Объявление снято с публикации
13 июня 2021

  • Вид техники: Внесение удобрений 
  • Производитель: исм Проминь 
  • Страна производитель: Украина 
  • Состояние: Новое 
  • Гарантийный срок: 12 мес

Описание

Технічні характеристики:
найменування - машина внесення мінеральних добрив;
модель - МВС-3,3;
виробництво - Україна;
тип агрегатування - прічіпній;
виробник - АТ «Хмільніксільмаш»;
ширина Внесення Робочого матеріалу - 12000 - 36000 мм;
Норма внесення Робочого матеріалу - 40-1000кг / га;
габаритні розміри - 2400х4600х2600мм;
маса -2000 кг;
номінальна вантажопідйомність 3,3т;
сумісність - трактора від 80к.с.
Машина МВД-3,3
Прічіпній принцип агрегатування
Ефективність сучасного господарювання безпосередно залежить від ефектівності шкірного складового елементи. Від якості сировини, що використовується. Від продуктівності і раціональності витрати часу, зусиль и витратності матеріалів. Від надійності та якості використовуваного обладнання. Вибір, пропонований сучасним виробником агротехніки, розрахований на різні експлуатаційні умови. Ефективність залучається до вирішенню різноманітніх завдань. Асортимент сучасної сільськогосподарської техніки характерізується надійнім и функціональнім конструктивно-технічним рішенням. Здатне ефективно знизити витрати зусиль та часу на виробництво сільськогосподарської продукції.
Машина внесення мінеральних добрив МВД-3,3 - високоефективна українська розробка. Застосовується для поверхневого обробітку ґрунту сухими мінеральними добривами.
Характеризується високоюю продуктівністю, надійністю и функціональністю конструкції.
Машина внесення мінеральних добрив МВД-3,3 - характеризується високим рівнем конструктивно-технічного рішення. Застосовується для ОБРОБКИ великих сільськогосподарських територій гранулами мінеральних добрив.
Принцип ОБРОБКИ - розкидання.
Забезпечує поверхневе внесення сировини на ґрунт. Відрізняється широким робочим захватом! Застосування агрегату значно покращує сільськогосподарські якості оброблюваного ґрунту.
Підвищує якість майбутнього врожаю сільськогосподарських культур. Агрегат максимально простий в обслуговуванні та ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Працює сумісно з популярними моделями тракторної техніки. Високорентабельна розробка для сучасного агросектору. Конструктивно розрахований на експлуатацію вісокої інтенсивності та ефективності. Забезпечуючи високу рентабельність витрат РОБОЧОЇ сировини.
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты