Обучение иностранным языкам в Киевской области

Иностранные языки в Киевской области – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Школа англійської мови UNILAND – провідна школа англійської мови з дистанційним навчанням у Києві. Якщо Ви хочете вивчати англійську, не виходячи з дому, то ми готові Вам у цьому допомогти. Ми пропонуємо найрозмовніші онлайн-курси англійської мови, після яких Ви нарешті зможете переступити злісний бар'єр спілкування і знайдете нові якісні знання англійської мови. Ми дистанційно навчаємо дітей з першого класу та дорослих. Перевагою дистанційного навчання є можливість займатися вдома і в будь-якому зручному місці, де є інтернет, а також це вільний, гнучкий простір для цікавого навчання з економією часу. Вивчати англійську в нашій школі дистанційно - це неодмінно цікаво і пізнавально. Якщо Ви зацікавлені у розмовних онлайн-заняттях, то наш веселий та енергійний носій нікого не залишить байдужим, адже її заняття завжди позитивні, різноманітні та сповнені веселощів. На її Спікінг Клабах завжди панує тепла та доброзичлива атмосфера, а найцікавіші завдання допоможуть розговорити будь-кого. Завдяки групам до 8 осіб ми гарантуємо відмінні результати, адже у пріоритеті у нас якість, а не кількість. Читайте відгуки тут, щоб переконатися в нашій ефективності!

1 390 грн.

Английский язык

01.12.2022

Каждую субботу мы проводим разговорный с носителем языка! Каждый второй из нас сталкивается с проблемой, когда знание теории английского языка на хорошем уровне, а при живом общении Вы теряетесь: не поспеваете за иностранной речью и, долго запинаясь и подбирая слова, строите в своей голове предложения. Хватит зубрить правила, ВЫХОД ЕСТЬ! КАЖДУЮ СУББОТУ мы проводим SPEAKING CLUB с НОСИТЕЛЕМ для ДЕТЕЙ и ВЗРОСЛЫХ! Наш носитель языка создаёт весёлую и непринуждённую обстановку, она может разговорить каждого и максимально помогает повысить уверенность в себе!

790 грн.

Английский язык

01.12.2022

Школа англійської мови UNILAND – провідна школа англійської мови - заняття проходять онлайн та офлайн у Деснянському (Троєщина) районі Києва. Ми є офіційним підготовчим центром до Кембриджських міжнародних іспитів і щорічно наші учні складають із найвищими балами такі іспити як YLE (Starters, Movers, Flyers) KET та PET. Ми пропонуємо найрозмовніші курси англійської мови, після яких Ви нарешті зможете переступити злісний бар'єр спілкування та здобудете нові якісні знання англійської мови. У нас можливе навчання від 3-х до 99 років. Групи до 8 осіб або індивідуально, у пріоритеті якість, а не кількість. У нас є курси для роботи, навчання та повсякденного спілкування, для отримання освітніх дипломів та кар'єрного зростання. Завдяки активній співпраці з освітніми компаніями, ми пропонуємо стажування, відпочинок та навчання за кордоном.

1 590 грн.

Английский язык

01.12.2022

Англійська для дітей 7-12 років. 130грн/50 хвилин. Онлайн в ЗУМі Цікаво для дитини (урок складається з ігр та інших активностей); Результативно (раз на два тижні батьки отримують звіт, що дитина пройшла). Досвід викладання: 4 роки. На даний момент в мене займаються 10 учнів, графік поповнюється новими людьми. пишіть, поки ще є час в графіку. Досвід роботи з носіями англійської (американцями зі штату Орегон): 3 роки. Пишіть особистим повідомленням сюди в UkrMarkez,  трубку не завжди можу взяти.

130 грн.

Английский язык

07.11.2022

В условиях глобализации изучение иностранных языков является полной необходимостью. Знание языков может пригодиться во время путешествия, для работы или в условиях проживания в другой стране. На сегодняшний день существует много способов, как можно выучить иностранный язык с помощью профессиональных компаний.

Услуги по обучению иностранным языкам в Киевской области.

Зайдя на доску бесплатных объявлений UkrMarket можно найти большое количество предложений от квалифицированных компаний и репетиторов в Киевской области, которые помогут вам выучить любой из языков за короткий промежуток времени. С помощью сайта вы сможете записаться на курсы или нанять репетитора для изучения таких языков как:

 • английский;
 • французский;
 • немецкий;
 • испанский;
 • китайский;
 • португальский;
 • японский.

UkrMarket – свободный доступ к изучению любого из языков.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет решить вопрос по изучению любого иностранного языка. На сайте можно как найти репетитора, так и самому разместить объявление, если вы хорошо владеете одним из языков и готовы обучать его другим.

Владение иностранным языком даёт возможность человеку работать и общаться без проблем. Знание языка стирает границы и убирает языковые барьеры.

Иностранный язык - это возможность:

 • путешествовать без проблем,
 • добиться повышения по карьерной лестнице,
 • найти работу за границей,
 • найти друзей, мужа/жену,
 • расширить кругозор и пр.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket.net даёт возможность найти репетитора по языку, а преподавателю частных уроков - подать объявление и найти новых учеников.

UkrMarket.net - удобная круглосуточная система поиска и подачи объявлений в Киевской области.

Репетиторы и образование, Иностранные языки – объявления Киевская область.