Работа
 
Зарплата Не важно

Предложения работы во Львовской области и за рубежом

Предложения работы во Львовской области и за рубежом – 218 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Ви ще продовжуєте сумніватися і витрачаєте дорогоцінний час на пошуки роботи, а ми вже заробляємо !!! Ваш вік від 19 років! Всьому навчаємо безкоштовно. Ви працюєте від 3-4 годин в день, у вільний для себе час. Карьєрний ріст, офіційне працевлаштування!

6 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

12.03.2019

Работа на вашем ПК/телефоне/планшете. Работаете в свободное для себя время, от 3-4 часов в день. Обучаем всему бесплатно! Без вложений и риска. Женщина от 20 лет.

6 500 грн.

Интернет

06.03.2019

Нам нужна девушка для работы на ПК в онлайн. Требования: грамотность, ответственность, обучаемость Обязанности: работа с почтой, обработка заявок Свободный график работы. Подробнее по почте

7 000 грн.

Операторы

03.06.2018

Подработка для мам ( девушек ) , свободный график работы без продаж и вложений . Обязанности: обработка заявок через ел. почту , размещение материалов в сети интернет . Требования : ответственность , грамотность, целеустремленность . Подробнее по почте .

5 500 грн.

Операторы

24.05.2018

Для роботи вдома на пк віддалено потрібні дівчата можна без досвіду роботи, навчання надається, робота полягає в розміщенні реклами, обробці пошти. Вимоги: бажання працювати і навчатися, відповідальність, позитивний настрій по життю, комунікабельність. Вік від 20 років. Детальніше поштою

7 000 грн.

Операторы

27.07.2018

Дополнительный заработок в интернете. Работа не сложная, на дому через интернет. Вакансия подойдет домохозяйкам, от 20 лет. Консультирование во время обучения предоставляется. Требования: главное требование - желание работать, обучаться новому , коммуникабельность. График работы в свободное время. Пишите на эл. почту или оставляйте свою

6 800 грн.

Операторы

28.12.2018

Робота для жінок , віддалено на персональному комп'ютері за допомогою мережі інтернет. Вашим завданням буде обробляти вхідні листи на ел ящик Надається безкоштовне навчання. Онлайн-підтримка 24 години. Вимоги до кандидата: жінка від 21 до 47 років, комунікабельність, старанність, відповідальність . Підлітків прохання не турбувати! Умови: вільний графік роботи, кар'єрний ріст, стабільна ЗП

7 000 грн.

Операторы

11.02.2019

Потрібна дівчина для роботи на дому віддалено на ПК, без продажів, вільний графік роботи, 3-4 години в день, можна поєднувати з основною роботою. Детальніше поштою.

7 200 грн.

Операторы

16.03.2019

Дистанційна робота на ПК із гнучким графіком від 3-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 25 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Пропонуємо заробіток на дому для жінок. Робота на ПК інформаційного характеру з вільним графіком, можна поєднувати з основною роботою. Зайнятість - 4 год. в день. Навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

6 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Пропонуємо заробіток на дому для жінок. Робота на ПК інформаційного характеру із гнучким графіком та зайнятістю від 3-х год. в день, можна поєднувати з основною роботою. Онлайн-навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість кар'єрного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

6 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Потрібні працівники для роботи в інтернет-магазині. Можливість кар'єрного росту, стабільний та високий дохід, навчання безкоштовне, робота віддалена ( 3-4 години в день). Робота підійде як заробіток або як основний вид зайнятості. Всі деталі пишемо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Требуются сотрудники для работы в сети интернет. Работа удаленная с гибким графиком, обучение в процессе работы (онлайн), трудоустройство официальное. Женщины от 20 лет, грамотные, целеустремленные, наличие ПК или ноутбука со скоростным интернетом. Заявки принимаются на почту.

8 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Запрошуємо на роботу в інтернет-магазин активних та цілеспрямованих жінок віком від 20 років. Умови, вимоги: наявність ПК та доступу до Інтернет, зручний графік роботи, безкоштовне навчання, офіційна оплата праці. Пишіть, деталі відправимо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Потрібні працівники для дистанційної роботи через мережу Інтернет. Вимоги: жінки віком від 20 років, наявність ПК або планшету зі швидкісним інтернетом. Графік гнучкий, навчання проводиться в процесі роботи, є можливість кар'єрного росту. Усі деталі відправляємо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

17.09.2020

Женщины от 19 лет, комуникабельны, знание ПК на уровне пользователя, удобный график работы от 3-х часов в день, бесплатное обучение в процессе работы, оплата официальная на карточку.

8 000 грн.

Операторы

17.09.2020

На роботу в інтернет-магазин запрошуються жінки віком від 25 років, котрі готові працювати та заробляти. Наявність ПК з доступом в інтернет, безкоштовне навчання online, зайнятість неповна (працюємо 3-4 години в день), підійде як новий вид доходу або як основний вид зайнятості. Звертайтеся, всі деталі відправимо на пошту.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Потрібні працівники в інтернет- магазин на неповний робочий день. Робота пов'язана з рекламною діяльністю і не потребує додаткових навиків чи досвіду у даній сфері, всі інструменти для роботи надаються, проводиться навчання. Для роботи потрібен ПК (планшет, ноутбук) з виходом в інтернет та кілька вільних для роботи годин на день. Дана вакансія ідеальний варіант додаткового заробітку для жінок у декреті, домогосподарок та для всіх охочих заробити. Стабільний дохід, премії, бонуси, можливість професійного росту. Для більш детальної інформації пишіть на пошту.

5 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Потрібні працівники для віддаленої роботи в інтернет-магазині. Основні вимоги: наявність ПК з вільним доступом до Інтернету, цілеспрямованість, навики грамотного спілкування з людьми. Зайнятість - 3-4 год. в день без фіксованого графіка (працюєте у зручний для вас час), оплата офіційна, навчання безкоштовне, допомога та консультації на період навчання цілодобово. Деталі відправляємо на електронну пошту.

6 500 грн.

Операторы

17.09.2020

Зміст роботи: робота із заявками, розширення клієнтської бази. Вимоги: комунікабельність, грамотність, володіння ПК на рівні користувача, відповідальність, уміння працювати в команді, цілеспрямованість. Умови: - Гнучкий графік роботи; - Досвід роботи не обов'язковий; - Можливість поєднувати із основним видом діяльності. - Безкоштовне онлайн навчання. Заявки приймаються на електронну пошту.

5 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.09.2020

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе во Львовской области.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю во Львовской области.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Львовская область.