Объявление снято с публикации
13 июня 2021

  Описание

  Дискові борони ДАН
  Виконують основну ресурсозберігающу обробку грунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині оброблюваного шару грунту органічних добрив і рослинних залишків, створюючи оптимальну структуру для розвитку рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом, зменшують ерозію, подрібнюють грудки, прикатуючи верхній шар грунту для збереження вологи, вирівнюють рельєф поля. Агрегати використовуються при мінімальній, консервующій і традиційній обробці грунту.
  ДАН має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
  1. У підшипниковому вузлі стійки використані підшипники високої якості, а також сучасне касетне ущільнення, яке забезпечує напрацювання до повного зносу диска без розбирання підшипникового вузла !!! На вибір покупцеві представлені три варіанти підшипникового вузла стійки, а також два варіанти розташування дисків.
  2. Зменшений крок розташування дисків і їх оптимальні параметри розташування забезпечують: якісний обробіток грунту з рівним ложем, менший знос дисків ніж у аналогів і високий ресурс агрегатів.
  3. У конструкції катка використовуються підшипники UCF-308 або не обслуговуються підшипники Peer. Прикотуючі опорні катки пропонуються в трьох варіантах:
  - з куточка;
  - зі смуги;
  - з труби.
  Ковзанки мають збільшений радіус, що мінімізує забивання катка.
  4. Для приєднання з трактором для центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує сумісність з тракторами різних моделей без доопрацювання агрегату.
  5. Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, яка знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату і збільшену надійність.
  6. Збільшено відстань між опорним катком і заднім рядом дисків.
  7. Використання антикорозійної фарби забезпечує стійкість вузлів агрегату до агресивних умов при експлуатації.
  Обробка грунту боронами типу ДАН має наступні агрономічні переваги:
  1. Прискорюється перетворення пожнивних залишків на поживні речовини для рослин, завдяки подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі грунту.
  2. Вирівнювання рельєфу грунту дозволяє підвищити якість посіву та швидкість збору культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти нерви механізаторів.
  3. Зберігається волога в грунті завдяки наявності поживних залишків, порушення капілярів і прикатка верхнього шару грунту.
  4. Грунтові мікроорганізми весь час знаходяться в природних умовах і активно покращують біохімічний стан грунту, збільшуючи кількість гумусу - запорука високої родючості грунту.
  Основні характеристики
  Країна виробник Україна
  Тип Дискова борона
  Група Середні
  Ширина захоплення 1.8 - 5.5 (м)
  Максимальна глибина обробки 18.0 (см)
  Дискова борона ДАН прицепна 1.8 - 5.5 Херсон - изображение 2
  Дискова борона ДАН прицепна 1.8 - 5.5 Херсон - изображение 3
  Дискова борона ДАН прицепна 1.8 - 5.5 Херсон - изображение 4
  Дискова борона ДАН прицепна 1.8 - 5.5 Херсон - изображение 5
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты