Услуги консалтинговых компаний в Украине

Консалтинговые услуги в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Юридичні послуги

Ліквідація проблемних ТОВ. Також створення ТОВ та будь які зміни до Державного реєстру. Оформлення земельних ділянок та об'єктів нерухомого майна. Розподіл нерухомого майна нотаріально та через суд. Будь які послуги БТІ: технічні паспорта, довідки тощо. Супроводжуємо судові засідання в Господарському та Адміністративному судах. Допомога в оформленні будь яких ліцензій. Працюємо в Києві, Київській та Житомирській областях.

10 грн.

Консалтинговые услуги

27.02.2019

Ми пропонуємо стандартний пакет послуг контакт-центру, які необхідні для успішного бізнесу наших клієнтів. З самого початку ми, CallTech Outsourcing , віримо, що тільки кваліфікований сервіс має значення і це дає нам можливість створювати успішні взаємовигідні довгострокові ділові відносини з нашими клієнтами. CallTech Outsourcing може виконувати будь-які складні завдання на основі особливих потреб наших клієнтів, завдяки оснащенню сучасними технологіями, такими як: швидкий та надійний інтернет-зв'язок, додатковий інтернет-провайдер на випадок поломки першого, передовий, але в той же час простий VOIP комплекс, здатний обробляти велику кількість вхідних та вихідних дзвінків, що забезпечує високу якість голосових послуг, якісний захист втрати даних за допомогою антивірусних програм, безперервний робочий процес завдяки окремому генератору електроенергії. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів, більшість з яких має вищу освіту, може працювати на більшості європейських мов, таких як: англійська, німецька, італійська, французька, іспанська, словацька, грецька, португальська, польська, чеська, українська, російська та деякі інші європейські мови (за попередньою домовленістю).

10 000 грн.

Консалтинговые услуги

06.02.2019

Предлагаем подписку на ежедневные нефтяные котировки platts и argus

1 500 грн.

Консалтинговые услуги

06.01.2019

Звоните с 9:00 до 18:00 7 дней в неделю! Консалтинговые услуги в сфере полимерных наливных полов; Обучение по работе с полимерами. - Производство и продажа эпоксидных материалов для наливных полов; - Укладка промышленных полимерных наливных и декоративных полов; -Шлифование бетонного пола; - Дробеструйная обработка бетонных полов (позволяет быстро удалить «цементное молочко» или старый топпинг с поверхности бетона); - Фрезерование бетона – удаление верхнего слоя бетона с помощью специальных машин; - Ремонт полов . ​

2 500 грн.

Консалтинговые услуги

27.11.2018

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Деловые услуги
Популярные рубрики: