Работа оператором в офисе в Кировоградской области

Работа оператором в офисе в Кировоградской области – 74 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

На роботу потрібна працівниця у впевнено розвинуту фірму . Ведеться набір коллег(можливо без досвіду). Навчальні матеріали онлайн. Від співробітниць бажання працювати. Роботи багато, тому потрібні які вміють усидчиво заробляти -дівчата! Наявности компютера

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Робота для жінок рекламного характеру.У компанію потрібна працівниця для розповсюдження реклами.Жіка віком від 20 -60 років,ввічлива,порядна.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Работа с легкими условиями для женщин на дому за своим ПК. Без риска.Вложений.Штрафов. Обучение бесплатное.Все для работы предоставляется.Работа с обьявлениями о компании что дает возможнось работать в своей стране и зарабатывать нормальные деньги для жизни.Компания стабильная,надежная.Всвязи с расширением штата нужны работницы на дому.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вся робота відбувається у дома на кoмп. і займає 2-3 год. в день. Без вкладень, продажів з вашої сторони. Ризиків немає.Безкоштовне oнлайн навчання у Телеграммі. Заробітна плата: від 8000 грн в місяць. Обов'язки: розсилка і розміщення реклами по мережі Інтернет про вигоди нашої фірми. Вимоги до кандидатів Бажання заробляти, не просто відсиджуватись і готовність безкоштовно навчатися. Вік від 20 років.Час роботи Ви вибираєте Cамі

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Для роботи в інтернеті у стабільну компанії потрібна жінка від 20-60 років можна без досвіду роботи.Навчання безкоштовне.Робота у зручний для вас час.Необхідно мати ПК або планшет і свою ел.пошту.Робота на досках працевлаштування.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Женщину в коллектив от 20 до 55 лет.Работа со всеми рекламными каналами - яндекс, гугл, таргет, ведение соцсетей, работа с сайтом и рекламными площадками. Грамотное написание • Возможность хорошего заработка; • Возможность старта в активно развивающейся сфере с перспективами карьерного роста; • Работа в крутой команде стремящейся к выдающимся результатам • Возможность внедрять и использовать новые техники в проектах • Внутренние обучение • Вменяемое руководство и человеческое отношение Мы ищем энергичного и амбициозного сотрудника для дальнейшего развития отдела продаж и наращивания объемов Работа интересная, стабильная ЗП = оклад+процент

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Требуются сотрудники на удаленную работу. Сфера деятельности: информационное консультирование. Подробности вышлю на почту.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

В сеть интернет магазинов требуются активные работники. Которые не боятся трудиться и хотят хорошо зарабатывать. Подробности на почту.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Набираю в команду девушек, женщин, мамочек, домохозяек -всех, кто хочет хорошо зарабатывать и ни от кого не зависеть. Работа не сложная, много времени не занимает (3-4 часа в день). Но требует ответственности, терпения и целеустремленности. Халявы нет. Обучение бесплатное, растущий доход, карьерный рост. Подробности на почту.

8 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Для администрирования интернет магазина нашей сети, требуется менеджер Обязанности: - работа с электронной почтой, - размещение информации на интернет порталах Трудоустройство по договору Предоставляется обучение в процессе работы. Требования: - возраст от 22 - подключение к сети интернет и иметь навыки работы на персональном компьютере на уровне уверенного пользователя - ответственность, грамотность Условия: - гибкий график работы, высокая заработная плата - место жительство значения не имеет

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до кандидата: Обов'язкова наявність комп'ютера, стабільний доступ до інтернету. Знання користування ПК або планшетом на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до кандидата: Наявність комп'ютера, постійний доступ в інтернет. Знання користування персональним комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги к кандидату: Наявність комп'ютера, стабільний доступ до мережі інтернет. Навички користування комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Зарплата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до претендента: Наявність комп'ютера, стабільний доступ до мережі інтернет. Знання володіння ПК або планшетом на рівні користувача - досить. Усього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш р/р в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до претендента: Наявність ПК або планшету, стабільний доступ в інтернет. Навички володіння персональним комп'ютером на рівні користувача - досить. Усього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. ЗП стабільна, виплачується на Ваш р/р в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги к кандидату: Обов'язкова наявність персонального комп'ютера, постійний доступ до інтернету. Знання володіння комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. ЗП стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до претендента: Наявність персонального комп'ютера, стабільний доступ в інтернет. Знання користування комп'ютером на рівні користувача - досить. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови працювання: Від 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до кандидата: Обов'язкова наявність комп'ютера, стабільний доступ до інтернету. Навички користування персональним комп'ютером на рівні користувача - будет достатньо. Усього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 19 років. Умови: Від 3-4 год. В день у вільний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Зарплата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Работа ведется удаленно, информационного характера. Требования: коммуникабельность

7 500 грн.

Операторы

24.02.2020

Вимоги до кандидата: Наявність комп'ютера, постійний доступ до мережі інтернет. Навички користування ПК або планшетом на рівні користувача - досить. Всього іншого навчимо (навчання безкоштовне). Вік від 21 років. Умови працювання: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

24.02.2020

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Кировоградской области.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Кировоградской области большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Кировоградской области, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Кировоградская область.