Украинский язык в Украине

Украинский язык в Украине – 8 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Надаю репетиторські послуги з української мови та літератури для учнів 5 – 11 класів та всіх, хто прагне опанувати ці предмети. Займаюся підготовкою до ЗНО. Допоможу та забезпечу: > вивчення необхідних тем із використанням схем, таблиць, презентацій тощо; > використання різноманітних вправ для кращого запам’ятовування (складання пазлів, веселих діалогів та інше); > вироблення механізму написання власного висловлювання; > навик виконання тестів; > поєднання авторської методики викладання та досягнень вітчизняних методистів; > індивідуальний підхід до дитини; > використання новітніх технологій (Skype, Telegram та інші); > дружній підхід. КОРОТКО ПРО ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ. Я призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови. Понад десять років викладаю мову та літературу для людей різного віку. Маю кількарічний досвід дистанційної роботи. Зараз працюю ВИКЛЮЧНО ОНЛАЙН. Під час підготовки керуюся принципом максимально спрощеного пояснення тем, щоб дітям було легше сприймати й запам’ятовувати. Навчаю україномовних та російськомовних учнів із різних міст України. Дистанційна форма навчання дає можливість урізноманітнити способи подання матеріалу. Початковий рівень не має значення. Важливі лише бажання та час, який учень готовий витратити на навчання. Оплата за домовленістю, оскільки різні види підготовки та тривалість занять мають свою вартість. Звертайтеся. Радо допоможу.

Договорная

Украинский язык

07.09.2020

Приватний викладач української мови

Папенко Денис Сергійович. 24 роки. Закінчив соціально-гуманітарний (кол. гуманітарний, інженерно-педагогічний) факультет, тобто філфак зі спеціалізацією слов'янські мови (рос., укр., пол.) та літератури (переклад включно). Заняття проводжу поки в режимі онлайн. Наприклад, за допомогою скайпу.

100 грн.

Украинский язык

04.09.2020

Репетитор української мови

Проводжу актуальний набір!!! Допомога у виконанні домашнього завдання та поглибленні знань із шкільних предметів, підготовка до самостійних та контрольних робіт, заповнення пробілів у знаннях з окремих тем. Швидкочитання, підготовка до школи, підготовка до ДПА 4 клас, репетитор початкової школи, допомога з виконанням домашніх завдань початкової школи. Маю особистий підхід до кожного. Маєте запитання? Телефонуйте.

150 грн.

Украинский язык

02.09.2020

опытные репетиторы найдут подход к вашему ребёнку ,проведут индивидуальные занятия по математике и лингвистике

120 грн.

Украинский язык

29.08.2020

Надаю послуги репетиторства з української мови і літератури учням-випускникам для здачі ЗНО.Маю великий досвід роботи,хороший результат. Працюю індивідуально і онлайн.

130 грн.

Украинский язык

23.08.2020

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, в Центрі розвитку «ДІАЛОГ». Українська мова та література є обов’язковим предметом для здачі у форматі ЗНО. Програма ЗНО звела ці дисципліни в один тест, що потребує поглиблення знань. Проте комплексне сприйняття цих предметів не ускладнює, а навпаки сприяє засвоєнню всього необхідно матеріалу.Тестування складається з трьох частин, і першою з них є українська мова, вивчення якої включає в себе такі основні й необхідні дляЗНОрозділи мовознавства, як фонетика, лексикологія, морфеміка, морфологія, синтаксис, стилістика та орфографія. Другою частиною є українська література, основною проблемою якої є самостійне прочитання необхідних творів у повному обсязі, їхнє розуміння й аналіз. Теорія з української мови та літератури закріплюється тренувальними вправами й, передусім, тестами, адже теорія без практики неможлива. Окрім цього, є ще й третя частинаЗНО― це твір-роздум на запропоновану тему. І саме це творче завдання вимагає комплексногознанняукраїнської мови та літератури, бо твір-роздум вимагає не лише грамотного, структурно правильного й логічно послідовного викладу думок, а й використання у вигляді прикладів на підтвердження своєї думки творів з літератури, і, в першу чергу, з української. Таким чином, ЗНО з української мови та літератури потребує від учнів багато знань, умінь і навичок, які можна здобути й удосконалити на заняттях з репетитором, адже ми намагаємось знайти індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. Наш Центр пропонує також репетиторство з української мови у випадках, коли учні мають прогалини у знаннях шкільної програми, коли треба допомога учням у засвоєнні окремих тем. Наші репетитори знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня і будуть працювати згідно з навчальною програмою саме Вашої школи.

90 грн.

Украинский язык

23.06.2020

Репетитор по скайпу 5- 11 класи. Досвід надання послуг репетитора - більше 30-и років. Учитель вищої категорії, учитель-методист, автор методичної літератури для учителів, студентів та учнів. Робота на результат. Моя мета - допомогти учням освоїти мову, її тонкощі, успішно підготуватися до ЗНО та ДПА. Індивідуальний підхід.

125 грн.

Украинский язык

04.03.2020

Українська мова

Українська мова, вартість заняття з одною людиною становить 100 — 200 грн. за годину в межах Тернополя. Надія Ігорівна Мамаєва, 44 р., філолог (вища профільна освіта на денній формі навчання). Номер мобільного телефону, наведений для встановлення контакту, обслуговується в мережі "Київстар".

100 грн.

Украинский язык

22.05.2020

Одним из главных изучаемых предметов в школе является украинский язык. Именно он представляет собой ту основу знаний, которая открывает путь к высшим учебным заведениям и в дальнейшем определяет грамотность человека. Уметь правильно и грамотно писать на украинском языке должен каждый гражданин Украины.

Услуги по обучению украинскому языку в Украине.

Если у вас не все складывается с изучением украинского языка, вы можете подтянуть свои знания с помощью репетиторов, которые имеют специальное образование и многолетний опыт работы с учениками. Дополнительные занятия по изучению украинского языка помогут вам:

  • грамотно писать диктанты;
  • не допускать ошибок при оформлении документации;
  • подготовиться к сдаче экзаменов;
  • нагнать упущенный материал.

UkrMarket – всегда большой выбор репетиторов по украинскому языку.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти хорошего репетитора по украинскому языку для вашего ребенка, а также пройти полный курс делового украинского языка. Это удобный ресурс, где вы потратите лишь несколько минут на поиски хорошего преподавателя в Украине.

Мелодичный и образный украинский язык - это душа народа Украины, его генетическое наследие и память предков. 

Украинский язык - родной язык для 50 миллионов человек.  Репетитор украинского языка и литературы поможет:

  • расширить знания и заполнить пробелы современного украинского языка, 
  • научит вести деловую документацию,
  • подготовит к сдаче экзаменов и ВНО,
  • познакомит с литературными произведениями мирового и национального значения украинских писателей и  поэтови пр.

UkrMarket.net бесплатная доска объявлений предлагает помощь в поиске и размещении объявлений в Украине.

UkrMarket.net - это удобный фильтр поиска, круглосуточный доступ и широкая аудитория просмотра. 

Репетиторы и образование, Украинский язык – объявления Украина.