Строительные работы

Укладка и ремонт напольных покрытий в Украине

Напольные работы в Украине – 24 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Подготовка пола, укладка линолеума, ламината, кафеля. Установка плинтусов, порогов.

100 грн.

Напольные работы

13.02.2020

Выполняем работы по укладке: ламината, паркетной доски, линолеума, ковролина, половой керамической плитки. Комбинированные полы. Установка плинтусов. Выравнивание полов, заливка нивелир-смесью.

60 грн.

Напольные работы

04.03.2019

Нужно выровнять пол ? Нужно заменить лаги, настелить фанеру, утеплить, сделать стяжку ? Профессиональный монтаж напольных покрытий (ламинат, паркетная доска, пробковое покрытие, ковролин, линолеум). Звоните, мы Вам поможем.

60 грн.

Напольные работы

19.04.2019

Монтаж напольных покрытий в квартире, офисе: линолеум, ламинат, ковролин, паркетная доска, плитка. Подготовка пола. Установка плинтусов, порогов.

60 грн.

Напольные работы

27.11.2019

Останнім часом як дизайнери, так і самі клієнти, все більше дають перевагу і застосовують в дизайн оформленні інтер'єрів незвичайні рельєфні картини та панно. Рельєф в інтер'єрах застосовується як засіб що дозволяє через художню композицію створити неповторний образ для проектованої будівлі, вишукано підкреслюючи в ньому той чи інший стильовий напрямок. Створюючи рельєфні картини і рельєфні панно, ми застосовуємо різного типу матеріали, такі як гіпс і декоративна штукатурка або шпаклівка. А, для рельєфних картин на які надалі будуть наноситься металізовані покриття, ми застосовуємо спеціальні і більш складні двокомпонентні матеріали. Ми пропонуємо Вам різноманітні настінні панно і красиві барельєфи, виконані із застосуванням різних технік виготовлення. У настінних панно основна деталізація форм і сюжету створюється у поєднанні розпису по рельєфу. Художній настінний живопис в одному настінного панно об'єднані з барельєфом, аерографією і навіть мозаїкою. А рельєфні картини запропоновані нашою дизайн студією виготовляються таким чином, щоб вони залишалися відносно монотонні і їх надалі покрили шором металу, (декоративне золочення хромування і сріблення). Рельєф на таких картинах спочатку опрацьовується більш деталізовано, що дозволяє одержати більш чітке зображення. Створюючи барельєфні панно, ми використовуємо технологію покриття барельєфа з допомогою хімічної металізації. Для додання виразності композиції і новизни досить часто використовується барельєф в кольорі. Ми додатково коліруем барельєф застосовуючи різні відтінки і півтони вже в процесі металізації. Барельєф в інтер'єрі – це насамперед ознака смаку у замовника, незвичайна композиція в інтер'єрі кімнати або будинку в цілому. Замовляючи у нашої дизайн-студії проект або окремі елементи декору, Ви завжди отримуєте чудовий художній результат і відмінну якість виконаних робіт.

5 грн.

Напольные работы

11.09.2020

Подготовка пола под укладку; Монтаж различных видов стяжек; Выравнивание пола наливными полами и плитами QSB;

60 грн.

Напольные работы

19.09.2019

Настил паркета и ламината. Есть материалы паркет дуб,ясень. Циклевка паркета снятие краски реставрация доски и паркета под лак.Опыт.Качество.

100 грн.

Напольные работы

06.09.2020

быстро качествено дешево утепление Юнипор Пиноизол

220 грн.

Напольные работы

04.09.2020

Укладываем ламинат, ковролин, линолеум, паркетную доску. При необходимости - стяжка пола.

40 грн.

Напольные работы

03.01.2019

Плиточные работы качественно и быстро. Опытный плиточник.

250 грн.

Напольные работы

30.06.2019

Настил ламинатаполов профессионально и быстро. При необходимости выполним подготовку пола.

45 грн.

Напольные работы

10.06.2018

Настил линолеума, паркетной доски, ламината, фанеры. Стяжка. Монтаж порогов и плинтусов.

40 грн.

Напольные работы

29.03.2018

Надаєм комплекс будівельних робіт по бетонних підлогах, площадках, дорогах, складських приміщеннях, парковках, мойках, СТО та інше. Земляні роботи, підготовка основи, нівелювання території, в'язання арматури, заливка бетонну, стяжка, нарізка деформаційних швів. Працюємо з будь-якими об’єктами по регіонах : великі промислові об'єкти, державні, юридичні та приватні організації, магазини, офісні приміщення, фермерські господарства. Ціна договірна. Форма оплати готівкова або без готівкова!!! Надаємо послуги: - Будівельні: будівництво будинків, складів, цехів, різних приміщень, під навісів та інше; - Ремонтно-оздоблювальні роботи; - Монтаж систем: зовнішнього та внутрішнього водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції. - ЕлектроГазозварювання металевих конструкцій - Монтаж, демонтаж, реставрація водонапірної Башні Рожновского. - Монтаж та обв’язка скважин. Вуличний водопровід. - Монтаж та підготовка фундаментів під автомобільні ваги - Виготовлення кошторисної документації - Стикве та Терморезисторне зварювання ПЕ поліетиленових труб. - Проколи попід дорогу до 10м. Послуги спецтехніки: - Траншейний (БАРА), траншеєкопач екскаватор - Ковшовий екскаватор, ковш: 35см, 40см, 50см, 70см - Автокран 6т, - Вантажні перевезення до 3т. Продаж: - Каналізаційних кілець КС-15, КС-10 та плит перекриття. - Поліетиленові ПЕ труби Valrom. - Терморезисторні фітинги ПЕ. - Фітинги для зварювання ПЕ труб методом "Встик" - Запірна арматура, сантехніка.

100 грн.

Напольные работы

08.06.2020

Выполняется укладка ламината-75гр.,линолеума, ковролина-60гр. . монтаж плинтуса и порогов- 25гр. профессионально.даже при наличии мебели.Укладка плит ОСБ- 60гр.

75 грн.

Напольные работы

24.03.2020

Выравнивание полов стяжкой или самовыравнивающей смесью под укладку напольных покрытий - ламината, линолеума, плитки.

70 грн.

Напольные работы

13.02.2020

Паркінги,фабрики,заводи,дороги.

100 грн.

Напольные работы

28.01.2020

Машинна, ручна, механізована стяжка, заливка пола (швидко та якісно)

100 грн.

Напольные работы

12.11.2018

Укладка ламината Киев.

Укладка ламината в Киеве и Киевской области. Ламинат укладываем на пол и на стены. Проведём выравнивание пола перед укладкой ламината. Работаем со строительным пылесосом. Монтаж плинтусов и порожков. Уборка после укладки с вывозом мусора. Гарантия на работы. Помощь в доставке и разгрузке материалов. Бесплатный выезд мастера для составления сметы и расчёта количества материалов. Возможен выезд на объект с образцами ламината.

60 грн.

Напольные работы

16.10.2019

Укладка ламината, паркетной доски, фанеры, установка плинтуса, монтаж порогов, стяжка пола.

45 грн.

Напольные работы

28.03.2018

Услуги по укладке напольных покрытий в Киеве. Ламинат, линолеум, плитка, ковролин и др. Звоните!

40 грн.

Напольные работы

11.03.2018

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Строительство / ремонт
  • Рубрики в разделе Строительные работы
Популярные рубрики: