Объявление снято с публикации
13 июня 2021

  Описание

  Дискові борони ресорні ДАР
  Основні характеристики:
  Країна виробник Україна
  Тип Дискова борона
  Група Середні
  Ширина захоплення 1.8 - 5.5 м
  Максимальна глибина обробки 20.0 (см)
  Виконують основну ресурсозберігающу обробку грунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині обробляємих шару грунту органічних добрив і рослинних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом і зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки накочують верхній шар грунту для збереження вологи і вирівнюють рельєф поля. Агрегати використовуються при мінімальній, консервуючі і традиційній обробці грунту.
  Борона ДАР має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
  1. У підшипниковому вузлі використані підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, а також сучасне касетне ущільнення, яке забезпечує напрацювань в 9600 гектарів на агрегаті ДАР без розбирання підшипникового вузла !!!
  2. Зменшений крок розташування дисків і їх оптимальні параметри розташування забезпечують: якісний обробіток грунту з рівним ложем, менший знос дисків ніж у аналогів і високий ресурс агрегатів.
  3. Для агрегатування з трактором шляхом приєднання центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує агрегатування з тракторами різних моделей без доопрацювання агрегату.
  4. Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, яка знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату і збільшену надійність.
  5. Збільшено відстань між катком і дисками, що покращує розподіл рослинних залишків по полю, вирівнювання площі і виключає забивання катка на вологих ґрунтах.
  6. Прикотуючі катки мають збільшений радіус і меншу кількість робочих елементів (8 замість 10) що виключає забивання катка.
  7. У конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, яка полегшує їх обслуговування і забезпечує в 5 разів більший !!! ресурс в порівнянні з підшипником 31-UCF-208.
  8. Використання фарби і антикорозійного грунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.
  9. Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему. Глибина обробітку встановлюється регулюванням положення катка і тракторної навісний системи.
  Обробка грунту бороною ДАР має наступні агрономічні переваги:
  1. Прискорюється перетворення рослинних залишків на поживні речовини для рослин, завдяки подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі грунту.
  2. Вирівнювання рельєфу грунту дозволяє підвищити якість посіву та швидкість збору культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти здоров'я механізаторів.
  3. Зберігається волога в грунті завдяки наявності рослинних залишків, порушення капілярів і прикатка верхнього шару грунту.
  4. Грунтові мікроорганізми весь час знаходяться в природних умовах і активно покращують біохімічний стан грунту, збільшують кількість гумусу - залогу високої родючості грунту.
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 2
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 3
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 4
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 5
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 6
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 7
  Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 Ровно - изображение 8
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты