Прочие юридические услуги
 
Стоимость Не важно
Район города Не важно

Прочие юридические услуги в Кривом Роге

Прочие юридические услуги в Кривом Роге

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Открытие компании в Венгрии

Наша компания окажет вам всестороннюю поддержку в ведении своего бизнеса,а также предоставит к вашим услугам специалистов по всем вопросам,касающихся сопровождения бизнеса в Венгрии

6 365 грн.
Торг возможен

Прочие юридические услуги

07.11.2017

Адвокат

квалифицированная помощь опытного адвоката в различных категориях дел любой сложности

Договорная

Прочие юридические услуги

01.11.2017

Незалежна експертна оцінка майна

Незалежна експертна оцінка майна Житлова нерухомість ; Комерційна нерухомість ; Обладнання та машини ; Земельні ділянки ;

500 грн.
Торг возможен

Прочие юридические услуги

17.10.2017

Pеєстрація та супровід компаній в Парижі і у Франції. Бухгалтерія, звіти, продаж готового бізнесу. Юридична адреса та послуги секретаря в будь-якому місті Франції. Наша компанія пропонує співпрацю підприємцям, бажаючому відкрити свій бізнес у Франції, відповідно офіційно працювати на всьому ринку країн Євросоюзу. Мінімальні строки реєстрації комерційних компаній і некомерційних організацій. Ми допоможемо скоротити ваші ризики до мінімуму - що зробить вашу роботу в Європі, - простий і зручною. Не витрачайте свій час - довіртеся професіоналам практикам, з досвідом роботи у Франції понад 35 років. Працюємо цілодобово, без вихідних. За всіх питаннях пишіть FRANCE BUSINESS GROUP Париж (Франція), і ми відповімо вам найближчим часом.

Договорная

Прочие юридические услуги

04.10.2017

Авто-Адвокат

"Добре Діло" - правовий центр в якому працюють виключно адвокати. Виїзд на ДТП, представництво інтересів в суді, врегулювання відносин із страховою компанією.

200 грн.

Прочие юридические услуги

16.08.2017

Професійна юридична допомога потерпілим у ДТП Допомога в отриманні відшкодування в разі травмування чи загибелі внаслідок ДТП Стягнення коштів зі страхових компаній Повний юридиччний супровід в усіх інстанкціях Оплата послуг ТІЛЬКИ ПІСЛЯ!!! задоволеної скарги та(або) рішення суду на користь клієнта Працюємо по всій Україні

Договорная

Прочие юридические услуги

07.03.2017

Компанія "Адвокат в Європі" пропонує послуги страхування, дебіторські, адвокатські, ряд інших юридичних, ще-послуги по лікарських помилках. Цільова аудиторія по цих послугах-мігранти до Євросоюзу зі сходу тощо. Наш персонал-різні юристи, регіональні представники, колектори, медики, експерти, консультанти та інші.

269 грн.

Прочие юридические услуги

21.10.2016

Иногда даже самые незначительные действия требуют присутствия опытного юриста. Благодаря его услугам можно решить различные вопросы и выйти из трудного положения с максимальной выгодой.

Различные юридические услуги в Кривом Роге.

Доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net представляет собой большую базу, где можно найти профессионального юриста или адвоката. С их помощью можно решить как мелкие, так и очень сложные проблемы. Они могут:

  •     представлять обвиняемого или обвинителя в суде;
  •     решить вопросы по трудовым или семейным спорам;
  •     подготовить сделку в правомерном поле;
  •     провести экспертизу документов;
  •     составить иск, претензию или жалобу.

Ukrmarket.net – возможность найти юриста широкого и узкого профиля в Кривом Роге.

Доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net представляет собой оптимальный инструмент для поиска профессионального юриста в Кривом Роге. Зайдя на сайт, вы сможете уже через несколько минут позвонить юристу и задать ему интересующие вас вопросы.

Услуги, Юридические услуги, Прочие юридические услуги - объявления Кривой Рог.