Работа в строительстве во Львовской области

Работа в строительстве во Львовской области – 2 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Будівельник Офіційне працевлаштування Проводиться набір чоловіків, будівництво родинних котеджів. Виконання робіт: пригород Праги. (Чехія) Робоча доба: Пон. - Суб. 10-12 год . За вашим бажанням. Заробіток від - 150 kč в год. (Чистого) Соц. Пакет , пенсійне, медичне страхування і т. д., Оплачує роботодавець. Від 1800 USD в місяць. (Чистого). Залежить від ваших навиків та вміння. Кожен п’ятий місяць за продуктивність додатково платиться + 1000 USD. Житло безкоштовне. Чудові умови проживання. Роботодавець забезпечує працівників безкоштовним робочим одягом. Робимо Чеську робочу візу терміном на 3 місяці. (Під вакансію) Безкоштовно. При бажанні є можливість оформлення трудової карти, терміном на два роки (робоча віза) Безкоштовно. Проїзд до роботи та з роботи оплачує роботодавець. Можливість використання службового авто в особистих цілях. Людей, які знаходяться в Чехії та мають трудові карти, зміну роботодавця робимо безкоштовно, протягом місяця. Людей з паспортами ЕС чи хто має тривалий побут (ПМЖ) працевлаштовуємо протягом 1-2 днів.

48 396 грн.

Рабочие строительных специальностей

25.07.2021

На роботу потрібні Електрики. Демонтаж старої проводки і монтаж нової, також освітлення, розетки, включателі ( магазини, офіси жилі та не жилі приміщення) Зарплата 18-20зл. З пн- сб 10-12 год. Житло безкоштовне. м Згожелец. На будівництво (жилі та не жилі приміщення) потрібні 4 різноробочі. Зарплата 16-18 зл. По 10-12 год з пн - сб. Житло безкоштовно. м. Згожелец. Гарячі вакансії, велике будівництво потрібні Сантехніки та будівельники. 4000-5500 зл в міс, 18-20 зл в год розрахунок кожних два тижні. Житло надаємо безкоштовно Wałbrzych (85 km від Вроцлава ) ️Робота для чоловіків ⚠️Дорожні роботи (потрібні помічники)9 годин в день в суботу 8.

35 000 грн.

Рабочие строительных специальностей

21.06.2021

Строительные работы сегодня ведутся в каждом населенном пункте. В данной отрасли нужны профессионалы своего дела, которые имеют специальное образование и необходимый опыт работы. Сегодня требуются рабочие, которые хорошо знакомы с современными технологиями и готовы работать даже на самых сложных проектах.

Вакансии в области строительства во Львовской области.

Если вы окончили обучение в сфере строительства или имеете стаж работы и нуждаетесь в трудоустройстве, вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket, где вы сможете увидеть широкий спектр вакансий на должность:
  • архитектора;
  • конструктора;
  • инженера;
  • прораба;
  • бригадира;
  • мастера.

UkrMarket – поможет быстро найти работу с высоким уровнем оплаты во Львовской области.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket представляет собой удобную платформу для размещения объявлений по трудоустройству. Здесь могут оставлять свои предложения не только работодатели, но также и соискатели, которые могут предлагать свою кандидатуру, описав в объявлении профессиональные навыки и опыт работы.
Строительство, Работа – частные объявления в интернете Львовская область.