Работа оператором в офисе в Луцке

Работа оператором в офисе в Луцке – 84 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Приглашаем к сотрудничеству девушек от 24 лет. Обязанности: Расширение потребительской базы компании Размещение объявлений в сети интернет Начальное обучение сотрудников Требования: Ответственность,нацеленность на высокие результаты,позитивность Условия: Работа от 3х часов в сутки,на дому,премии за выполнение задач,отпуск за счёт компании,бесплатное обучение, помощь наставника.

9 000 грн.

Операторы

13.08.2018

требуются сотрудники с навыками набора обьявлений

6 500 грн.

Операторы

19.08.2019

Удаленная работа на дому для женщин. Требования: уметь работать на компьютере как обычный пользователь. Работа информационного характера без звонков, без рисков и вложений! За обучение Вы не платите + постоянная помощь дружного коллектива! Условия работы: на дому, график свободный. Высокая заработная плата+ премии за хорошую работу. За подробностями пишите на эл. Адрес.

6 500 грн.

Операторы

04.08.2019

Работа актуальна для девушек в декрете, домохозяек, студентов. Предлагаем удалённую работу в свободное время. В обязанности: работа с письмами по электронной почте, работа рекламно-информационного характера. Мы предлагаем бесплатное обучение, свободный график работы, карьерный рост, по желанию официальное оформление

7 200 грн.

Операторы

12.08.2019

Робота на ПК на віддаленому доступі. Неповний робочий день. Основні вимоги: жінки віком від 25 років, амбіційні, відповідальні, комунікабельні, зі знанням ПК на рівні користувача. Роботу можна виконувати як хоббі, за сумісництвом з основним видом діяльності або поєднуючи із декретною відпусткою. Всі матеріали для роботи надаються. За детальною інформацією пишіть на пошту.

6 000 грн.

Операторы

05.02.2019

Пропонуємо роботу на дому жінкам віком від 20 років. Робота рекламно-інформаційного характеру, особливих навиків чи досвіду у даній сфері не потребує. Графік роботи вільний (від 2-х годин вдень), навчання безкоштовне в процесі роботи, наявність ПК з доступом в інтернет. Є можливість професійного росту із збільшенням рівня доходів. Пишіть, деталі відправлю на пошту.

6 800 грн.

Операторы

20.11.2018

Робота для домогосподарок, жінок в дікреті, пенсіонерів та всіх,хто хоче мати підробіток. Робота офіційна, через інтернет. Без вкладень і продаж. Потребує розміщення інформаціі в соцмережах і на дошках оголошень. Зразки та шаблони надаємо. Навчання іде онлайн безкоштовно. Постійний зв'язок та підтримка.

7 000 грн.

Операторы

20.08.2019

Пропонуємо джepeлo дoдаткового пpибутку для жінoк, вікoм від 19 до 70 poків. Pобота на ПК/планшеті, pобочий день неповний (3-5 годин), гpафік гнучкий. Можна бeз попepeднього досвіду роботи, наша компанія пpоводить бeзкоштовнe, індивідуальне, дистанційне навчання. Є пеpспектива каpєpного зpостання!

8 000 грн.

Операторы

06.08.2018

Шукаємо співробітників до інтернет-магазину. Пропонуємо віддалену роботу (на ПК/планшеті) з неповною зайнятістю та гнучким графіком. Можна без попереднього досвіду роботи. Безкоштовно, дистанційно навчаємо. Вік 20-70 років! Перспектива кар'єрного зростання.

8 000 грн.

Операторы

13.08.2018

Прoпoнyємо роботy з неповнoю зайнятістю для жінoк. Працювати потрібнo прoтягoм 3-4 годин, дистанційно, на ПК. Можливий індивідyальний підхід при складанні графікy роботи. Проводимо безкоштовне навчання (також дистанційне), попереднього досвіду роботи не вимагаємо. Вік понад 19 років.

8 000 грн.

