Объявление снято с публикации
7 сентября 2017

Керамзитовий блок для перегородок

Киев, Киевская область Опубликовано: 15 апреля 2016 Объявление: #22996
Просмотры: 97

  • Состояние: Новый 

Описание

Для спорудження стін із перегородок в цивільному і промисловому будівництві.
Параметри 500 х 100 х 240мм
(на 1м3 кладки) 83 шт.
(на 1м2 кладки) 8 шт.
Вага 15 кг.
Суцільний(90% керамзит)
Міцність на стиск – 3,5 МПа
Марка М75кгс/см2
Морозостійкість – 50 циклів
Теплопровідність – 0,18 Вт/мС
Водопоглинання – 6-8%
Звукоізоляція – 40-50 Дб
Виробництво здійснюється методом об'ємного вібропресування за німецькою технологією, яка надає блоку ідеальну геометричну форму. Блок виготовлений із застосуванням пазо-гребневой системи, яка дозволяє відмовитися від використання на вертикальних швах піщано-цементного розчину.
Сьогодні метод напівсухого вібраційного пресування - одна з найбільш сучасних технологій виробництва будівельних виробів. Вібраційно-пресовані блоки «BREGO» можна використовувати на всіх етапах багатоповерхового будівництва. Перегородчасті блоки рекомендується застосовувати для створення перегородок в житлових, промислових і сільськогосподарських спорудах. Так, наприклад, у Німеччині, Голландії, Чехії, скандинавських країнах ці блоки називають «біоблоками».
Початковою сировиною для цього матеріалу служить екологічний продукт - керамзит, спінена й обпалена глина набуває структуру застиглої піни. Обпалена оболонка, яка покриває гранулу, що утворилась, дає високу міцність, яка робить керамзит пористим заповнювачем номер один.
При використанні керамзитобетонних блоків можна знизити теплопровідність на 10-67%, масу стіни - на 25-59%, витрати на 1м3 стінових матеріалів - на 35-45%.
За тепло-і звукоізоляційними властивостями, волого-і хімічної стійкості він не тільки не поступається звичайним і газобетонам, але ще і перевершує їх, що робить його більш привабливим при використанні, як в гарячих, так і холодних кліматичних умовах, є негорючими і не руйнуються під впливом високих температур. Використання стінових керамзитових блоків приносить важливу економію матеріалів і часу при будівництві.
Різного роду випробування керамзитового гравію, який є заповнювачем, проведені спеціалізованими науково - дослідними інститутами, показали, що його використання дозволяє зменшувати втрати тепла більш, ніж на 75%.!
Керамзитобетон "дихає", регулюючи вологість повітря в приміщенні. Будівлі з керамзитобетонних блоків довговічні і не потребують догляду, матеріал не гниє, не горить, в порівнянні з деревом, і не іржавіє, в порівнянні з металом, маючи позитивні властивості дерева і каменю одночасно.
Застосування керамзитобетону в порівнянні із звичайним бетоном дає наочний виграш з багатьох напрямків. При зведенні стін потрібно більш, ніж у два рази менше розчину, швидкість монтажу при цьому збільшується в 4-5 разів, а маса виробів на 1м2 кладки знижується в півтора рази. Ще є бетонні по 15 грн
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты