Операторы
 
Зарплата Не важно
Район города Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа оператором в офисе во Львове

Работа оператором в офисе во Львове – 47 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Вимоги до кандидатів: інтернет, наполегливість, комунікабельність, навички роботи на пк, націленість працювати та навчатись, наявність кількох вільних годин. Наші умови: безкоштовне навчання, зручний графік роботи, постійна підтримка, прозорість та чіткість виплат. Суть: листування, упорядкування даних у відповідні таблиці, узагальнення інформації у звітах.

10 000 грн.

Операторы

03.06.2020

Дана робота підходить для жінок/дівчат, які готові працювати в команді. Суть: креативне розміщення оголошень, запрошення нових людей. Надаємо: часткова зайнятість, необхідні для роботи матеріали, онлайн навчання, можливість росту.

8 900 грн.

Операторы

21.12.2019

Вимоги до кандидатів: ввічливість, комунікабельність, наполегливість, відповідальність, наявність інтернету та бажання працювати. Умови роботи: обираєте на власний розсуд.

8 800 грн.

Операторы

26.11.2019

Здійснюємо підбір на посаду менеджера. Вимоги до претендентів: знання пк, наявність кількох вільних годин, навички роботи у будь-якій соц. Мережі. Умови: гнучкий графік, безоплатне навчання, гідна оплата, можна розглядати як додатковий підробіток, надамо для початку зразки та шаблони, гарантована підтримка колективу. Для швидкої відповіді пишіть на пошту.

8 800 грн.

Операторы

12.06.2020

работа с гибким графиком в удобное время,требование наличие интернет желание зарабатывать коммуникабельность обучаемость ,отзывы на почту

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Вакансия подойдет как заработок или основной вид занятости. Работа в любое время, от 3 часов в день.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Дистанційна робота на ПК із гнучким графіком від 3-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 25 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Пропонуємо заробіток на дому для жінок. Робота на ПК інформаційного характеру із гнучким графіком та зайнятістю від 3-х год. в день, можна поєднувати з основною роботою. Онлайн-навчання в процесі роботи, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість кар'єрного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

6 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Потрібні працівники для роботи в інтернет-магазині. Можливість кар'єрного росту, стабільний та високий дохід, навчання безкоштовне, робота віддалена ( 3-4 години в день). Робота підійде як заробіток або як основний вид зайнятості. Всі деталі пишемо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Потрібні працівники для дистанційної роботи через мережу Інтернет. Вимоги: жінки віком від 20 років, наявність ПК або планшету зі швидкісним інтернетом. Графік гнучкий, навчання проводиться в процесі роботи, є можливість кар'єрного росту. Усі деталі відправляємо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Запрошуємо на роботу в інтернет-магазин активних та цілеспрямованих жінок віком від 20 років. Умови, вимоги: наявність ПК та доступу до Інтернет, зручний графік роботи, безкоштовне навчання, офіційна оплата праці. Пишіть, деталі відправимо на пошту.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Требуются сотрудники для работы в сети интернет. Работа удаленная с гибким графиком, обучение в процессе работы (онлайн), трудоустройство официальное. Женщины от 20 лет, грамотные, целеустремленные, наличие ПК или ноутбука со скоростным интернетом. Заявки принимаются на почту.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Женщины от 19 лет, комуникабельны, знание ПК на уровне пользователя, удобный график работы от 3-х часов в день, бесплатное обучение в процессе работы, оплата официальная на карточку.

8 000 грн.

Операторы

30.09.2020

На роботу в інтернет-магазин запрошуються жінки віком від 25 років, котрі готові працювати та заробляти. Наявність ПК з доступом в інтернет, безкоштовне навчання online, зайнятість неповна (працюємо 3-4 години в день), підійде як новий вид доходу або як основний вид зайнятості. Звертайтеся, всі деталі відправимо на пошту.

6 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Потрібні працівники в інтернет- магазин на неповний робочий день. Робота пов'язана з рекламною діяльністю і не потребує додаткових навиків чи досвіду у даній сфері, всі інструменти для роботи надаються, проводиться навчання. Для роботи потрібен ПК (планшет, ноутбук) з виходом в інтернет та кілька вільних для роботи годин на день. Дана вакансія ідеальний варіант додаткового заробітку для жінок у декреті, домогосподарок та для всіх охочих заробити. Стабільний дохід, премії, бонуси, можливість професійного росту. Для більш детальної інформації пишіть на пошту.

5 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Потрібні працівники для віддаленої роботи в інтернет-магазині. Основні вимоги: наявність ПК з вільним доступом до Інтернету, цілеспрямованість, навики грамотного спілкування з людьми. Зайнятість - 3-4 год. в день без фіксованого графіка (працюєте у зручний для вас час), оплата офіційна, навчання безкоштовне, допомога та консультації на період навчання цілодобово. Деталі відправляємо на електронну пошту.

6 500 грн.

Операторы

30.09.2020

Пропонуємо роботу, яку можна поєднувати із основним видом діяльності. Ідеальний варіант заробітку для жінок. Зайнятість від 3-х годин в день з нефіксованим графіком. Є можливість кар'єрного росту, високий дохід, премії, бонуси. Проводиться навчання. За детальною інформацією звертайтеся на електронну пошту.

5 800 грн.

Операторы

30.09.2020

На посаду помічника менеджера з продажу запрошуються жінки віком від 25 років. Робота дистанційна з вільним графіком, навчання в процесі роботи, основним завданням буде побудова та розширення клієнтської бази. Для роботи потрібен ПК з доступом в Інтернет. Великі перспективи у фінансовому та професійному плані. За детальнішою інформацією пишіть на електронну пошту.

6 000 грн.

Операторы

30.09.2020

Хороша можливість додаткового заробітку для активних мам у декреті. Робота на ПК із вільним графіком від 4-х годин в день. Працюєте з дому. Навчання в процесі роботи, безкоштовно, офіційна оплата праці, високий дохід, від компанії премії за високі показники в роботі. Пишіть, відправлю всі деталі.

7 000 грн.

Операторы

30.09.2020

У мережу інтернет магазинів потрібні активні працівники. Які не бояться працювати і хочуть добре заробляти. Подробиці на пошту

7 000 грн.

Операторы

22.09.2020

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов во Львове.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям во Львове большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний во Львове, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Львов.