Украинский язык в Украине

Украинский язык в Украине – 3 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, в Центрі розвитку «ДІАЛОГ». Українська мова та література є обов’язковим предметом для здачі у форматі ЗНО. Програма ЗНО звела ці дисципліни в один тест, що потребує поглиблення знань. Проте комплексне сприйняття цих предметів не ускладнює, а навпаки сприяє засвоєнню всього необхідно матеріалу.Тестування складається з трьох частин, і першою з них є українська мова, вивчення якої включає в себе такі основні й необхідні дляЗНОрозділи мовознавства, як фонетика, лексикологія, морфеміка, морфологія, синтаксис, стилістика та орфографія. Другою частиною є українська література, основною проблемою якої є самостійне прочитання необхідних творів у повному обсязі, їхнє розуміння й аналіз. Теорія з української мови та літератури закріплюється тренувальними вправами й, передусім, тестами, адже теорія без практики неможлива. Окрім цього, є ще й третя частинаЗНО― це твір-роздум на запропоновану тему. І саме це творче завдання вимагає комплексногознанняукраїнської мови та літератури, бо твір-роздум вимагає не лише грамотного, структурно правильного й логічно послідовного викладу думок, а й використання у вигляді прикладів на підтвердження своєї думки творів з літератури, і, в першу чергу, з української. Таким чином, ЗНО з української мови та літератури потребує від учнів багато знань, умінь і навичок, які можна здобути й удосконалити на заняттях з репетитором, адже ми намагаємось знайти індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. Наш Центр пропонує також репетиторство з української мови у випадках, коли учні мають прогалини у знаннях шкільної програми, коли треба допомога учням у засвоєнні окремих тем. Наші репетитори знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня і будуть працювати згідно з навчальною програмою саме Вашої школи.

90 грн.

Украинский язык

23.04.2021

Висококваліфікований викладач надасть послуги репетитора з української мови школярам та абітурієнтам. Якісна підготовка до ЗНО. Виключно індивідуальний підхід. Особливу увагу приділяю поповненню лексичного запасу, формуванню мовленнєвих умінь і навичок, розвитку творчих здібностей учнів у процесі написання власного висловлення. Допомагаю довести до досконалості рівень грамотності. Про себе: -стаж роботи в школі - 25 років; -стаж роботи в якості репетитора – більше 20 років; - маю вищу кваліфікаційну категорію та звання «Учитель-методист»; -нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України». Працюю дистанційно з будь-яким населеним пунктом України.

200 грн.

Украинский язык

19.03.2021

опытные репетиторы найдут подход к вашему ребёнку ,проведут индивидуальные занятия по математике и лингвистике

120 грн.

Украинский язык

09.01.2021

Одним из главных изучаемых предметов в школе является украинский язык. Именно он представляет собой ту основу знаний, которая открывает путь к высшим учебным заведениям и в дальнейшем определяет грамотность человека. Уметь правильно и грамотно писать на украинском языке должен каждый гражданин Украины.

Услуги по обучению украинскому языку в Украине.

Если у вас не все складывается с изучением украинского языка, вы можете подтянуть свои знания с помощью репетиторов, которые имеют специальное образование и многолетний опыт работы с учениками. Дополнительные занятия по изучению украинского языка помогут вам:

  • грамотно писать диктанты;
  • не допускать ошибок при оформлении документации;
  • подготовиться к сдаче экзаменов;
  • нагнать упущенный материал.

UkrMarket – всегда большой выбор репетиторов по украинскому языку.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти хорошего репетитора по украинскому языку для вашего ребенка, а также пройти полный курс делового украинского языка. Это удобный ресурс, где вы потратите лишь несколько минут на поиски хорошего преподавателя в Украине.

Мелодичный и образный украинский язык - это душа народа Украины, его генетическое наследие и память предков. 

Украинский язык - родной язык для 50 миллионов человек.  Репетитор украинского языка и литературы поможет:

  • расширить знания и заполнить пробелы современного украинского языка, 
  • научит вести деловую документацию,
  • подготовит к сдаче экзаменов и ВНО,
  • познакомит с литературными произведениями мирового и национального значения украинских писателей и  поэтови пр.

UkrMarket.net бесплатная доска объявлений предлагает помощь в поиске и размещении объявлений в Украине.

UkrMarket.net - это удобный фильтр поиска, круглосуточный доступ и широкая аудитория просмотра. 

Репетиторы и образование, Украинский язык – объявления Украина.