Услуги музыкантов на любой праздник в Украине

Музыкальное сопровождение в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Баянист в Киевской области! Дискотека, ведущий, ди джей, живая музыка, инструментальная музыка, вокалист, танцы, конкурсы, эстрадный аккордеон. Талантливый видеограф, фотограф. Аппаратура и светомузыка с доставкой по Украине (Киев, Бровары, Вишневое, Борисполь, Боярка, Буча, Вышгород, Ирпень, Васильков и др.)

8 000 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

30.08.2021

Музичний гурт VIN_SMAiL

Музичний гурт VIN_SMAiL прикрасить будь-яке Ваше свято!!! Весілля, корпоративи, хрестини, ювілеї, Дні народження, церемонії розпису, презентації, романтичні освідчення - це далеко не повний перелік заходів, на яких ми працюємо. Репертуар різноманітний - від класики до сучасних хітів. По бажанню замовника тамадування, жива музика, послуги DJ!!! З нами - Ваше свято пройде на 100%. Працюємо по всій Вінницькій області і за її межами!!!

1 000 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

27.08.2021

Пропонуємо музично-розважальне оформлення весілля,ювілей, день народження, банкет, корпоратив та інші урочистості... Репертуар на будь-який смак .Професійне виконання у різних стилях проведення, веселі забави та конкурси, потужне та якісне звучання, професійні вокалісти та ведучий. В наявності також є безкоштовні спецефекти генератор мильних пузирів, дим-машина, лазер, стробоскоп, та багато іншого.

1 500 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

12.05.2021

Телефон-Нуль Шiсть Сiм, Дев'ять Дев'ять, Два Два, П'ять Сiм Дев'ять. Дiджей DJ м. Житомир. Музичний супровiд вiд Дiджея DJ у Житомирi для будь яких святкових подiй (Весiлля, Днi Народження, Корпоративи, Випускнi, Концерти та iншi подiї). Також є послуга звукорежисера. Нове якiсне обладнання iталiйського виробництва. 28-ми рiчний досвiд роботи у даннiй галузi. Рiзноманiтний репертуар найкращих пiсень вiд 70-80-90-2000х до сучасної музики. Помiрнi цiни. На всi запитання вiдповiм по телефону. Мiй номер телефону на цiй сторiнцi, у верхньому кутi праворуч.

777 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

24.02.2021

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Организация праздников, фото, видео, полиграфия
Популярные рубрики: