Объявление снято с публикации
13 июня 2021

  Описание

  Глубокорозпушувачі універсальні ГРУ ЕКО
  Використані робочі органи типу "параплан" виробництва "BELLOTA", виготовляються з борної сталі з термообробкою і мають високу зносостійкість і пружність, забезпечують вертикальну та горизонтальну хвилеподібне переміщення грунту з економією енерговитрат.
  Агрегат комплектується за бажанням замовника - опорним катком, який виконує лише функцію регулювання глибини обробітку, або тандемно-шпорчатим катком який забезпечує подрібнення рослинних залишків, додаткове розпушування верхнього шару грунту на глибину до 12см.
  Глубокорозпушувачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою її розпушування. Операція відбувається без обороту пласта і забезпечує подрібнення з перемішуванням верхнього шару грунту для поліпшення водо-повітряного стану кореневмісного шару, який запобігає розвитку ерозії грунту, сприяє накопиченню вологи і підвищує врожайність сільськогосподарських культур.
  Оброблена універсальним глибокорозпушувачем грунт накопичує додатково понад 300 тон вологи на гектар при цьому запобігає створення водяних блюдець на поле і вимокання сільськогосподарських культур.
  Робочі органи розташовані на рамі симетрично !!! Це виключає дію на навіску трактора моменту сил, які виникають між робітниками поверхнями глубокорозрихляющіх лап першого і другого ряду з скибками грунту, яка забезпечує більш якісний обробіток грунту і виключає викручування агрегату щодо ходу при роботі.
  Глубокорихлювачі універсальні ГРУ ЕКО
  Спеціально розроблені для роботи на важких, глинистих, малогумусних грунтах. Особливістю ГРУ ЕКО є те, що в конструкцію внесені зміни які при забезпеченні якісного виконання технологічної операції збільшують пропускну здатність агрегату і зменшують навантаження на трактор:
  1. Збільшено відстань між робочими органами з 450 мм до 600 мм
  2. Встановлено можливість регулювання кута атаки на робочих органах.
  3. Запобіжної системою від перевантажень на звичайних грунтах служать болти зрізів класу міцності 8.8, а для обробітку важких глинистих ґрунтів на максимальну глибину застосовуються болти класу міцності 10.9
  Використання агрегатів ГРУ і ГРУ ЕКО має ряд агрономічних переваг, а саме:
  1. Сприяє накопиченню вологи в період випадання опадів (глибокорихлітель універсальний найбільш ефективно використовується при вирощування просапних культур, а також в зонах з недостатньою кількістю опадів і поливних землеробством).
  2. Досягається оптимальне співвідношення між порослю капілярної системи грунту і атмосферних повітрообміном, активізуються біологічні процеси в грунті.
  3. Поліпшується водопроникність грунту і збільшується накопичення запасів продуктивної вологи, підвищується родючість.
  4. Попереджається розвиток вітрової та водної ерозії грунту.
  5. Відновлюється природна структура грунту, яка максимально сприяє розвитку кореневої системи рослин на всю глибину обробленого шару ґрунту.
  Характеристики
  Країна виробник - Україна
  додаткові характеристики:
  Колір - зелений
  Глибина обробки - 30 ... 50 см
  Ширина обробки - 1.8 м - 4.8 м
  Необхідна потужність трактора 80 ... 110 к.с.
  Робочі органи - Belotta (Іспанія)
  Каток - тандемно-шпорчатий
  Глибокорозпушувач універсальний 1.8-4.8 ГРУ ЕКО із шпорчатим катком Полтава - изображение 2
  Глибокорозпушувач універсальний 1.8-4.8 ГРУ ЕКО із шпорчатим катком Полтава - изображение 3
  Глибокорозпушувач універсальний 1.8-4.8 ГРУ ЕКО із шпорчатим катком Полтава - изображение 4
  Глибокорозпушувач універсальний 1.8-4.8 ГРУ ЕКО із шпорчатим катком Полтава - изображение 5
  Глибокорозпушувач універсальний 1.8-4.8 ГРУ ЕКО із шпорчатим катком Полтава - изображение 6
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты