Обслуживание бойлеров, кондиционеров, стиральных машин и другой бытовой техники в Украине

Обслуживание бытовой техники в Украине – 6 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Наша компанія Про Моторс виконує роботи по переобладнанню техніки двигунами виробництва Weichai на МТЗ, ЮМЗ, ХТЗ та інших. Звертайтесь за переоснащенням техніки до професіоналів.

1 000 грн.

Обслуживание техники

17.11.2022

Ремонт регулятора твердотопливного котла Aramis польской автоматики NowoSolar ..

222 грн.

Обслуживание техники

11.09.2022

Предлагаем материал силикон , толщиной от 1 мм до 10 мм , в рулонах, шириной 1,2 метра. основные области применения : изготовление уплотнительных прокладок термо прокладка пакетозапаечных машин а также в качестве мембраны для вакуумных пресов в деревообрабатывающей отрасли Наличие материала на складе в г. Киеве. Доставка по Украине.

560 грн.

Обслуживание техники

02.09.2022

Маєте непотрібну Вам побутову велику техніку (холодильники, морозильники, плити, пралки та інше)? - Звертайтесь до нас за консультацією щодо її вивозу за наш рахунок! В окремих випадках розглядаємо грошову винагороду за техніку в пристойному стані. Техніка у вбитому стані не цікавить, будь-який хлам не вивозимо. Пропонуємо: швидкий викуп та вивіз домашньої побутової техніки (робочої/неробочої): холодильники (від радянських до сучасних), морозильні та холодильні камери, кухонні плити (газ, електро) та інше. - Будь-який хлам не вивозимо.Розглядаємо техніку в більш-менш непоганому стані (в повній комплектації; без іржі, тріщин та інших значних ушкоджень; незначні вади допустимі) - Оцінку викупу проводимо віддалено (після надання фото та описом стану), без втрати часу на приїзд - Ніяких витрат з Вашого боку на вивіз техніки (ми наймаємо водія та вантажників) - Техніку вивозимо по Києву та передмістю; без вихідних (пн-нд) 09.00-23.00

50 грн.
Торг возможен

Обслуживание техники

10.09.2021

Пропонуємо послуги з ремонту та повірки коректорів та обчислювачів витрати газу ОЕ22-ЛА, ОЕ22-ТА, ОЕ-VPT, OE-VT, Універсал, ОКВГ, КПЛГ, SEVC-D, В-25, ELCOR. Заміна елементів живлення.

1 000 грн.

Обслуживание техники

15.04.2020

Ремонт та повірка лічильників газу ЛГ-К-Ех, РГК, РДА, РГС, Delta, Fluxi, GMS Арсенал, Rabo, Темп, Курс-01, Зонд. Перевірка.

1 000 грн.

Обслуживание техники

15.04.2020

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Обслуживание, ремонт техники
Популярные рубрики: