Объявление снято с публикации
13 июня 2021

Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками

Днепр, Днепропетровская область Опубликовано: 9 июля 2020 Объявление: #283794

  Описание

  Глибокорозпушувачі універсальні ГРУ
  Глибокорпушувачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою її розпушування. Операція відбувається без обороту пласта і забезпечує подрібнення з перемішуванням верхнього шару грунту для поліпшення водо-повітряного стану кореневмісного шару, який запобігає розвитку ерозії грунту, сприяє накопиченню вологи і підвищує врожайність сільськогосподарських культур.
  Оброблений універсальним глибокорозпушувачем грунт накопичує додатково понад 300 тон вологи на гектар при цьому запобігає створення водяних блюдець на поле і вимокання сільськогосподарських культур.
  Робочі органи розташовані на рамі симетрично !!! Це виключає дію на навіску трактора моменту сил, які виникають між робітничими поверхнями глибокорозпушувача лап першого і другого ряду з скибками грунту, яка забезпечує більш якісний обробіток грунту і виключає викручування агрегату щодо ходу при роботі.
  Використані робочі органи типу "параплан" виробництва "BELLOTA", виготовляються з борної сталі з термообробкою і мають високу зносостійкість і пружність, забезпечують вертикальну та горизонтальну хвилеподібне переміщення грунту з економією енерговитрат.
  Агрегат комплектується за бажанням замовника - опорним катком, який виконує лише функцію регулювання глибини обробітку, або тандемно-шпорчатім катком який забезпечує подрібнення рослинних залишків, додаткове розпушування верхнього шару грунту на глибину до 12см.
  ГРУ має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
  1. У конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, яка полегшує їх обслуговування і забезпечує в 5 разів більший !!! ресурс в порівнянні з підшипником 31, - UCF - 208.
  2. Використання фарби і антикорозійного грунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.
  3. Рама і навішування агрегату виготовлена ​​з труб більшого розміру в порівнянні з аналогами і має цілісну зварену конструкцію, яка забезпечує високу надійність при тривалих навантаженнях.
  Використання агрегатів ГРУ і ГРУ ЕКО має ряд агрономічних переваг, а саме:
  1. Сприяє накопиченню вологи в період випадання опадів (глибокорозпушувач універсальний найбільш ефективно використовується при вирощування просапних культур, а також в зонах з недостатньою кількістю опадів і поливних землеробством).
  2. Досягається оптимальне співвідношення між порослю капілярної системи грунту і атмосферних повітрообміном, активізуються біологічні процеси в грунті.
  3. Поліпшується водопроникність грунту і збільшується накопичення запасів продуктивної вологи, підвищується родючість.
  4. Попереджається розвиток вітрової та водної ерозії грунту.
  5. Відновлюється природна структура грунту, яка максимально сприяє розвитку кореневої системи рослин на всю глибину обробленого шару ґрунту.
  Характеристики
  Країна виробник - Україна
  додаткові характеристики:
  Колір - зелений
  Глибина обробки - 30 ... 50 см
  Ширина обробки - 1.8 м - 4.5 м
  Необхідна потужність трактора 80 ... 110 к.с.
  Робочі органи - Belotta (Іспанія)
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 2
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 3
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 4
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 5
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 6
  Глибокорозпушувач універсальний ГРУ 1.8 - 4.5 з опорними катками Днепр - изображение 7
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты