Обслуживание бойлеров, кондиционеров, стиральных машин и другой бытовой техники в Украине

Обслуживание бытовой техники в Украине – 8 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Устанавливаем, программируем, обслуживаем мини-АТС Panasonic различных конфигураций. Гарантия. Цена: от

600 грн.

Обслуживание техники

02.11.2020

Предлагаем материал силикон , толщиной от 1 мм до 10 мм , в рулонах, шириной 1,2 метра. основные области применения : изготовление уплотнительных прокладок термо прокладка пакетозапаечных машин а также в качестве мембраны для вакуумных пресов в деревообрабатывающей отрасли Наличие материала на складе в г. Киеве. Доставка по Украине.

560 грн.

Обслуживание техники

22.07.2022

Обслуживание и ремонт кофемашин и кофеварок в Киеве. Профессиональный ремонт кофемашин Saeco, DeLonghi, Jura и др. Диагностика, капремонт, чистка и настройка. Быстро, качественно, профессионально. Гарантия. Мы находимся по адресу: г. Киев, Оболонский р-н, проспект Степана Бандеры 21. Звоните!

1 000 грн.

Обслуживание техники

12.07.2022

Ножи для дробилок изготовление

800 грн.

Обслуживание техники

10.07.2022

Ми є офіційним сервіс-партнером компанії АВВ в Україні. Виконуємо роботи з ремонту та обслуговування частотних перетворювачів та пристроїв плавного пуску АВВ - Постачання оригінальних комплектуючих АВВ - Технічна підтримка кваліфікованих спеціалістів - Виконуємо безкоштовну діагностику - Гарантія на надані роботи

1 000 грн.

Обслуживание техники

13.06.2022

Маєте непотрібну Вам побутову велику техніку (холодильники, морозильники, плити, пралки та інше)? - Звертайтесь до нас за консультацією щодо її вивозу за наш рахунок! В окремих випадках розглядаємо грошову винагороду за техніку в пристойному стані. Техніка у вбитому стані не цікавить, будь-який хлам не вивозимо. Пропонуємо: швидкий викуп та вивіз домашньої побутової техніки (робочої/неробочої): холодильники (від радянських до сучасних), морозильні та холодильні камери, кухонні плити (газ, електро) та інше. - Будь-який хлам не вивозимо.Розглядаємо техніку в більш-менш непоганому стані (в повній комплектації; без іржі, тріщин та інших значних ушкоджень; незначні вади допустимі) - Оцінку викупу проводимо віддалено (після надання фото та описом стану), без втрати часу на приїзд - Ніяких витрат з Вашого боку на вивіз техніки (ми наймаємо водія та вантажників) - Техніку вивозимо по Києву та передмістю; без вихідних (пн-нд) 09.00-23.00

50 грн.
Торг возможен

Обслуживание техники

10.09.2021

Пропонуємо послуги з ремонту та повірки коректорів та обчислювачів витрати газу ОЕ22-ЛА, ОЕ22-ТА, ОЕ-VPT, OE-VT, Універсал, ОКВГ, КПЛГ, SEVC-D, В-25, ELCOR. Заміна елементів живлення.

1 000 грн.

Обслуживание техники

15.04.2020

Ремонт та повірка лічильників газу ЛГ-К-Ех, РГК, РДА, РГС, Delta, Fluxi, GMS Арсенал, Rabo, Темп, Курс-01, Зонд. Перевірка.

1 000 грн.

Обслуживание техники

15.04.2020

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Обслуживание, ремонт техники
Популярные рубрики: