Работа
 
Зарплата Не важно
Район города Не важно

Предложения работы во Львове и за рубежом

Предложения работы во Львове и за рубежом – 261 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

В інтернет магазин відомої компанії, потрібні співробітники. Можливість працювати через інтернет. Відповідальність, комунікабельність ,орієнтація на результат.Підійде як додатковий дохід.Умови: через ПК, можливість безкоштовно навчатись, гнучкий графік

6 000 грн.

Операторы

08.05.2019

Ви хочете мати додатковий дохід але не знаєте з чого розпочати? Вам варто себе спробувати у власному маленькому бізнесі, працюючи в інтернеті. Вік 18-45 років ,робота ведеться суто онлайн. Підійде як підзаробіток Умови: на день 2-4год, навчання безкоштовне, графік створюєте самі.Ми допоможемо реалізувати ваші мрії.

6 000 грн.

Операторы

08.05.2019

В дружній колектив набираються бажаючі добре заробляти. Робота ведеться онлайн на дому.Підійде як додатковий дохід .робота для тих хто відповідальний та цілеспрямований, налаштований тільки на результат.Умови: наявність ПК, безкоштовне навчання, гнучкий графік. Мотивація в розвитку кар’єри. Оплата. Премії

6 000 грн.

Операторы

12.05.2019

Хочеш працювати додатково, але не можеш знайти роботу яка б підходила тобі? Ми вам допоможемо.Наш колектив набирає працівників які мають бажання додатково та гарно заробляти .Робота ведеться суто онлайн. Підійде як додатковий дохід робота з стабільним доходом. Умови: 2-4 години, для роботи онлайн, навчання безкоштовне, вільний графік. Стабільний ріст кар’єри. . Загран-поїздки за рахунок компанії.

6 000 грн.

Операторы

12.05.2019

Вимоги: Від співробітникa вимaгaємо порядності, цілеспрямовaності, посидючості і знaння ПК нa рівні користувaчa. Вміння прaцювaти сaмостійно і нa прaктиці зaстосовувaти знaння, отримaні в процесі нaвчaння. Обов'язки: Роботa в інтернеті, роботa в Excel I Word Умови: Вільний грaфік. Можливе суміщення з основною роботою, нaвчaнням, декретною відпусткою. Зa детaлями звертaйтеся нa електронну пошту

8 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Обов'язки: консультaція клієнтів по продукції і послугaм компaнії, розширення клієнтської бaзи, розміщення інформaції в інтернеті Вимоги: грaмотне мовлення, бaжaння розвивaтися тa нaвчaтися. Умови: формa оплaти відряднa, нaвчaння зa рaхунок компaнії, молодий дружній колектив, можливість швидкого кaр'єрного росту.

7 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Вимоги: -наявність ПК або ноутбуку -доступ до інтернету -від 3-х годин вільного часу в день Обов'язки: -опрацювання баз даних -робота з електронною поштою Умови: -безкоштовне навчання -відрядна форма оплати -бонуси та премії по результатам роботи

9 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Обов'язки: -розміщення оголошень на сайтах пошуку роботи -відбір та навчання кандидатів -проведення співбесід з кандидатами -ведення електронної звітності Вимоги: -доступ до інтернету -наявність комп'ютера чи ноутбуку -грамотне усне та письмове мовлення Умови: -відрядно-преміальна форма оплати -вільний графік -від 3-х годин на день -навчання за рахунок компанії

9 000 грн.

Менеджеры по персоналу

17.01.2020

Обов'язки: підбір кандидатів та проведення співбесід Вимоги: грамотна мова, доступ до інтернету Умови: робота онлайн, можна працювати з дому, час роботи обираєте самі

9 000 грн.

Менеджеры по персоналу

17.01.2020

Вимоги: грамотність, комунікабельність, впевнений користувач ПК Обов'язки: розміщення оголошень на сайтах пошуку роботи, проведення співбесід онлайн, набір працівників Умови роботи: можливість працювати віддалено з дому, вільний графік, відрядна форма оплати, бонуси і премії

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

17.01.2020

Бажаєте спробувати свої сили в сфері мережевого маркетингу? Ми вас навчимо! Покрокові працюючі алгоритми, безліч інструментів для роботи, постійна підтримка і супровід наставників. Навчання безкоштовне! Необмежені можливості фінансового зростання.

8 000 грн.

Другие сферы занятий

17.01.2020

Вимоги: -грамотність -комунікабельність -навички роботи за комп'ютером -здатність до навчання Обов'язки: -спілкування з клієнтами онлайн -робота з електронною поштою -розміщення інформації за шаблоном Умови: -вільний графік -безкоштовне навчання -можливості кар'єрного росту

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Шукаємо відповідальних людей, готових вчитися і приділяти роботі 2-3 години в день. Обов'язково мати доступ до інтернету, оскільки вся робота ведеться онлайн.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Вимоги: Від кандидата очікуємо активності, працелюбності, уважності до деталей і знaння офісних програм нa базовому рівні. Готовності навчатися і на практиці використувати отримані навички. Обов'язки: Роботa в мережі інтернет, роботa з офісними програмами Microsoft Excel і Microsoft Word Умови: Гнучкий графік. Можна суміщати з декретом, навчанням чи іншою роботою. Більш детальну інформацію висилаємо нa електронну пошту.

8 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Обов'язки: -розміщення вакансій на сайтах з працевлаштування -підбір і супровід кандидатів -проведення співбесід онлайн -ведення звітності Вимоги: -наявність інтернету -комп'ютер або ноутбук для роботи -грамотне мовлення Умови: -відрядна форма оплати -гнучкий графік -від 2-4-х годин на день -безкоштовне навчання

9 000 грн.

Менеджеры по персоналу

17.01.2020

Потрібні сумлінні працівники для роботи з базами даних, електронною поштою. Всього навчимо в процесі. Головне-мати бажання працювати, доступ до інтернету і комп'ютер або планшет.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Запрошуємо в нашу дружню команду! Пропонуємо безкоштовне навчання, швидкий кар'єрний ріст і гідну оплату праці. Від вас вимагається доступ до інтернету, наявність комп'ютера або планшету і бажання працювати. Робота інформаційно-консультаційного характеру в інтернеті.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Опрацювання заявок, розміщення інформації на сайтах, ведення баз даних. Потріібно мати доступ до інтернету і 2-3 години вільного часу. Досвід не потрібен-навчаємо безкоштовно!

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Робота в інтернеті консультаційного характеру. Обов'язковою умовою є доступ до інтернету. Вітаються базові навики роботи з офісними програмами. Надаємо перевагу жінкам. Досвід не має значення.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Потрібно розміщувати інформацію на сайтах, обробляти запити, консультувати по готовим скриптам. Вся робота ведеться онлайн у зручний для вас час. Навчаємо безкоштовно. Вимоги: вік 18-45 років, наявність ПК і доступу до інтернету.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе во Львове.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю во Львове.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Львов.