги

Продам недорого засіб для миття підлоги. Є 750 мл і 500 мл. НЕРОЗВЕДЕНИЙ,новий. Пересилаю.

25 грн.

Моющие и чистящие средства

14.10.2021

Средство от клопов Гектор ЭКО

Засіб для знищення клопів Гектор ЕКО (Gektor ECO) - ефективний вітчизняний препарат для знищення клопів. Препарат Гектор ЕКО проводиться ТзОВ "Грін Варден" (Україна, м Дніпро, Висновок МОЗ СЕС № 05.03.02-04 / 7340) СКЛАД препарату Гектор ЕКО очищений діоксид кремнію (SiO2) 98% або як його ще називають Діатоміт або Кремнезем, відповідно в його складі немає отрут, він не токсичний і не має запаху, що дає можливість його застосування не тільки в житлових приміщеннях, але і приміщеннях громадського харчування, навчальних дошкільних і шкільних установах, гуртожитках, хостелах і т.д. Принцип дії препарату Gektor ECO- переміщаючись по території обробленої препаратом комаха статично притягує на себе мікрочастинки діоксиду кремнію (найдрібніші гострі мікрокрістали), які роблять безліч мікронадрезов і стрімко вбирають в себе рідину міститься в комасі (гемолімфу), що призводить до швидкого зневоднення комахи і його загибелі (від 1 до 5 годин) .. Переваги засоби: - використовуємо тільки очищений високодисперсний діоксид кремнію вітчизняного виробництва, високої якості; - не містить пахучих інгредієнтів і домішок, відповідно не має запаху і не залишає слідів на оброблюваних поверхнях; - засіб не втрачає свою ефективність тривалий час, якщо не контактує з вологою; - є безпечним для людей і домашніх тварин. - доступна вартість в порівнянні з закордонними аналогами, внаслідок відсутності у вартості нашого препарату таких складових, як транспортування з іншої держави. Термін придатності препарату-необмежений, при дотриманні умов зберігання, а саме запобігання контакту з вологою. Інструкція по застосуванню: 1) Провести ретельне прибирання приміщення, що допоможе більш уважно обстежити і виявити всі місця дислокації і гніздування комах. 2) Перед застосуванням рекомендується кілька разів ретельно струснути флакон. 3) Зрізати пластиковий носик на кришці флакона на рівні 2-3 фаланги. 4) Легким натисканням на пластиковий корпус флакона розпорошити порошок на виявлені і ВСЕ можливі місця скупчення, гніздування і пересування комах, а для проштовхування порошку в дрібні щілини і тріщини використовувати кисть. 5) Так як високодисперсний діоксид кремнію є дуже «летючим» речовиною, наносити на оброблювані поверхні необхідно з мінімальної відстані (1-5см) і в відсутності протягів. МІСЦЯ ОБРОБКИ: - ліжка, дивани, крісла, стільці, тумбочки, табуретки, столи- лицьова і особливо тильна сторона меблів, місця стикувань і особливо рассушек дерев'яних частин; - шви і складки м'яких меблів; - зовнішні, тильні і внутрішні площини частини шаф, а також місця з'єднання комплектуючих; - місця відходження і розклеєні стики шпалер, а також можливі порожнечі; - щілини за підлоговими плінтусами і дверними наличниками; - гнізда розеток і вимикачів; - щілини і рассушкі в паркеті або на дерев'яній підлозі; - тильна сторона килимів, картин та інших навісних предметів декору; - інші можливі місця дислокації і гніздування комах, відповідно специфіки приміщення. Вага нетто 125 (+ - 5) грам

250 грн.

Другие виды бытовой химии

06.10.2021

Шприц - гель Великий Воин предназначен для уничтожения всех видов тараканов в жилых помещениях и других объектах. Наносится каплями в местах обитания и передвижения насекомых, 100 % гибель насекомых наступает на 2-3 сутки. Великий Воин является одним из наиболее эффективных и распространённых средств борьбы с тараканами: - не вызывает привыкания у насекомых - безопасен для детей и животных - не выделяет ядовитых испарений - не оставляет жирных следов. Расфасовка- Шприц дозатор 45г. Состав: Диазинон 0,2%, Хлорпирифос- 0,3%,Инертные компоненты. Срок годности 2 года. Отправка осуществляется по всей территории Украины или самовывоз

70 грн.

