Здоровье и гигиена - объявления в Новой Одессе

Здоровье и гигиена в Новой Одессе

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

гель для душа

гель для душа с ароматом лаванды и также есть еще с ароматом вербены объем 500 мл очень приятный аромат

55 грн.

Средства для душа и ванны

22.09.2019

Лагосепт А дезінфікуючий, 5 л

Лагосепт А засіб дезінфікуючий, деконтамінація рук та шкіри. Ефективно видаляє біологічні забруднення, має підвищенні миючі властивості, бактерицидну, фунгіцидну, віруліцидну, туберкулоцидну дію. Склад: вода дистильована, лаурилсульфат натрію, натрій хлористий, кокамідопропіл бетаїн, перламутровий концентрат, кокодіетаноламід, лаурилдиметиламіноксид, алкілглікозід, олія ароматична, кислота лимонна харчова, консервант, срібла цитрат, запашка. Спосіб використання: з метою деконтамінації шкіри у поглиблення зволоженої долоні наносять 1-3 см3 засобу та втирають його по поверхні згідно загально прийнятої методики протягом 30 сек. Для брудної чи багатої на сальні залози шкіри експозиція не менше ніж 60 сек. Протягом експозиції шкіра має бути повністю зволожена засобом. Після використання змити чистою проточною водою. Застосовується згідно з Методичними вказівками. Застереження: лише для зовнішнього застосування! Не використовувати при підвищеній чутливості до компонентів засобу та при ушкодженні шкіри. В разі потрапляння в очі промити їх водою. Умови зберігання: у пакуванні виробника в критих сухих неопалюваних складських приміщеннях, обладнаних припливно-витяжною вентиляцією та захищених від вологи та прямого сонячного проміння, осторонь від джерел відкритого вогню та тепла при температурі від -30 °С до +35 °С    Гарантійний термін зберігання - 3 роки

250 грн.

Антисептические средства для кожи

19.03.2019

МАНОРМ  100 мл- спрей антисептик на основі ізопропілового спирту придатний для щоденного  захисту рук. Засіб очищує поверхність рук від потенційно безпечних бактерій, вірусів та грибків, зберігае при цьому особисті захисні функції шкіри. Гігієнічна дезинфекція рук медичного та обслуговуючого персоналу: - лікувально-профілактичних закладів; -клініко-діагностичних, біохімічних лабораторій; -аптечних закладів; -працівників дезинфекційних, санітарно-епідеміологісних, ветеринарних служб; -працівників косметичних та харчових промисловостей -всіх видів транспорту; -комунально-побутового та промислового обслуговування населення; -дитячо-дошкільних та навчальних закладів різного рівня акредитаціїї МАНОРМ - не тільки дезинфікує, завдяки пантенолу, він сприяє швидкому загоєнню мілким пошкодженням шкіри, гліцерин яких входить в його склад зволожує шкіру та турбується про красу та здоров"я. 

80 грн.

Антисептические средства для кожи

15.03.2019

  • Главные рубрики UkrMarket
Популярные рубрики:

Продукция для поддержания здоровья и гигиены тела позволяет человеку защищать сой организм от влияния вредных микроорганизмов и тем самым всегда поддерживать здоровый жизненный тонус.

Широкий выбор товаров для поддержания здоровья и гигиены в Новой Одессе.

Обеспечить всю семью товарами для поддержания здоровья и гигиены можно благодаря работе доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net. На данном портале вы найдете широкий ассортимент продукции от различных мировых производителей. С помощью сайта вы сможете купить:

  •     мыло из натуральных компонентов;
  •     зубные порошки и щетки;
  •     средства по уходу за ногтями;
  •     товары для интимной гигиены;
  •     ортопедические стельки.

Ukrmarket.net – поможет определиться с выбором товаров по уходу за телом.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно напрямую связаться с продавцом, заказать у него необходимый товар, и уже на следующий день получить его с доставкой в Новой Одессе.

Здоровье и гигиена, Красота и здоровье – газета бесплатных объявлений Новая Одесса.