Работа оператором в офисе во Львовской области

Работа оператором в офисе во Львовской области – 236 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Пропонуємо долучитися до команди активних та дружніх партнерів. Працюємо віддалено у вільному режимі і кілька годин на добу. Робота виключно в інтернеті. Надаємо безкоштовне навчання. Суть роботи в рекламній діяльності, створенні товарообігу та залученні нових клієнтів. Хороша реальна оплата.

8 000 грн.

Операторы

27.12.2018

Потребуємо активних менеджерів з організації продажів в інтернет магазин. Робота віддалена, графік вільний, оплата достойна, безкоштовне навчання, премії та подарунки

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

20.01.2019

Шукаємо співробітників для реклами онлайн магазину та компанії в цілому. Потрібні жінки віком від 20 років, хороший інтернет, вміння ввічливо спілкуватись з клієнтами. Завдання: забезпечення реклами онлайн магазину, розміщення оголошень, спілкування з клієнтами. Можливість створити власний магазин

6 500 грн.

Операторы

08.12.2018

Работа в интернете в социальных сетях от 2 часов на день. Хороший вариант домохозяйкам и для совмещения с другой работой.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

26.02.2019

Формуємо команду для розвитку власної справи. Вимоги: ініціативність, активність, бажання працювати і змінюватись, рости і розвиватись, доступ до інтернету і всього кілька годин. Стаж роботи не вимагаємо. Навчаємо всього. Умови: вільний графік, зручне для Вас місце. Робота в режимі онлайн. Гарні винагороди і перспективи.

7 000 грн.

Операторы

13.12.2018

Рoбoта для жінoк вдoма в oнлайн магазині товарів щоденного використання. Пoтрібнo: бажання багатo спілкуватися, вoлoдіти навичками роботи з ПК, працювати з eлeктронною пoштoю, розміщувати запрoшeння для нових клієнтів та рeкламні оголошення. Прoпoнуємo бeзoплатнe навчання, вільний графік і дoстoйну оплату

7 000 грн.

Операторы

13.12.2018

Робота на ПК Вимоги: жінки від 19 років, знання ПК не нижче середнього рівня, вільний доступ до інтернету, грамотність, комунікабельність, активність Умови: робота від 2-х годин на день

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

06.12.2018

Віддалена робота

Віддалена робота чи підробіток онлайн. Вимоги: жінки від 19 до 55 рокiв, вмiння працювати онлайн, володiння навичками cпiлкування з клiєнтами. Обов’язки: проведення cпiвбесід онлайн, розміщення оголошень, рекламна дiяльнiсть. Умови: достойний заробіток, вiльний графiк, можливicть поєднання з оcновною роботою, чаc роботи обираєте Ви. Навчання безкоштовне i проводиться онлайн.

7 000 грн.

Операторы

09.12.2018

Запрошуємо на роботу в інтернет матусь в декреті. Робота не складна, суть в роботі з потенційними партнерами та клієнтами інтернет магазину, ведення листування і переписок. Надаємо навчання перед початком роботи. Вільний графік, дружня команда

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

02.02.2019

Віддалена робота у режимі онлайн у сфері краси та здорового способу життя. Суть роботи рекламна та інформаційна. Надаємо цікаві навчальні матеріали та постійно навчаємось в процесі роботи. Дружня команда.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

19.01.2019

Потрібні співробітники для роботи в Інтернеті,на своему планшеті,телефоні.Вакансіі різні.Без роботи не залишитеся

7 200 грн.

Операторы

20.07.2019

Обязанности: работа информационная на пк. Требования: жен, от 23 лет, уровень ПК средний и выше, хороший интернет.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Для работы в интернет-магазин требуются коммуникабельные, стрессоустойчивые, активные работники. Вакансия для девушек, женщин, студентов. Возраст от 20 лет. График работы - удаленный, время работы вы выбираете сами.

6 000 грн.

Операторы

07.12.2017

Удаленная работа на ПК. Обучение и пошаговые инструкции. График свободный.

6 000 грн.

Операторы

04.03.2019

Удаленная работа для мамочек с частичной занятостью 3-4 часа в день, уверенный пользователь ПК, с постоянным выходом в интернет. Работа ведется дома на ПК в удобное для вас время. Приветствуются ответственность, коммуникабельность, стрессоустойчивость, доброжелательность. В перспективе карьерный рост. Помощь по всем вопросам на всех этапах работы

6 000 грн.

Операторы

22.04.2019

Запрошуємо на віддалену роботу (в інтернеті на пк/планшеті/смартфоні) жінок у декреті, студентів, активних людей, які шукають додатковий прибуток. Пропонуємо часткову зайнятість і вільний графік. Можна без попереднього досвіду роботи! Забезпечуємо безкоштовне, дистанційне навчання індивідуально кожного кандидата! Гарантуємо кар'єрне зростання при активній діяльності! Вік кандидатів 18-70 років.

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Пропонуємо дистанційну роботу на ПК для жінок, часткова зайнятість. Уся діяльність здійснюється он-лайн, робочий день тривалістю 3-4 години, графік індивідуальний. Немає вимог до попереднього досвіду роботи. Наша компанія забезпечує безкоштовне навчання для кожної співробітниці, що відбувається також дистанційно. Є переспектива кар'єрного зростання!

8 000 грн.

Операторы

07.11.2018

Пропонуємо Вам навчитися заробляти в інтернеті! Ми навчаємо цього безкоштовно та дистанційно. Пропонуємо роботу на ПК (планшеті) з неповним робочим днем та індивідуально складеним графіком. Суть роботи у кар'єрному зростанні, при цьому суттєво збільшуються Ваші прибутки! Запрошуємо на співбесіду у форматі листування жінок віком 18-60 років. У нас велика, дружня команда! Стань її частиною та очоль свою команду у майбутньому!

8 000 грн.

Операторы

18.10.2018

Дoдaткoвий пpибyтoк для жiнoк y дeкpeтi, poбoтa oнлaйн, нa ПК (плaншeтi aбo смapтфoнi). Poбoчий дeнь 2-4 гoдини. Гpaфiк iндивiдyaльний i гнyчкий. Мoжнa бeз пoпepeдньoгo дoсвiдy poбoти, ми пpoвoдимo бeзкoштoвнe нaвчaння (oнлaйн). Пepeдбaчeнe кap'єpнe зpoстaння!

8 000 грн.

Операторы

21.11.2018

Пропонуємо дистанційну роботу на неповний день! Ідеально підійде для жінок, які шукають додаткове джерело доходу, паралельно з доглядом за маленькими дітьми або основною роботою. Працювати потрібно на ПК в інтернеті. Можливо також скористатися планшетом або смартфоном. Діяльність вимагає від 2 до 4 годин Вашого часу. Не потрібен попередній досвід роботи в інтернеті! Ми самі Вас навчимо! Безкоштовно, індивідуально та дистанційно! Передбачено кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

15.11.2018

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов во Львовской области.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям во Львовской области большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний во Львовской области, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Львовская область.