Операторы

29.08.2018

Ласкаво просимо на роботу жінок віком від 19 років. Робота віддалена, в інтернеті (потрібен планшет або ПК, для більшості завдань можна скористатися смартфоном). Робочий день неповний (декілька годин), надзвичайно гнучкий графік. Можна без попереднього досвіду роботи (навчимо безкоштовно з нуля!). Гарантуємо кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

22.08.2018

Запрошуємо на неповний робочий день жінок, віком від 19 до 65 років. Робота віддалена, із гнучким графіком, на ПК. Попередній досвід роботи не обов'язковий, проводимо безкоштовне, дистанційне навчання кожного кандидата окремо. Навички користування ПК на рівні користувача. Є перспектива кар'єрного зростання.

8 000 грн.

Операторы

17.08.2018

Пропонуємо цікаву та перспективну роботу для жінок. Робочий день тривалістю 2- 4 години, проте при бажанні можна працювати більше (це впливає на темп Вашого кар'єрного зростання). Працювати можна у будь-який час доби, свій графік роботи повністю складаєте собі Ви. Робота дистанційна, на ПК (чи іншому гаджеті) в інтернеті. Навчаємо кожного нового співробітника усім необхідним навичкам (безкотовно). У нас дружня команда, яка завжди підтримає при виникненні труднощів.

8 000 грн.

Операторы

07.09.2018

Пропонуємо дистанційну роботу, що виконується на ПК в мережі інтернет. Приймаємо працівників, які шукають додаткове джерело прибутків, мамочок у декретній відпусці, студентів, пенсіонерів. Для роботи важливо: Ваша комунікабельність, наявність ПК+інтернет, вік від 18 років. Проводимо безкоштовне навчання (досвід роботи не потрібен). Індивідуальний графік роботи, неповний робочий день, кар'єрне зростання!

9 000 грн.

Операторы

28.07.2018

Ласкаво просимо жінок віком від 20 до 60 років на роботу із частковою зайнятістю, що виконується дистанційно (ПК/планшет + інтернет). Робочий день тривалістю до 4 годин. Графік гнучкий. Є реальна перспектива кар'єрного зростання!

8 000 грн.

Операторы

29.08.2018

Вимоги: -жінки від 23 років; -бaзові нaвики рaботи з ПК і електронною поштою; -ПК і доcтуп до інтернету; -3-4 вільних годин в день. Умови: Графік роботи вільний, допомога наставника, професійний і кар'єрний ріст, офіційна оплата на карту, професійні інструменти для роботи онлайн. Писати на e-mail або вайбер.

6 500 грн.

Операторы

18.08.2019

Обязанности: удаленная работа на ПК Требования: ПК на уровне пользователя, стабильный интернет, грамотность Условия: свободный график работы, 3-4 часа в день. Возраст от 23 лет. Подробности по запросу.

6 500 грн.

Операторы

04.07.2019

Срочно мамы в декрете в организацию. Работа не сложная без спец. Навыков. Подойдет всем кто имее хотение увеличить свой доп. Доход. Только информативная сфера труда. Можно обучаться в процессе. В стабильную компанию без вложений. -Женщина возраст от 20 лет - Наличие планшета и ПК и выход в сеть. - Знание легких оф. Программ. - желание трудится - График пару часов в день - Деятельность у себя дома за компом в онлайн режиме

8 000 грн.

Операторы

01.12.2018

На роботу потрібна Жінка у впевнено розвинуту фірму вищого рівня-стабільності. Ведеться набір колег (можливо без досвіду). Навчальні матеріали в межах системи абсолютно безкоштовно-онлайн. Від співробітниць бажання розвиватися і навчатися. Роботи багато, тому потрібні комунікабельні, надійні, які вміють усидчиво заробляти -дівчата! Наявности компютера (нормальний користувач ПК). Залучення бізнес-людей (опрацювання в мережі)

8 000 грн.

Операторы

01.12.2018

Вакансия может быть как основным источником дохода так и подработкой в свободное время. Работа информационного направления. Обучение дистанционно. Предложение для жен.от 18лет. У Вас должны быть знания ПК не ниже среднего уровня, ответственность в работе, грамотность, доступ в интернет. За остальными подробностям пишите адрес свой адрес эл.почты

7 000 грн.

Операторы

08.08.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Луцке.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Луцке большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Луцке, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Луцк.