Другие виды бытовой химии

06.10.2021

Обеспечивает СТЕРИЛЬНУЮ ЧИСТОТУ. Используется для ДЕЗИНФЕКЦИИ (только для внешнего пользования) любых поверхностей и инструментов, используемых в индустрии красоты и медицине, имеет пролонгированное действие. Проявляет бактерицидную активность относительно стафилококков, стрептококков, кишечной и синильной палочки, протей, клебсиелл, анаэробных бактерий, грибков, плесени, простейших паразитов, а также штаммов бактерий, стойких к антибиотикам. Содержит: 0,1% водного раствора бензалкония хлорида. Без запаха. Цена: 1 л – 80 грн. (скидка на объеме). Возможна БЕСПЛАТНАЯ доставка через Justin (по Одессе самовывоз).

80 грн.

Другие виды бытовой химии

27.09.2021

Legion sanitizer - дез засіб

Засіб  дезінфікуючий  LEGION SANITIZER 5л. Більш детально на офіційному сайті.

2 495 грн.

Моющие и чистящие средства

15.01.2020

Засіб  дезінфікуючий  LEGION SANITIZER. Більш детально на офіційному сайті.

499 грн.

Моющие и чистящие средства

15.01.2020

Дезінфекційні мед килимки

Дезкилмки(Медичний) - універсальні дезінфекційні килимки. Більш детально на офіційному сайті.

270 грн.

Моющие и чистящие средства

15.01.2020

Ципервіт, Засіб від комах, тарганів, кліщів.

Препарат призначений для знищення комах у середовищі життєдіяльності людини. Більш детально на офіційному сайті.

500 грн.

Другие виды бытовой химии

16.01.2020

Хлорпірівіт призначений для знищення комах, у середовищі життєдіяльності людини. Більш детально на офіційному сайті.

500 грн.

Другие виды бытовой химии

16.01.2020

DET - аєрозоль від тарганів

Застосовується для житлових і виробничих приміщень. Більш детально на офіційному сайті.

65 грн.

Другие виды бытовой химии

16.01.2020

Актеллік - Актеллик - Actelliс

Акарицид широкого спектру дії для використання в порожніх зерносховищах і складах. Більш детально на офіційному сайті.

350 грн.

Другие виды бытовой химии

15.01.2020

Щуряча смерть №1 - тістова приманка

Приманка надзвичайна приваблива для мишей, щурів. Більш детально на офіційному сайті.

25 грн.

Другие виды бытовой химии

15.01.2020

Капкан - Парафінові брикети

Приманка для знищення гризунів в житлових, промислових та нежитлових приміщеннях. Більш детально на офіційному сайті.

45 грн.

Другие виды бытовой химии

17.01.2020

Невозможно современному человеку обойтись без бытовой химии. Это когда-то посуду чистили песком и мыли исключительно хозяйственным мылом. Сейчас мебель, украшения, домашняя утварь, бытовая техника нуждаются в специальных средствах по уходу, по чистке. Например, стирка происходит при помощи порошка, моющих средств, ополаскивателей, кондиционеров. Благодаря ним одежда, белье становится не только чистым, но и благоухающим, его легко гладить, оно приятное на ощупь. В продаже имеется огромный ассортимент всевозможных видов бытовой химии.

Продажа освежителей воздуха в Кировоградской области.

Всем известны рекламы всевозможных средств для мытья посуды. Даже не верится, что всего одной капельки «волшебной» жидкости бывает достаточно, чтобы отмыть от жира сковородку или большущую кастрюлю после борща. На самом деле производители подобных товаров выпускают в продажу жидкости, порошки, гели, которые становятся незаменимыми помощниками при мытье посуды. Кроме этого вниманию покупателей представлены другие средства из категории бытовой химии, изложенные в списке ниже, купить их можно по объявлениям в Кировоградской области:

  • Моющие и чистящие средства.
  • Уход за мебелью.
  • Средства для мытья посуды.
  • Средства для чистки украшений.
  • Средства для бытовой техники.
  • Освежители воздуха.
  • Крема и пропитки для обуви.
  • Средства для стирки.

Ukrmarket.net способен предоставить всем желающим много объявлений о продаже средств для ухода за обувью.

В каждом доме применение бытовой химии начинается с самого порога. Обычно в прихожей на полочке находится обувь владельцев жилья. Рядышком с обувью вы точно заметите крем и щетку для обуви. Посетив туалетную комнату, увидите освежитель воздуха и разные средства для стирки, для уборки, для ухода за мебелью. Если у вас имеется серебряная посуда, ее также нужно чистить при помощи специальных средств. То же самое касается серебряных, золотых украшений. Одним словом, без бытовой химии никак не обойтись! Если возникла потребность в покупке указанных видов средств бытовой химии, приобрести их можно в Кировоградской области. Просто посетите Ukrmarket.net, этот ресурс ознакомит с объявлениями о продаже освежителей воздуха, крема и пропитки для обуви, средств для бытовой техники и многих других подобных товаров по приятным ценам.

Бытовая химия, Дом и сад – газета бесплатных объявлений Кировоградская область.