Услуги музыкантов на любой праздник в Украине

Музыкальное сопровождение в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Кращий подарунок-сюрприз і спогад навіки улюбленим людям - оригінальна пісня, написана по вашій історії спеціально для урочистої події (весілля, день народження, зустріч друзів, романтичне побачення, ювілей фірми, святковий корпоратив і т.д.). Представляємо вам нашу маленьку компанію DINAHIT MUSIC, де ми виготовимо для вас велике чудо - пісню на ваш смак спеціально для вашого випадку! Залежно від вашого бажання, пісня може бути проспівана: нареченим і/ або нареченою, батьками молодят, співробітниками і/ або директором фірми, дітьми, друзями, і т.п. Подробиці обумовлюються заздалегідь, окремо для кожного замовлення. Пісня виконується (звучить) номером концертної програми під час свята. Після закінчення заходу з відзнятих на святі матеріалів монтується пам'ятний відеокліп. У додатку - лінк на демонстраційний зразок нашої роботи. *Мова для написання пісні на ваш вибір: українська, російська, англійська, французька. Звертайтесь до професіоналів! Чекаємо!

15 000 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

17.09.2020

Діджей_на_свято #Діджей_на_весілля #Музика_на_весілля #Звук_на_весілля #Світло_на_весілля #Дим_на_весілля Пропоную до Вашої уваги #музичний_супровід будь якого свята, та послуги #діджея. Великий досвід роботи ти приємні ціни зроблять Ваше свято незабутнім. Також професійне #світло і #дим за Вашим побажанням.

1 000 грн.

Музыкальное сопровождение

15.09.2020

Професійна арфістка прикрасить Ваше свято чарівною музикою на арфі, арфа у дуеті зі скрипкою, роялем, флейтою чи арфою. Весільна церемонія, зустріч гостей, банкет, фуршет чи презентація.

3 500 грн.

Музыкальное сопровождение

02.05.2020

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Организация праздников, фото, видео, полиграфия
Популярные рубрики: