Другие сферы занятий
 
Зарплата Не важно
Район города Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа в различных сферах деятельности во Львове

Работа в различных сферах деятельности во Львове – 23 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

В інтернет-магазин на постійну роботу запрошуються працівники. Перевага надається жінкам, мамам в декреті. Робота на дому, з ненормованим робочим днем, Ви самі обираєте час, коли Вам зручно працювати. Основні вимоги: - доступ в інтернет на будь-якому носії (ПК, ноутбук, планшет, смартфон); - цілеспрямованість, активність; - вік від 20 років; Якщо у вас є бажання заробляти не виходячи з дому, в зручний для вас час - пишіть в Viber або WhatsApp і отримаєте більш детальну інформацію.

7 000 грн.

Другие сферы занятий

17.01.2020

Бажаєте спробувати свої сили в сфері мережевого маркетингу? Ми вас навчимо! Покрокові працюючі алгоритми, безліч інструментів для роботи, постійна підтримка і супровід наставників. Навчання безкоштовне! Необмежені можливості фінансового зростання.

8 000 грн.

Другие сферы занятий

20.01.2020

Требования к соискателю: умение работать за компьютером (находить информацию и обрабатывать ее, составлять коммерческие предложения, отправлять письма клиентам). Ваши качества: настойчивость, коммуникабельность,целеустремленность, мышление. Вы сами правильно планируете рабочий день, чтобы достигнуть максимального результата и больших доходов. Пишите на почту.

6 500 грн.

Другие сферы занятий

14.01.2020

Предлагаем работу удаленно в сети интернет. Вашей задачей будет реклама продукции и организация товарооборота продукции известного бренда. Опыт работы приветствуется, но если у вас его нету, мы быстро вас всему обучим. Все материалы для работы даются. От вас: возраст от 20 лет; настойчивость, умение общения с клиентами, обучаемость, возможность уделять работе каждый день. Подробная информация на почту. В откликах указывайте электронную почту.

6 500 грн.

Другие сферы занятий

14.01.2020

ТРЕБУЮТСЯ СОТРУДНИКИ ПО ПРОДВИЖЕНИЮ БРЕНДА В СЕТИ ИНТЕРНЕТ! Свободный график. Доход высокий. Занятость от 2 часов в день. Наличие компьютера. Всё официально. Подходит для молодых мам, домохозяек и просто для тех, кому нужны ДЕНЬГИ. Требования: женщины возрастом от 20 лет Обязанности: - подбор и адаптация персонала; - обучение персонала; - разработка мотивационных схем; - анализ эффективности работы сотрудников. Что нужно делать: 1. Обработка полученных на почту заявок. 2. Отправка корреспонденции посредством электронной почты (предложения, акции и т.д. НЕ СПАМ). 3. Регистрация заинтересованных людей на сайте компании. 4. Отчетность по проделанной работе (создается автоматически). Подробная информация на почту.

6 500 грн.

Другие сферы занятий

19.01.2020

Розмещение рекламы в интернете, консультация покупателей, набор сотрудников в компанию, подробности на эл,почту

8 000 грн.

Другие сферы занятий

10.10.2019

Прием и обрaботкa зaявок, рaботa с почтой, консультировaние клиентов в сети.Подробности на почту.

8 000 грн.

Другие сферы занятий

11.10.2019

Шукаєш Роботу? Ми надаємо роботу в Польщі! Повідомляємо набір: Фахівці від 15 зл.час нетто Різноробочі від 12 зл.час нетто Місто Gdańsk, Koszalin Робочих годин на місяць 220 \ 300 Форма надається безкоштовно Робота в приміщеннях (ангарах) Знання Польського мови на базовому рівні, Обмеження за віком до 50 років Оформляємо: карту побиту, річне запрошення по відпрацюванню у нас мінімум 3 місяці! Швидко, Легко, Бажаний результат

