Работа
 
Зарплата Не важно

Предложения работы в Мукачево и за рубежом

Предложения работы в Мукачево и за рубежом – 9 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Ведётся набор сотрудников для работы на дому. Требования: жен. От 18 лет от 19 лет, уровень знания ПК средний, наличие ПК и скоростного интернета, грамотность, ответственность. Условия работы: работа в свободном графике, обучение бесплатно.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Нужны операторы ПК. Подойдет как работа, подработка или совмещение, удаленно. Для сотрудников предоставляется обучение. Требования: ответственное и добросовестное отношение к работе. Обязанности: работа с почтой, помощь клиентам. Условия: Работа в дружном коллективе, ведется с любого места. Оставляйте свою эл.почту для ответа

6 900 грн.

Операторы

02.10.2019

Эта работа подойдёт как домохозяйкам, мамочкам в декретном отпуске так и людям,имеющим основную работу, потому, что время работы устанавливаете Вы себе сами. Необходимо наличие компьютера или планшета и выход в интернет. Работа не сложная, но требует усидчивости (размещение информации в интернете по рекомендациям компании для поиска и сопровождения новых партнёров). Бесплатное видео обучение. Доход официальный растущий. Подробности в вайбере, на почту, или телеграмм.

0 грн.
По результатам собеседования

Cекретари / офис-менеджеры

12.01.2020

Девченки! Зарабатываем дома, в тепле и уюте, без начальников, сами строите свой график, работаете от 3-4 часов в день! Пишите на вайбер!

7 900 грн.

Операторы

02.04.2019

Обов'язки: - pозміщeння інфopмaції в мережі, - кoнсультування Вимоги: - 3-4 години приділяти роботі, - цілеспрямованність, комунікабельність. Вік: від 19 до 47 років Навчання надається. Графік роботи гнучкий

7 000 грн.

Операторы

16.01.2020

В международную компанию требуются сотрудники для создания клиентской базы. Требования: * женщины от 22 лет. * Обучаемость и готовность работать как самому, так и в команде. * Уверенный пользователь ПК, выход в интернет. Подробности в Viber/Telegram.

8 000 грн.

Операторы

10.12.2019

Завод з виготовлення систем кліматизації Чехія, м. Плзень Завод називається Dikin Виготовляється чеська віза на 3 місяці Суть роботи: контроль якості виробнцтва кондиціонерів, збір кондиціонерів на лінії. І чоловіки і жінки роблять однакову роботу. Робота не важка. Оплата 90 крон на годину + 4000 крон бонус кожного місяця. За що платять бонус? Бонус платять за відпрацювання мінімум 160 робочих годин та без пропуску робочих днів. 160 робочих годин це мінімум які повинен відпрацювати працівник згідно договору про роботу. Тобто працює 8 год в день / 5 днів в тиждень. Можна брати додаткові години, але загалом не більше ніж 200 робочих годин в місяць. Як отримати додаткові години? Працівник заучує робочу позицію і працює на ній. Протягом 2х тижнів за працівником спостерігає майтер і дає оцінку його роботи. Працівник підходить до майстра і просить додаткові години. Кожного тижня якісь працівники їдуть до дому у звязку з закінченням візи. Тому майстер буде пропонувати тим працівникам, які просили додатковий час, вийти на роботу на іншу робочу позицію. Працівник погоджується і виходить на іншу робочу позицію і таким чином він вже знає робити дві робочі позиції. Відповідно 8 год може працювати на одній робочій позиції і + 4 год на іншій робочій позиці. Таким чином можна отрмати додаткові години. Але загалом в цей період буде не більше ніж 200 робочих годин в місяць. Тепер повертаємось до оплати праці. За перші 160 роб. годин оплата 90 крон + бонус 4000 крон, тобто виходить, що за перші 160 робочих годин працівник отримує оплату 115 крон на годину ( ЦЕ РАЗОМ З БОНУСОМ). За наступні години оплата 90 крон. Житло надається фірмою безкоштовно. На роботу возять безкоштовно. Пільгове харчування: на заводі є столова. Обід для працівників обід коштує 22 крони. ЗАРПЛАТА ЗА МІСЯЦЬ 900-1000 доларів в міс.

25 091 грн.

Производство

05.12.2019

Оголошення зі Швеції Виізд 26.12.19.Запис на вже! Вакансія перевірена роками! Вимоги до працівників: - чоловіки до 40 років - знання польської мови(мінімальний рівень) - відкрита польська робоча віза категорії D05, D06 - биометия - відповідальне ставлення до роботи - відсутність алкогольної та наркотичної залежностей - водійські права будуть додатковим плюсом Обов'язки працівників: - праця при відлову курей - робота на лінії - філетування - пакування Роботодавець пропонує: - 20 ЗЛ/годину - зарплата 1000 євро в місяць - 8-10 годин в день, 5 днів на тиждень. - робочий одяг надає роботодавець - проживання безкоштовне - харчування безкоштовне(3-х разове) - доїзди до роботи за рахунок роботодавця - роботодавець надає воєводські запрошення безкоштовно, також для кращих працівників виготовляє карти побуту Приїзд у місто Гданськ Кількість місць:8 дорога в дві сторони безкоштовна до Швеціі і також зі Швеціі

28 097 грн.

Другие сферы занятий

05.12.2019

Шукаємо дисциплінованих, впевнених у собі, здатних покращити якість обслуговування у своєму місті людей на вакансію таємний покупець.

1 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

28.11.2019

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе в Мукачево.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю в Мукачево.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Мукачево.