Календари / постеры - объявления в Киевской области

Календари / постеры в Киевской области – 1 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Календар перекидний Сербія на 2021 рік (українською мовою). Видавництво пропонує православний настінний ілюстрований календар на 2021 рік. Календар містить ілюстрації стародавніх храмів, відомих монастирів і природних красот Сербії. Розміри в розгорнутому вигляді 47 х 34 см., 14 листів, папір глянець, обкладинка твердіше, ціна 30 грн. При купівлі від 1 пачки (25 примірників) продаж календаря за оптовою ціною! Головною особливістю нового календаря є пізнавальні ілюстрації до кожного місяця, а також вислови патріарха Сербського Павла. Представлена добірка фотографій храмів і монастирівї, переглядаючи які можна зануритися в атмосферу стародавньої країни і відчути християнський дух великого народу. У календарі вказані святі на кожен день, вказівки на кожен день євангельські та апостольські читання, дати всіх багатоденних і одноденних постів, дні суворого посту, суцільні седмиці, дати двунадесятих неперехідних і перехідних свят, великі свята, дні особливого поминання покійних. Також в календарі розміщені значки в дні освячення води, поминальні дні, особливі молебні та ін. Церковний календар «СЕРБІЯ» видано українською мовою і погоджено з Календарною комісією Української Православної Церкви. ЗРОБІТЬ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ПОДАРУНОК!

30 грн.

Календари / постеры

29.07.2020

Особое внимание любители полиграфической продукции уделяют календарям и постерам. Если календарь люди приобретают на текущий или следующий год для того чтобы следить за датами, то постеры могут интересовать людей, у которых есть свой кумир.

Большой выбор календарей и постеров в Киевской области.

Каждый житель в Киевской области может в любое время зайти на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net и найти для себя календарь различных видов. По объявлениям от частных лиц можно найти старые постеры, которые пополнят коллекционное собрание. Через Ukrmarket.net также можно:

  •     купить перекидной или отрывной календарь;
  •     найти постер любимого музыкального исполнителя;
  •     приобрести постер знаменитого актера или актрисы;
  •     выбрать офисные или подарочные календари.

Ukrmarket.net – большая подборка календарей и постеров.

На доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net оставляют также предложения полиграфические фирмы в Киевской области, которые готовы сделать для вас квартальные календари с логотипом компании или вашими фотографиями. С их помощью можно также будет распечатать любой постер и другую полиграфическую продукцию.

Календари / постеры, Книги / журналы, Хобби, отдых и спорт – сайт бесплатных объявлений Киевская область.