30 000 грн.
По результатам собеседования

Другие сферы занятий

09.01.2020

Компанія Ромус, займає лідируючу позицію на ринку, являється виробником поліграфічної продукції та здійснює сервісне обслуговування компаній (офісний папір та канцелярське приладдя), також займається продажем господарської групи товарів, пакувальних та витратних матеріалів, канал збуту яких — HoReCa, у зв’язку з розвитком нового проекту, запрошує в команду — Оператора 1C Наші очікування від кандидата: освіта незакінчена вища, вища практичні навики роботи в програмі 1С уважність, комунікабельність, відповідальність, організованість, вміння працювати в режимі багатозадачності Займатимешся: оформленням замовлень від клієнтів виписуванням рахунків, видаткових та податкових накладних звіркою взаєморозрахунків веденням встановленої звітності співпрацею з менеджером продажу, торговим представником, відділом закупівлі, складом та логістикою Умови роботи: можливість працювати в успішній компанії цікаву роботу у дружньому колективі стабільну з/п (обговорюється на співбесіді) робочий графік з пн.-пт з 9.00−18.00 можливість кар'єрного росту комфортний офіс (р-н Підзамче) Якщо Ви відповідаєте вищевказаним вимогам, просимо надсилати резюме.

0 грн.
По результатам собеседования

Другие сферы занятий

08.01.2020

Тpeбoвания: Наличиe ПК и выxoда в интepнет; Увepенное пoльзовaние ПК; Обyчаeмость; цeлеyстpeмленнocть;

5 000 грн.

Другие сферы занятий

11.01.2020

Компанія запрошує на роботу жінок від 18 років з великими амбіціями. Робота ведеться віддалено з дому на ПК. Потрібно мати доступ до інтернету, бажання вчитися онлайн (надається супровід менеджера), працювати, вміти грамотно говорити, знати комп'ютерні програми на середньому рівні. Робота підійде для людей з обмеженими можливостями, а також для тих, які проживають у віддалених селах і не мають можливості іншого заробітку. Подробиці на пошту.

4 000 грн.

Другие сферы занятий

23.09.2019

Ваша задача проводить консультации с клиентами по продукции и услугам компании; - отвечать на письма с электронной почты: - привлекать клиентов и сотрудников: - рекламировать интернет магазина в интернет. Требования: грамотная речь, стремление к развитию, обучаемость. Условия: заработная плата сдельная, обучение за счет компании, молодой дружный коллектив, возможность быстрого карьерного роста.

15 000 грн.

Другие сферы занятий

27.12.2019

ТОВ «Санком – Львів» - стабільна компанія, яка займається збором та вивезенням побутових відходів (сміття) з територій міста Львова та населених пунктів Львівської області, вже більше, як 11 років, оголошує набір на посаду Вантажник на сміттєвоз. ВИМОГИ ДО ПРАЦІВНИКІВ: • Вік від 18 до 50 років; • Активність, комунікабельність (досвід роботи – вітається). • Відсутність шкідливих звичок. ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ: • Вантажно – розвантажувальні роботи (підтягування контейнерів до сміттєвоза та їх вивантаження в кузов автомобіля за допомогою гідравліки). УМОВИ ПРАЦІ: • Офіційне працевлаштування на повний робочий день. • Вчасна виплата заробітної плати. • Погодинна оплата праці + регулярні премії. • Робота позмінно. • Заробіток 6 000 – 12 000 гривень. • Графік роботи ненормований. • Робота в дружньому колективі з можливістю кар'єрного росту. • Немісцевим надається житло.

12 000 грн.

Другие сферы занятий

27.12.2019

Необхідні співробітники для праці у великий інтернет-магазин. Графік вільний. Зайнятість 3-5 годин в день. Можливість поєднання з навчанням, основною роботою або на постійній основі. Зарплата відрядна, нараховується на ваш банківський рахунок. Вимоги: вміння користуватися ПК (Word, Excel, Internet), електронною поштою, активність, комунікабельність, відповідальність. Потрібне бажання працювати і заробляти. Суть роботи - це активне просування послуг і продуктів компанії за допомогою поширення інформації. Потрібна підтримка і розвиток клієнтської бази, підготовка комерційних пропозицій, моніторинг. Навчання, супровід по ходу роботи безкоштовно. Щоб отримати оформлення потрібно пройти співбесіду. Заявки приймаю на електронну пошту

5 600 грн.

