Объявление снято с публикации
22 октября 2016

Комплект Turbo HD відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1

Бурштын, Ивано-Франковская область Опубликовано: 1 июля 2016 Объявление: #43679
Просмотры: 52

  Описание

  Пропонуємо якісний готовий комплект відеоспостереження по акційній ціні.
  Гарантія 1 рік.
  Комплектація
  - 4 камери
  - реєстратор
  - 4 кабелі для підключення камер з уже готовими роз'ємами. Довжина кожного - 20 метрів;
  - Є грозозахисту для кожної камери, яка убезпечить від короткого замикання;
  - Блок живлення для камер і реєстратора йде загальний, а для нього є перехідник з усіма роз'ємами;
  Зібрати комплект на місці можна за пару хвилин. Єдине, на що доведеться витратити час - це прокладка кабелю. А якщо місце вже під них готово, то все простіше-простого. І головне ціна комплекту відеоспостереження досить демократична.
  Hikvision DS-J142I / 7104HGHI-E1 - це готовий комплект відеоспостереження на 4 камери, що працюють за технологією Turbo HD. Він дозволяє знімати і записувати відео у високій роздільній здатності: в даному випадку - 1280х720.
  Основними пристроями в комплекті є: 4-канальний відеореєстратор і чотири Turbo HD камери. Але головне те, що тут все включено: кабелі, роз'єми і джерело живлення вже є в комплекте.4-канальний Turbo HD відеореєстратор DS-7104HGHI-E1 оснащений двома виходами для підключення моніторів: HDMI і VGA і дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 720р з частотою 25 кадрів в секунду. Цього більш ніж достатньо для якісної картинки. А якщо врахувати, що він підтримує жорсткий диск ємністю до одного Тб, вам надовго вистачить місця, щоб не перезаписувати відео. Реєстратор дуже компактний, так що проблем з установкою у вас не виникне.
  Камери в комплекті циліндричні DS - 2CE16C0T - IR . Вони підходять як для внутрішньої , так і зовнішньої встанови . Тут є захист від дощу і корпус досить міцний . Також у них є інфрачервона підсвічування на 20 метрів . Для невеликої території цього більш ніж достатньо . Якщо ви вирішили встановити камери по периметру будинку або біля гаража , в нічний час зможете переглядати всі підходи .
  Комплект Turbo HD відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1 Бурштын - изображение 2
  Комплект Turbo HD відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1 Бурштын - изображение 3
  Комплект Turbo HD відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1 Бурштын - изображение 4
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты