Коммерческая недвижимость во Львовской области

Коммерческая недвижимость во Львовской области – 14 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Продам приміщення М.Червоноград,вул.Стуса 25 Площа 51м.кв Фасадний вхід,1-й поверх Сучасний ремонт Потужність електроенергії: 15-20 КВт Приміщення обладнане Кондиціонером Сигналізацією Відеоспостереженням Пожежною сигналізацією Локація розташована у житловому масиві. В 300-500м заходиться така розвинена інфраструктура: Центр міста Парк Ресторан Аптека Навчальні заклади Відділення банків Медичні заклади Вартість 64 900$ Дуже перспективне приміщення для вашого бізнесу. До зустрічі!

1 628 394 грн.
Торг возможен

Продажа магазинов / салонов

07.02.2020

Здам в оренду приміщення.

Здам в оренду приміщення. Район Левандівки,вул.Широка 68 Площа 6 м.кв Потужність електроенергії 7Квт. Приміщення адаптоване для продажу з вікна(ідеально під фаст-фуд). Локація з величезним людним трафіком. Можливий продаж наявних меблів та обладнання-вартість 3 тис. дол. До зустрічі!

8 000 грн.

Аренда МАФ

06.02.2020

Здам в оренду склад

Здам склад Площа 36м.кв Вул.Полуботка Комунікації:водопостачання,електроенергія,каналізація Підключено пожежну безпеку Цілодобово відео-нагляд та охорона Можливість заїзду вантажних авто Ціна 200грн/м.кв До зустрічі!

7 200 грн.

Аренда складов

06.02.2020

Оренда - Павільйони на ринку Привокзальному від 2500грн.

2 500 грн.

Аренда МАФ

30.01.2020

Здам в оренду діючий магазин в центрі міста під будь який вид діяльності (салон краси,стоматологію,офіс, банк та інші види...),є пожежна та охоронна сигналізація відеоспостереження,кондиціонер деталі за телефоном.

12 000 грн.
Торг возможен

Аренда магазинов / салонов

26.01.2020

Здам приміщення під бізнес в м.Новий Розділ(Львівська обл.). вул. Стуса 2а,район БАМу. Фасадний вхід,1 поверх. Площа 71 м.кв ,розділена на 2 зали 40 і 31 кв.м. Сучасний ремонт. Потужність електроенергії 7 кВ. Поруч розташований міні-супермаркет в якому проводять діяльність мережеві оператори такі як: Свій маркет Andi Dini Жук В 20м від нашої локації розташований ринок та зупинка громадського транспорту. Великий трафік людей. Розвинена інфраструктура. До центру міста 10 хв . Дуже перспективне приміщення для вашого бізнесу. До зустрічі!

12 000 грн.

Аренда магазинов / салонов

20.01.2020

Здам в оренду приміщення у торговому комплексі на вул.Кульпарківській 174. Приміщення розташоване у великому спальному районі. Площа 22 м.кв. Панорамні вітрини. Сучасний ремонт. Санвузол. Інвекторний кондиціонер(працює до -25 на обігрів). 10 кВ електроенергія. У комплексі зосереджено максимально різні види діяльності: Мережевий оператор "Добрий сир". Магазин продуктів. Мережевий оператор м‘ясних виробів. Паб. Салон краси. Представництво фабрики з виробництва вікон та дверей. Управлінська компанія. Поруч знаходиться відділення банку "Приват банк". Мережевий оператор”Чарка до Свята”. Секонд Хенд. Поруч зупинка громадського транспорту. Ресторан "Три Корони". Торговий комплекс «Південний» в 700м. Школа,садочок поруч. Дуже комерційно розвинута локація. До зустрічі!

11 000 грн.

Аренда магазинов / салонов

20.01.2020

Здам в оренду приміщення у торговому комплексі на вул.Кульпарківській 174. Приміщення розташоване у великому спальному районі. Площа 26 м.кв. Панорамні вітрини. Сучасний ремонт. Санвузол. Інвекторний кондиціонер(працює до -25 на обігрів). 10 кВ електроенергія. У комплексі зосереджено максимально різні види діяльності: Мережевий оператор "Добрий сир". Магазин продуктів. Мережевий оператор м‘ясних виробів. Паб. Салон краси. Представництво фабрики з виробництва вікон та дверей. Управлінська компанія. Поруч знаходиться відділення банку "Приват банк". Мережевий оператор”Чарка до Свята”. Секонд Хенд. Поруч зупинка громадського транспорту. Ресторан "Три Корони". Торговий комплекс «Південний» в 700м. Школа,садочок поруч. Дуже комерційно розвинута локація. До зустрічі!

10 000 грн.

Аренда магазинов / салонов

20.01.2020

Здам в оренду склад, 240 м²

Здамо в оренду офісні та складські приміщення. Зручне паркування.

120 грн.

Аренда складов

13.01.2020

Ідеальне приміщення під ресторан. Знаходиться в історичній частині міста. Має вигідне розташування з високим пішохідним трафіком. Фасадний вхід та вікна. Двоповерхове; три зали, два санвузли (для гостей та службовий); кухню, приміщення мийки; паливну; балкони; стелі на першому поверсі мають арочне склепінням; на другому збереженні автентичні балки. Підведенні усі необхідні комунікації для закладу громадського харчування. Приміщення без ремонту. Термін оренди до 10 років.

112 909 грн.

Аренда ресторанов / баров

22.11.2019

Нежитлові приміщення буділі та споруди Львівська область м. Яворів Продам виробничі приміщення буділі та споруди під виробництво різних напрямків та бізнесу в Львівська область м. Яворів . Земельна ділянка з виробничими, складськими, побутовими і підвальними та офісними приміщеннями. Будівлі та приміщення ідеально підходять під деревообробне виробництво. (приміщення для зберігання та сушки деревини, приміщення для встановлення обладнання, складські, побутові, підвальні та офісні приміщення, приміщення під фірмовий магазин або виставочний торговий зал). Будівлі та ділянка ідеально підходять для різних сфер та виробництв різних напрямків.(ідеально підходять для виробництва продуктів харчування, швейне виробництво, деревообробне та мебельне виробництво, металообробку, інші сфери). Висота привішень 4,0м. та 5,5м. Кран балка 2т. До складу цілісного виробничо-складського комплексу входять: 1. Земельна ділянку-7563,00кв.м. 2. Загальна площа виробничих, складських, офісних, побутових та підвальних приміщень-2800,00кв.м. 3. Комплекс (будівлі та земельна ділянка) знаходиться в приватній власності. Вигідне розташування: Відстань до митного переходу та міст: - митного переходу «Краковець» – 15 км; - митного переходу в Рава-Руська – 34 км; - митного переходу «Грушів» – 5 км; - м. Львів – 50 км; - м. Ярослав (Польща) – 55 км; - м. Замосць (Польща) – 92 км;

8 781 785 грн.
Торг возможен

Продажа помещений свободного назначения

14.10.2019

Продажа промышленной и коммерческой недвижимости. Украина Львовская область город Яворов. Продажа инвестиционной коммерческой недвижимости в Львовская область Яворов. Привлекательная инвестиционное предложение. Продажа имущественного комплекса в г. Яворов Львовская обл. Продам земельный участок с производственными складскими, бытовыми и подвальными и офисными помещениями в Львовская область Яворов. Цена продажи является договорной, соответственно делает данный объект привлекательным инвестиционным проектом. Здания и помещения идеально подходят под деревообрабатывающее производство. (Помещение для хранения и сушки древесины, помещения для установки оборудования, складские, бытовые, подвальные и офисных помещений, помещения под фирменный маазин или выставочный торговый зал). Здания также идеально подходят для различных сфер и производств различных направлений. (Идеально подходят для производства продуктов питания, швейное производство, деревообрабатывающее и мебельное производство, металлообработку, другие сферы). Высота помещений 4,0м. и 5,5м. Кран балка 2т. Комплекс зданий полностью огражден, обеспечен удобными подъездными путями, инженерными коммуникациями, расположен на центральной улице г.Яворова. Здания данного комплекса освобождены от оборудования. Здания требуют внутренних работ и реконструкции под желания Покупателя. В состав целостного производственно-складского комплекса входят: 1. Земельный участок-7563,00кв.м. 2. Общая площадь производственных, складских, офисных, бытовых и подвальных помещений-2800,00кв.м. 3. Комплекс (здания и земельный участок) находится в частной собственности. Выгодное расположение: Растояние до таможенных переходов та городов: - таможенного перехода "Краковец" - 15 км; - таможенного перехода в Раве-Русской - 34 км; - таможенного перехода «Грушев» - 5 км; - г. Львов - 50 км; - г. Ярослав (Польша) - 55 км; - г. Замость (Польша) - 92 км;

8 781 785 грн.
Торг возможен

Продажа помещений промышленного назначения

06.07.2018

Продається комерційне приміщення. Місцезнаходження приміщення знаходиться в с. Хмільно, Радехівського району, Львівської області, 80243, і складається з: - капітальної будови промислового типу загальною площею 747,34 м2, з яких виробничі приміщення складають 679,14 м2 і допоміжні приміщення 68,2 м2 Будівля знаходяться у власності ТОВ «РМП БІОЕНЕРГІЯ» з 2006 року. Земельна ділянка з виходом до дороги, частково заасфальтована, загальною площею 0.8177 га. Виробничі приміщення оснащені водопостачанням, каналізацією, пожежними гідрантами, електропостачанням.

1 404 835 грн.

Продажа помещений промышленного назначения

19.02.2019

Продам виробничі приміщення під виробництво різних напрямків та бізнесу в Львівська область м. Яворів . Земельна ділянка з виробничими, складськими, побутовими і підвальними та офісними приміщенями. Будівлі та примііщення ідеально підходять під деревообробне виробництво. (приміщення для зберігання та сушки деревини, примііщеня для встановлення обладнання, складські, побутові, підвальні та офісні приміщеня, приміщення під фірмовий маазин або виставочний торговий зал). Будівлі та ділянка ідеально підходять для різних сфер та виробництв різних напрямків.(ідеально підходять для виробництва продуктів харчування, швейне виробництво, деревообробне та мебельне виробництво, металообробку, інші сфери).Висота приішень 4,0м. та 5,5м. Кран балка 2т. Комплекс будівель та ділянка повністю огороджений, забезпечений зручними під'їзними шляхами,інженерними комунікаціями, розташований на центральній вулиці г.Яворова. Будівлі даного комплексу звільнені від обладнання. Будівлі потребують внутрішних робіт та реконструкції під бажання Покупця. До складу цілісного виробничо-складського комплексу входять: 1. Земельна ділянку-7563,00кв.м. 2. Загальна площа виробничих, складських, офісних, побутових та підвальних приміщень-2800,00кв.м. 3. Комплекс (будівлі та земельна ділянка) знаходиться в приватній власності. Вигідне розташування: Відстань до митного переходу та міст: - митного переходу «Краковець» – 15 км; - митного переходу в Раві-Руській – 34 км; - митного переходу «Грушів» – 5 км; - м. Львів – 50 км;

8 781 785 грн.
Торг возможен

Продажа помещений промышленного назначения

19.09.2018

Рынок коммерческой недвижимости огромен, а потому трудно охватить его полностью даже в пределах одного населенного пункта. Чтобы иметь более полный доступ к предложениям недвижимости в этом сегменте, лучше всего прибегнуть к помощи Интернета.

Продажа и аренда коммерческой недвижимости во Львовской области

Если вы ищете помещение для магазина или целое здание промышленного назначения во Львовской области, то легче всего вы сможете ознакомиться с доступными предложениями, используя сайт Ukrmarket.net. На доске бесплатных объявлений размещают свои предложения владельцы помещений, которые могут быть использованы под:

  • бары и рестораны;
  • магазины и супермаркеты;
  • автосалоны и автомастерские;
  • производственные цеха;
  • базы отдыха;
  • детские сады;
  • частные школы и т.д.

Ukrmarket.net – бесплатная помощь в поиске коммерческой недвижимости

С помощью Ukrmarket.net вы сможете быстро связаться с владельцем и договориться с ним о встрече. А при необходимости вы сможете оставить собственное предложение по продаже или аренде помещения.

Если вы хотите приобрести или арендовать недвижимость коммерческого назначения, то вы находитесь в нужном разделе сайта. Здесь представлено огромное количество предложений от собственников и риелторов, которые расположены во Львовской области.

Не имеет значения, что именно из коммерческой недвижимости вам необходимо и с какими параметрами. С большой вероятностью можно сказать, что вы найдете искомый объект в нашей базе данных объявлений.

Удобный поиск и фильтр позволят изучить лишь те объявления, которые отвечают вашим требованиям.

Недвижимость, Коммерческая недвижимость – объявления Львовская область.