Другие сферы занятий

19.04.2018

Запрошуємо на роботу тих, хто реально хоче працювати, хто не здається при перших неудачах. Робота пов'язана зі збільшенням товарообігу компанії за допомогою поширення інформації. Надається безкоштовне навчання. Від вас вимагається особистий комп'ютер, 2-4 год в день. Звертайтесь на ел.пошту, надішлю детальнішу інформацію. Прохання лінивих не турбувати.

6 000 грн.

Другие сферы занятий

03.07.2018

Запрошую до співпраці активних дівчат. Можливе поєднання з іншою роботою. Робота виключно інформаційно-рекламного характеру. Ідеально підходить жінкам в декретній відпустці, домогосподаркам і всім, хто хоче заробляти вдома. Проводим навчання безкоштовно. Допомога і супровід на всіх етапах роботи. Робота в команді, без будь-яких ризиків для вас. Більш детальну інформацію вишлю на пошту. Вимоги: вік з 20-ти років, вміння спілкуватися з людьми, наявність комп'ютера та хорошого інтернет-з'єднання. Відповідальність, комунікабельність. Умови: робота ведеться виключно вдома, графік вільний. Виплати офіційні.

6 300 грн.
По результатам собеседования

Другие сферы занятий

14.12.2018

Ви шукаєте роботу в інтернеті? Тоді ви знайшли її!!! Маючи 2-3 години вільного часу в день і наявність комп'ютера зі стабільним інтернетом, ви без проблем зможете заробити собі на життя. Рішайтесь не роздумуючи, поміняйте радикально своє життя, забезпечивши себе стабільним доходом. Набір з 18 років! Пишіть заявки на ел. пошту.

5 600 грн.

Другие сферы занятий

09.12.2018

робота в Польщі

Фірма F1 проводить набір жінок на роботу на мед склад у Ново Тихи (Глівіци) Польща оплата 12,00 злот в годину, 10 год в день з 18 год до 4 ночі (тількі нічні) неділя вихідний по списку збирати медикаменти для аптек. Житло надаємо 100 злот/місяць робота офіційна, вакансія безкоштовна працевлаштовуємо по біометричному паспорті, надаємо запрошенння

26 000 грн.

Другие сферы занятий

03.09.2019

Вантажник

Шукаємо вантажника на склад металопрокату. Тільки офіційне працевлаштування. Деталі при співбесіді. Олександр.

0 грн.
По результатам собеседования

Другие сферы занятий

16.08.2019

В компанию для надомной работы в интернет магазине ( можно совмещением) требуется сотрудница. Возраст 20-45 лет. Домохозяйкам и мамам в декрете в предпочтение. Обязанности: Консультации онлайн. Почта. Реклама. Работа без звонков Условия: Неполный рабочий день, официально оплачиваемый труд, оформление. Дружный коллектив (ведётся командная работа) Корпоративное обучение. Требования: Наличие исправного ПК для работы и выход в интернет. Амбициозность. Нацеленность на результат. Умение работать в команде. Подробности на собеседовании, указывайте почту для обратной связи.

10 000 грн.

Другие сферы занятий

11.08.2019

Найти работу в различных сферах трудовой занятости сегодня можно не только через рекламные объявлений в газете или знакомых, но также через специальные сайты в интернете. Используя интернет технологии, соискатели могут рассчитывать на перспективную работу в любой области деятельности.

Вакансии в различных сферах занятий во Львове.

Имея хорошую квалификацию и опыт работы, вы без проблем сможете найти для себя работу в различных сферах деятельности. Поможет вам в этом доска бесплатных объявлений UkrMarket, с помощью которой вы сможете трудоустроиться:

  • в иностранную компанию;
  • в мастерскую;
  • на завод или фабрику;
  • в магазин или на другое торговое предприятие.

UkrMarket – поможет найти работу с достойной оплатой труда.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы уже сегодня имеете уникальную возможность найти хорошую работу во Львове с перспективой карьерного роста. Для этого вам достаточно зайти на сайт и начать поиск вакансий в соответствии с вашими профессиональными навыками.

Другие сферы занятий, Работа – газета бесплатных объявлений Львов.