Строительные работы

Качественные малярные работы в Украине

Малярные работы в Украине – 15 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Оклейка обоями, шпаклевка, покраска, штукатурка, багеты, откосы.

40 грн.

Малярные работы

18.02.2018

Малярные работы недорого. Поклейка обоев, багетов, шпаклевка, окраска. Киев

40 грн.

Малярные работы

31.01.2018

Выполним все виды малярных работ штукатурка,шпаклевка,грунтовка,поклейка багета,покраска,поклейка обоев не дорого.

0 грн.
Торг возможен

Малярные работы

31.01.2018

Малярные работы, косметический ремонт недорого в Киеве.

40 грн.

Малярные работы

26.01.2018

Беспесчанка (шпаклевка) под обои, покраску. Выравнивание штукатуркой. Поклейка стеклохолста, багетов.

40 грн.

Малярные работы

22.01.2018

Малярные работы от 40 грн/м2 в Киеве. Профессионально и быстро.

40 грн.

Малярные работы

22.01.2018

Еко-стеля нова технологія влаштування стель, без полівінілхлориду та поліуретану. Стеля це частина приміщення, яка завжди кидається в очі. Тому, від того як він виглядає, залежить загальне враження від інтер'єру. Тканинні стелі ТМ «Еко-стеля» мають ряд переваг в порівнянні з іншими способами обробки стель. Існують різні види обробки стельового простору. Серед них особливе місце займають тканинні стелі ТМ «Еко-стеля». Для замовника це кращий вибір. Тканинні стелі ТМ «Еко-стеля» являють собою спеціально розроблену тканину, яка кріпиться до дерев'яних монтажним рейках, закріплених по периметру приміщення. Після закріплення тканину забарвлюється екологічно чистою фарбою на водній основі, з додаванням латексних полімерів. Стелі ТМ «Еко-стеля» встановлюються нижче основної стелі на 3 см (від 3-х см), що дозволяє приховати електропроводку, системи вентиляції, сигналізації, пожежної безпеки, а також використовувати тепло- і звукоізоляційні матеріали. Тканинні натяжні стелі ТМ «Еко-стеля» монтуються без застосування теплової гармати. Один монтажник за день монтує стелю до 40 кв. м. При цьому не потрібно особливої ​​підготовки приміщення. Досить прибрати меблі і предмети, щоб забезпечити доступ монтажників до периметру стелі. Матеріал стелі не горить і не підтримує горіння, безпечний для здоров'я. Тканинні стелі ТМ «Еко-стеля» антистатичні, легко миються, не вимагають складного догляду, пропускають повітря і не утворюють конденсат, тому їх установка в ванних кімнатах і кухнях- досить раціональне рішення. Тканинний стеля ТМ «Еко-стеля» можна встановлювати до 240 кв. м. одним полотном, без центральної підтримки. При цьому ніяких швів на готовому пофарбованому стелі не видно. Випробування показали, що тканинні стелі ТМ «Еко-стеля» витримують температуру до 400 С, без зміни геометрії і зовнішнього вигляду. У полотні можна вирізати технологічні отвори під люстри, світильники, карнизи і т.д. Полотно при цьому далі не розходиться. Тупі предмети загрози полотну не уявляють. Так, вистрілила пробка від шампанського відскакує від стелі, не принісши йому ніякої шкоди. Так само, за нашою технологією, можливо пристрій стін.

330 грн.

Малярные работы

19.01.2018

Покраска потолка и стен, беспесчанка, оклейка обоями и др.

40 грн.

Малярные работы

18.01.2018

Подготовка стен и потолка под оклейку обоями или покраску. Выравнивание поверхности гипсовой штукатуркой с сеткой ( при необходимости). Поклейка и шпатлевка стеклохолста.

40 грн.

Малярные работы

04.01.2018

Красим потолки и стены в квартирах, офисах Киева. Косметический ремонт недорого и доступно.

35 грн.

Малярные работы

29.12.2017

Опытная маляр качественно выполнит малярную отделку квартиры, офиса. Поклейка обоев, багетов, стеклохолста, покраска и т.п. Цены невысокие. Профессионально и быстро

40 грн.

Малярные работы

03.12.2017

Равняем стены и потолки штукатуркой, шпаклюем, красим, клеим обои. Все делаем качественно и по доступной цене. Обращайтесь!

35 грн.

Малярные работы

03.12.2017

Покраска потолка и стен, оклейка обоев, шпаклевка, багеты, откосы, проклейка стеклохолста. Доступные цены. Профессионально. Работаем в Киеве и пригороде.

35 грн.

Малярные работы

02.12.2017

Выравнивание стен и потолка по доступным ценам от 50 грн за метр квадратный. Опытная маляр-штукатур качественно подготовит Ваши стены и потолки под поклейку обоями и покраску. Поклейка обоев всех видов, багетов, стеклохолста, покраска.

50 грн.

Малярные работы

01.12.2017

Малярные работы профессионально - поклейка обоев, багетов, стеклохолста, беспесчанка, покраска, нанесение декоративной штукатурки. Качественно. Недорого.

40 грн.

Малярные работы

01.12.2017

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Строительство / ремонт
  • Рубрики в разделе Строительные работы
Популярные рубрики: